GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Počelo snimanje biografskog filma o Amy Winehouse

Počelo snimanje biografskog filma o Amy Winehouse
PROJEKTI
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 17.01.2023 / 08:59
Autor: SEEbiz / Variety
LONDON - Ovih je dana počelo snimanje biografskog filma o životu Amy Winehouse.

Redateljica Sam Taylor-Johnson na Instagramu je izvijestila da u Londonu u ponedjeljak 16. siječnja počinje snimanje filma 'Back to Black', koji je naziv dobio po Amynu drugom albumu.

Objavila je i prvu fotografiju glumice Marise Abele transformiranu u slavnu pjevačicu s visoko podignutom kosom, tetovažama i karakterističnim velikim naušnicama.

Radnja filma prati Amyne "živopisne rane godine života u Londonu i njezino intenzivno putovanje do slave”.

Taylor-Johnson je najpoznatija po filmskome hitu '50 nijansi sive' i po biografskom glazbenom filmu 'John Lennon: Dečko koji ne obećava' (Nowhere Boy).

Film zajednički produciraju Focus Features, Monumental Pictures i Studiocanal.

Tagovi: #Amy Winehouse, #Sam Taylor-Johnson, #Marise Abele
PROČITAJ I OVO
Billy Joel otkazao sve nastupe nakon što mu je dijagnosticiran rijedak poremećaj mozga
PROBLEMI
Billy Joel otkazao sve nastupe nakon što mu je dijagnosticiran rijedak poremećaj mozga
NEW YORK - Američki glazbenik Billy Joel otkazao je sve nastupe nakon što mu je dijagnosticiran rijedak poremećaj mozga.
Thompson želi zakupiti i Bundek
ŽELJE
Thompson želi zakupiti i Bundek
ZAGREB - Još malo nas dijeli do koncerta koji će se početkom srpnja održati na Hipodromu, gdje će Marko Perković Thompson izaći pred 500.000 ljudi i otpjevati svoje najveće hitove.
Preminuo Mladen Horvat, zvijezda kultne Večernje škole
IN MEMORIAM
Preminuo Mladen Horvat, zvijezda kultne Večernje škole
ZAGREB - Glumac i komičar Mladen Horvat, kojeg publika pamti po ulozi Denisa Krokanića u kultnoj humorističnoj emisiji 'Večernja škola' i nezaboravnim zafrkancijama, preminuo je nakon moždanog udara u 65. godini života
Nakon 37 godina pronađena ukradena bista Jima Morrisona koju je izradio hrvatski kipar
DOBRE VIJESTI
Nakon 37 godina pronađena ukradena bista Jima Morrisona koju je izradio hrvatski kipar
PARIZ - Bista frontmena grupe The Doors, Jima Morrisona, pronađena je 37 godina nakon što je ukradena s njegovog nadgrobnog spomenika.
Prema stranim medijima, pronašla ju je pariška policija tijekom nepovezane istrage prijevare koju je proveo njihov financijski i antikorupcijski odjel.
World Press Photo oduzeo autorska prava kultnoj fotografiji Vijetnamskog rata
POTEZI
World Press Photo oduzeo autorska prava kultnoj fotografiji Vijetnamskog rata
NEW YORK - Organizacija World Press Photo u petak je oduzela autorska prava jednoj od najikoničnijih fotografija u povijesti, "djevojci s napalmom" iz Vijetnamskog rata, nakon što su se pojavile sumnje u autorstvo fotografije.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE