BERLIN - Nenad Bjelica je dobio otkaz u Union Berlinu, objavio je danas na svojim službenim stranicama njemački prvoligaš.
BERLIN - Nenad Bjelica (52) će na kraju sezone napustiti Union Berlin, tvrdi Kicker pozivajući se na izvore unutar njemačkog prvoligaša.
Bjelica: Incident sa Saneom pomogao je momčadi
BERLIN - Trener Union Berlina Nenad Bjelica uoči okršaja s Bayernom u 30. kolu Bundeslige, govorio je između ostalog i o incidentu s Leroyem Saneom.
ODBIJENICA

SARAJEVO - Dvoje članova Središnjeg izbornog povjerenstva BiH (SIP) iz reda Srba odbili su zahtjev vlasti Republike Srpske da podnesu ostavke na svoje dužnosti kako bi se to tijelo delegitimiralo a ovlasti za provedbu predstojećih izbora prenijele na povjerenstvo na entitetskoj razini.

Bjelica u Berlinu radi dobar posao
BUNDESLIGA
BERLIN - Nenad Bjelica je, čini se, spasio Union Berlin od ispadanja iz Bundeslige. Kada je krajem studenog preuzeo prošlosezonsku senzaciju, klub je bio na predzadnjem mjestu.
Petković: Neka se izbroji koliko je grešaka napravljeno na račun Dinama i ostalih
JASNA PORUKA
ZAGREB - Bruno Petković (29) u razgovoru za Nacionalov Tempo prokomentirao je aferu curenja VAR snimki u javnost i poručio kako bi sve trebalo biti transparentno.
Bjelica: Svi smo mi privilegirani, jako dobro plaćeni
PRAVE PORUKE
BERLIN - Nenad Bjelica je krajem studenog 2023. postao trener Union Berlina.
Golčina Olma u pobijedi Leipziga
BUNDESLIGA
BERLIN - Domaćini su u pet utakmica subotnjeg programa 24. kola njemačke Bundeslige osvojili samo jedan bod.
Bjeličin Union pobijedio na gostovanju
BUNDESLIGA
BERLIN - Nogometaši Bayera iz Leverkusena nastavili su s odličnim igrama ove sezone u Bundesligi, a na gostovanju su u 22. kolu svladali Heidenheim 2:1.
Bild: Kazna za Bjelicu je skandalozna
KAZNA
BERLIN - Nenad Bjelica (52) suspendiran je na tri utakmice te je kažnjen s 25 tisuća eura zbog nesportskog ponašanja, odlučio je Njemački nogometni savez (DFB).
Bjelica na udaru kritike njemačkih medija
KRITIKE
BERLIN - Nenad bjelica ukrao je šou igračima zaostale bundesligaške utakmice Bayern - Union Berlin (1:0) divljanjem u 74. minuti.
Bjelica želi hrvatskog napadača
ZAGREB - Hrvatski napadač Petar Musa mogao bi već ove zime otići u njemačku Bundesligu, i to kod Nenada Bjelice u Union Berlin. Musa je u subotu navečer zabio svoj šesti gol ove sezone u pobjedi Benfice protiv Arouce 3:0. Njemački nogometni magazin Kicker piše da je hrvatski napadač želja Uniona.
Bjelica: Nismo daleko od Realove razine
STAVOVI
BERLIN - Union Berlin završio je europski put za ovu sezonu.
Bayer uspio izvući bod protiv Borussije Dortmund!
BUNDESLIGA
LEVERKUSEN - U derbi susretu 13. kola Bundeslige nije bilo pobjednika, nogometaši Bayera i dortmundske Borussije odigrali su u Leverkusenu 1-1.
Bjelica debitirao remijem u Ligi prvaka
ZAGREB - Hrupna faza Lige prvaka ulazi u završnicu. U srijedu je odigrano osam susreta 5. kola po skupinama A, B, C i D. Galatasaray i Manchester United te Sevilla i PSV igrali su u ranijem terminu, dok su ostali susreti odigrani u kasnijem.
Oršić o mogućem povratku u Dinamo: To je moj klub‘
OPCIJE
ZAGREB - Mislav Oršić dobro se oporavlja od ozljede križnog ligamenta koljena i živi u nadi da će zaigrati za Vatrene na Euru u Njemačkoj.
Bjelica preuzeo Union Berlin

BERLIN - Nenad Bjelica novi je trener njemačkog prvoligaša Union Berlina, kluba u kojem igra hrvatski reprezentativac Josip Juranović.
Ivković: Dinamo radi protiv sebe, sve je puno neznalica
PRAVA ISTINA
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića, a Rijeka se vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti. Dinamo je ponovo poveo u 83. minuti golom Dine Perića, a bod Rijeci donio je Matej Mitrović dvije minute prije kraja. Utakmicu je u studiju HRT-a komentirao Tomislav Ivković.
Stao pobjednički niz Fenerbahčea, Livaković primio tri gola
TURSKA
ISTANBUL - U 11. kolu turske Superlig nogometaši Trabzonspora su u gostima svladali Fenerbahče 3-2 čime je stao niz domaće momčadi u prvenstvu od deset pobjeda.
Oršić bi se uskoro mogao bratiti nogometu
OPORAVAK
ZAGREB - Luka Ivanušec oporavlja se od uganuća gležnja, ali još ne trenira s ekipom. Za razliku od tjedna prije reprezentativnog okupljanja kad je vježbao samo u teretani, hrvatski reprezentativac izašao je na teren, radi s loptom, no sam, zasad se nije priključio suigračima.
Bjelica kandidat za klupu otočkog velikana
LONDON - Nenad Bjelica dobio je otkaz u Trabzonsporu nakon pet i pol mjeseci. Iako turski klub to još nije službeno priopćio, jasno je da je priči kraj.
Bjelica dobio otkaz u Trabzonsporu
OTKAZ
TRABZON - Prema izvještajima turskih medija, hrvatski trener izgubio je povjerenje klupske Uprave, koja je zatražila sastanak s njegovim odvjetnicima kako bi se usuglasili oko modaliteta raskida ugovora.
Navijači nakon pobjede Trabzonspora traže ostavku Bjelice
OGORČENI
REABZON - Nenad Bjelica s Trabzonsporom je u sedmom kolu turskog prvenstva pobijedio Pendikspor 2:1. Pogotke su postigli Paul Onuachu u trećoj te Anastasios Bakasetas u 27. minuti, dok je za goste u 36. minuti pogodio bivši igrač Dinama i Lokomotive Endri Cekici. Bjeličina momčad sada je na učinku od četiri pobjede i tri poraza.