Rezultat pretrage za pojam: Aaron Ramsey
Napoli osvojio talijanski Kup
KUP

NAPULJ - Nogometaši Napolija šesti put u svojoj povijesti pobjednici su talijanskog Kupa nakon što su u Rimu pred praznim tribinama stadiona Olimpico pobijedili Juventus sa 4-2 boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Juventus želi Kovačića
TORINO - Talijani pišu da operacija djeluje realno jer bi torinski klub u Chelsea poslao Aarona Ramseyja i određenu svotu novca, a iznos bi tek trebali dogovoriti.
Ronaldo mora u dvotjednu samoizolaciju
SAMOIZOLACIJA
TORINO - Portugalska nogometna zvijezda Cristiano Ronaldo vratio se u Italiju te će sljedeća dva tjedna morati provesti u samoizolaciji dok će čekati odluku o mogućem nastavku prvenstva.
Ramsey i Dybala vratili Juventus na vrh
SERIE A
TORINO - Nogometaši Juventusa vratili su se na vrh ljestvice talijanskog prvenstva 2-0 (0-0) domaćom pobjedom u velikom derbiju 26. kola protiv Intera igranom u Torinu na praznom stadionu.
Lyon pobijedio Juventus, City iznenadio Real
ZAGREB - Nogometaši Lyona dočekali su sinoć na svom terenu u prvom susretu osmine finala Lige prvaka torinski Juventus, a susret je završen pobjedom domaće ekipe rezultatom 1:0.
Giggs protiv Hrvatske bez Ramseya i Daviesa i s četiri debitanta
HENDIKEP
CARDIFF - Izbornik velške nogometne reprezentacije Ryan Giggs u srijedu je objavio popis od 28 igrača na koje računa za kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na EURO 2020. protiv Hrvatske u Osijeku 8. lipnja te dvoboj protiv Mađarske u Budimpešti tri dana kasnije.
Juventus želi dovesti trojicu superzvijezda
TORINO - Talijanski mediji tvrde da je Juventus već dogovorio prvo pojačanje za sljedeću sezonu.
Bale nagovara Pereza da mu u Real dovede Aarona Ramseya
REAL
MADRID - Dok je u kraljevskom klubu kraljevao Ronaldo, Gareth Bale bio je stalno u sjeni Portugalca. Nešto ozljede, nešto sukob s prvom zvijezdom momčadi, pa čak i nesporazumi sa Zidaneom, i Velšanin je neko vrijeme čak bio na izlaznim vratima kluba.
Srbija i Wales odigrali nerešeno u Beogradu
KVALIFIKACIJE ZA SP
BEOGRAD - Fudbalske reprezentacije Srbije i Walesa odigrale su večeras u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici šestog kola Grupe D u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. godine.
Arsenalu rekordni trinaesti naslov pobjednika FA kupa
FA KUP
LONDON - Nogometaši Arsenala pobjednici su FA kupa nakon što su u finalu na stadionu Wembley pobijedili prvaka Chelsea 2-1.
Griezmann najbolji igrač, u idealnoj postavi četiri Portugalca
EURO
PARIZ - U idealnoj postavi su četiri Portugalca, Cristiano Ronaldo, Pepe, Raphael Guerreiro i vratar Rui Patricio, tri Nijemca, Joshua Kimmich, Jerome Boateng i Toni Kroos, te po dva Francuza, Antoine Griezmann i Dimitri Payet i Velašnina, Gareth Bale i Aaron Ramsey.
Portugal izborio finale, Ronaldo dostigao Platinija
POLUFINALE
LYON - Nogometna reprezentacija Portugala prvi je finalist europskog prvenstva u Francuskoj nakon što je u polufinalnom dvoboju u Lyonu pobijedila Wales 2-0.
Wales autogolom do četvrtfinala
ZA POVIJEST
PARIZ - Nogometna reprezentacija Walesa plasirala se u četvrtfinale EURA u Francuskoj zahvaljujući 1-0 (0-0) pobjedi protiv Sjeverne Irske u utakmici osmine finala igranoj na Parku prinčeva u Parizu.
Treća uzastopna pobjeda Bilićeva West Hama
SJAJAN NIZ
LONDON - U londonskom derbiju 29. kola Premier lige u subotu su Tottenham i Arsenal odigrali 2-2, ali najuzbudljivije je bilo na Goodison Parku gdje je Bilićev West Ham svladao Everton sa 3-2 pogotkom Dimitrija Payeta u 90. minuti.
BiH pobijedila Andoru, remi Bugarske i Italije
KVALIFIKACIJE ZA EP
SOFIJA - Turci su u Amsterdamu pogotkom Buraka Yilmaza od 37. minute vodili sve do sudačke nadoknade, kada je Wesley Sneijder uspio izjednačiti i ostaviti Nizozemce u utrci za EURO.
Pobjeda Arsenala, prolaz Monaca
MONTE CARLO - Nogometaši Arsenala pobijedili su na gostovanju Monaco 2-0 u uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka, no plasman u četvrtfinale je izborio klub iz Kneževine jer je u prvom susretu u Londonu slavio 3-1.
Arsenal osvojio FA Kup, svoj prvi trofej nakon 2005.
FA KUP
LONDON - Arsenal je do 11. osvojenog kupa u povijesti i prvog trofeja još od 2005. došao nevjerojatnim preokretom jer je Hull City nakon samo osam minuta finala vodio s 2-0 pogocima Jamesa Chestera (4) i Curtisa Daviesa (8).
Arsenal slavio u Dortmundu, Barcelona i Atletico osigurali prolaz
ZAGREB - U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Arsenal je u Dortmundu pobijedio europskog doprvaka Borussiju 1-0 načinivši veliki korak prema plasmanu u osminu finala koju su večeras izborili Barcelona i Atletico Madrid.
Bale zbog ozljede propušta Irsku
OZLJEDA
LONDON - Bale se usprkos ozlijedi pridružio reprezentaciji i danas je lagano trenirao, no ipak neće biti spreman za utakmicu.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 19.  >  >>