Rezultat pretrage za pojam: Alexander Zverev
Zverev: Mislim da se radi o teškoj ozljedi
OZLJEDA
PARIZ - Njemački tenisač Alexander Zverev, koji je uvrnuo desni gležanj u polufinalnom meču Roland-Garrosa protiv Španjolca Rafaela Nadala i morao ga predati, izjavio je kako misli da se radi o "vrlo teškoj ozljedi".
Čilić bez finala Roland Garrosa
PARIZ - Marin Ćilić neće igrati u finalu Roland Garrosa u Parizu nakon što je u polufinalu izgubio od Norvežanina Caspera Ruuda s 6-3, 4-6, 2-6, 2-6 nakon dva sata i 57 minuta igre.
Nadal u finalu Roland Garrosa, Zverev se teško ozlijedio
PARIZ - Španjolski tenisač Rafael Nadal plasirao se u finale grand slam turnira Roland Garros nakon što je Nijemac Alexander Zverev predao meč kod rezultata 7-6 (8), 6-6 za Nadala
Čilić izborio polufinale Roland Garrosa
SJAJAN USPJEH
PARIZ - Marin Čilić plasirao se u polufinale Roland Garrosa. Hrvatski tenisač je u fantastičnom meču pobijedio sedmog igrača svijeta, Andreja Rubljova, 3:2 u setovima i napravio je najveći rezultat u karijeri na pariškom Grand Slamu. Čilić je po setovima slavio 5:7, 6:3, 6:4, 3:6, 7:6 nakon više od četiri sata igre.
Pilić: Francuska publika bila je sramotna
OGORČEN
BEOGRAD - Novak Đoković se nije uspio plasirati u polufinale Roland Garrosa nakon što ga je u četvrtfinalu s 2:6, 6:4, 2:6, 6:7(4) pobijedio Rafael Nadal.
ATP Rim: Tisućita pobjeda Đokovića za 12. rimsko finale
RIM - Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković u subotu navečer je u rimskom Foro Italicu ostvario svoju 1000. pobjedu u mečevima na ATP Touru, a svladavši Norvežanina Caspera Ruuda (ATP - 10.) sa 6-4, 6-3 po 12. put u karijeri došao do je do finala Italian Opena.
ATP Rim: U sjajnom meču Đoković upisao 999. pobjedu u karijeri
RIM - Najbolji svjetski tenisač Novak Đoković pobijedio je u dva iscrpljujuća, ali sjajna seta Kanađanina Felixa Auger-Aliassimea u četvrtfinalnom susretu ATP Masters 1000 turnira u Rimu.
Alcaraz u epskom dvoboju srušio i Đokovića
MADRID - Dan nakon što je ostvario svoju prvu pobjedu u dvobojima s Rafaelom Nadalom, nova španjolska teniska senzacija, 19-godišnji Carlos Alcaraz u epskom je dvoboju sa 6-7 (5), 7-5, 7-6 (5) svladao prvog tenisača svijeta Novaka Đokovića i plasirao se u finale turnira Masters 1000 serije u Madridu.
Zverev: Ne podržavam isključenje Rusa i Bjelorusa s Wimbledona
JASNA PORUKA
LONDON - Njemački tenisač Alexander Zverev izjasnio se kako ne podržava odluku organizatora Wimbledona da se na tom Grand Slam turniru zabrani nastup ruskim i bjeloruskim tenisačicama i tenisačima.
ATP Miami: Medvedev na pobjedu od povratka na prvo mjesto
MIAMI - Danil Medvedev stigao je na jednu pobjedu do povratka na prvo mjesto ATP ljestvice najboljih tenisača svijeta nakon što se uvjerljivom 7-5, 6-1 pobjedom protiv Amerikanca Jenson Brooksbyja plasirao u četvrtfinale turnira iz serije "masters 1000" u Miamiju.
ATP suspendirao Zvereva na osam tjedana
SUSPENZIJA
LONODN -Upravno tijelo ATP Toura izreklo je trećem tenisaču svijeta Nijemcu Alexanderu Zverevu suspenziju od osam tjedana neigranja zbog razbijanja reketa o sudačku stolicu na prošlomjesečnom ATP turniru u Acapulcu, zbog čega je izbačen s tog turnira.
Đoković više nije broj jedan
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić ostao je na 24. mjestu na najnovijoj ATP ljestvici koja je objavljena u ponedjeljak i na kojoj na prvom mjestu više nije Novak Đoković.
Zverev kažnjen novčano i oduzimanjem bodova
LONDON - Treći tenisač svijeta Nijemac Alexander Zverev, koji je izbačen s turnira u Acapulcu nakon što je reketom više puta udario u sudačku stolicu za vrijeme meča parova, kažnjen je sa 40.000 dolara od strane ATP-a.
Nadal u polufinalu nakon pet setova
MELBOURNE - Španjolski tenisač Rafael Nadal u utorak se plasirao u polufinale Australian Opena nakon što je u četvrtfinalu poslije 4 sata i 10 minuta igre u pet setova pobijedio Kanađanina Denis Shapovalova sa 6-3, 6-4, 4-6, 3-6, 6-3.
AO: Nadal u četvrtfinalu, ispao Zverev
MELBOURNE - Španjolac Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinale Australian Opena pobijeivši francuskog tenisača Adriana Mannarina, dok je sa turnira ispao Nijemac Alexander Zverev.
Đokovića nema na promotivnom spotu za idući Australian Open
MELBOURNE - Još je uvijek nepoznato hoće li najbolji svjetski tenisač Novak Đoković nastupiti na Australian Openu, prvom Grand Slam turniru godine.
Đoković: Još ćemo vidjeti hoću li igrati na Australian Openu
PORUKE
TORINO - Prvi svjetski tenisač Novak Đoković neće igrati u finalnom susretu ATP Finala koji se održava u Torinu nakon što je u tri seta izgubio polufinale od Alexandera Zvereva.
Čilić na ATP ljestici pao za dva, Ćorić za pet mjesta
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić pao je za dva mjesta na novoj ATP ljestvici i sada se nalazi na 30. poziciji.
Đokoviću finale Pariza i rekordni, sedmi završni broj 1
PARIZ - Novak Đoković je po sedmi put u karijeri izborio finale turnira Masters 1000 serije u Parizu pobijedivši u polufinalu najboljeg poljskog tenisača Huberta Hurkacza sa 3-6, 6-0, 7-6 (5), čime je najbolji tenisač svijeta po rekordni, sedmi put osigurao i završni 'broj 1' na kraju godine.
Čilić napredovao za šest mjesta
NAPREDAK
ZAGREB - Ulaskom u finale ATP turnira u Moskvi, hrvatski tenisač Marin Čilić napredovao je za šest mjesta i sada se nalazi na 35. mjestu nove ATP ljestvice.
Đoković pobijedio Zvereva i na korak je od povijesnog ostvarenja
POBJEDA
NEW YORK - Nakon tri sata i 38 minuta borbe u pet setova (4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2) pobijedio je Nijemca Alexandera Zvereva izborivši tako svoje 31. Grand Slam finale, te deveto u New Yorku. Đokovića u finalu čeka ruski tenisač Danil Medvjedev.
Đoković odustao od nastupa na turniru u Cinncinatiju
ODUSTAJANJE
ZAGREB - Prvi tenisač svijeta Novak Đoković objavio je u utorak da neće nastupiti na teniskom ATP turniru iz Masters serije u Cincinnatiju koji je na rasporedu od 14. do 22. kolovoza.
Alexander Zverev postao olimpijski pobjednik
TOKIO - Alexander Zverev postao je prvi njemački tenisač koji je osvojio naslov olimpijskog pobjednika u pojedinačnoj konkurenciji, jedini uz legendarnu Steffi Graf kojemu je to uspjelo, nakon što je u nedjeljnom finalu u Tokiju lakoćom svladao Rusa Karena Hačanova sa 6-3, 6-1 za 79 minuta.
Đoković poražen, u finalu Hačanov i Zverev
OLIMPIJSKE IGRE
TOKIO - Nijemac Alexander Zverev i Rus Karen Hačanov izborili su plasman u finale turnira tenisača na Olimpijskim igrama u Tokiju.