Ante Ćorić ima novi klub
RIM - Bivša velika Dinamova nada a trenutno igrač Rome, 24-godišnji Ante Ćorić, ovog je utorka stavio potpis na ugovor o jednogodišnjoj posudbi FC Zürichu.
Kup kralja: Barcelona u osmini finala protiv Rayo Vallecana
ŽDRIJEB
BARCELONA - Barcelona će u srijedu gostovati kod drugoligaša Rayo Vallecana u osmini finala Kupa kralja nakon što je u šesnaestini finala izbacila Cornella sa 2-0, odlučio je ždrijeb u petak.
Roma posudila Ćorića nizozemskom VVV-Venlou
POSUDBA
RIM - Ćorić je prošlu sezonu proveo na posudbi u španjolskom drugoligašu Almeriji nakon čega se vratio u Rim, no talijanski prvoligaš nije račuao na njega pa ga je poslao na novu posudbu.
Ante Ćorić blizu Arisa
POSUDBA
ATENA - Ante Ćorić, bivši Dinamov igrač, koji je prošle sezone bio na posudbi u Almeriji iz Rome, mogao bi postati novi član grčkog Arisa, pišu tamošnji mediji.
Darwin Nunez postao najskuplji igrač u povijesti Benfice
REKORDI

LISABON - Portugalski nogometni doprvak Benfica objavio je kako je angažirao 21-godišnjeg urugvajskog napadača Darwina Nuneza, dosadašnjeg člana španjolskog drugoligaša Almerije, te za njega platio 24 milijuna eura.

Ćorić ostaje u Almeriji, Halilović se vratio u Milan
MADRID - Španjolski nogometni drugoligaš Almería želi zadržati hrvatskog veznjaka Antu Ćorića (23) te ponovo s njime pokušati izboriti ulazak u Primeru nakon čega bi ga otkupila od Rome, rekla je u utorak za Hinu osoba uključena u razgovore
Fuenlabradi uskraćena mogućnost borbe za plasman u Primeru
RASPLET
MADRID - Nogometaši španjolskog drugoligaša Fuenlabrade ostali su bez mogućnosti boriti se za plasman u elitni rang natjecanja, nakon što je vodstvo La Lige odlučilo otkazati utakmicu posljednjeg kola Deportivo La Coruna - Fuenlabrada u kojem je gostima trebao bod za plasman u doigravanje za plasman u Premieru.
Almería poslala Ćorića i suigrače na godišnji
GODIŠNJI
MADRID - Dok španjolski klubovi smanjuju plaće u dogovoru s igračima ili im pak privremeno otkazuju ugovore, drugoligaš Almería poslala je Antu Ćorića i njegove suigrače na godišnji odmor.
Iznimno zanimanje žena za prvi Kongres samozaposlenih poduzetnica Hrvatske
DOGAĐAJI
ZAGREB - Kongres, koji će se održati 8. ožujka, bit će prilika svim ženama u poduzetništvu okupiti se na jednom mjestu i razmijeniti poslovna iskustva, potražiti odgovore na brojna pitanja, međusobno se povezati...
Senegalac, ilegalni useljenik, osvojio 400.000 eura na Božićnoj lutriji
SREĆA
MADRID - Senegalac koji je trošnom brodicom doplovio do Španjolske kao ilegalni useljenik osvojio je na Božićnoj lutriji 400.000 eura u Andaluziji gdje je radio u stakleniku, a trenutno je bez posla.
Realu samo bod protiv Valencije, Barcelona na pragu titule (VIDEO)
PRIIMERA
MADRID - U utakmici odluke Real Madrid izvukao je 2:2 protiv Valencije i ostao četiri boda ispod Barcelone, dva kola do kraja prvenstva. > Pedro škaricama uljepšao pobjedu Barcelone
Barcelona razbila Almeriju i čvrsto drži vrh Primere
PRIMERA
BARCELONA - Goste je "načeo" Messi (33), a u drugom poluvremenu pobjedu su potvrdili Suarez (55, 90) s dva i Bartra (75) s jednim golom.
Barcelona teškom mukom pobijedila Celtu
PRIMERA
VIGO - Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona u susretu je 29. kola kao gost svladala Celtu u Vigu s minimalnih 1-0 (0-0).
Real deklasirao Granadu, pet pogodaka Ronalda i asistencija Modrića
PRIMERA
MADRID - U 29. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u nedjelju deklasirao Granadu sa 9-1, uz pet pogodaka Cristiana Ronalda, dok je hrvatski reprezentativac Luka Modrić upisao jednu asistenciju.
Barcelona uvjerljivom pobjedom izbila na vrh Primere
PRIMERA
BARCELONA - S uvjerljivih 6-1, uz hat-trick Lea Messija, Barcelona je na Nou Campu svladala Rayo Vallecano i izbila na vrh ljestvice španjolskog nogometnog prvenstva.
Real ponovno kiksao
PRIMERA
MADRID - U 26. kolu nogometnog prvenstva Španjolske vodeći Real Madrid u subotu je poražen u Bilbau od Athletica sa 0-1, a pogodak odluke zabio je Aritz Aduriz u 26. minuti.
Pogodak i asistencija Rakitića u pobjedi Barcelone
POBJEDA BARCE
GRANADA - Rakitić je u 25. minuti doveo Barcelonu u vodstvo nakon što je Suarezov šut blokirao stoper Granade, a hrvatski reprezentativac natrčao na odbijenu loptu i s pet metara je poslao u nebranjenu mrežu.
Mandžukić zabio i dvaput asistirao protiv Almerije
SJAJNE UTAKMICA
MADRID - Mario Mandžukić zabio je pogodak i upisao dvije asistencije za Atletico Madrid u susretu 24. kola španjolskog prvenstva protiv Almerije.
Mandžukić strijelac u pobjedi Atletica
PRIMERA
MADRID - U dvoboju 19. kola Primere u nedjelju je Atletico Madrid na domaćem terenu svladao Granadu s 2-0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić bio je strijelac vodećeg gola u 34. minuti iz penala. Za konačnih 2-0 zabio je Raul Garcia u 88. minuti.
Atletico izbacio Real, dva gola Torresa
KUP KRALJA
MADRID - Nogometaši Atletico Madrida izborili su plasman u četvrtfinale španjolskog Kupa Kralja nakon što su u uzvratnom susretu osmine finala na Santiago Bernabeu odigrali 2-2 protiv gradskog suparnika Reala i tako sačuvali dva gola prednosti iz prve utakmice.
Barcelona - Atletico 3-1, asistencija Rakitića, gol Mandžukića
PRIMERA
BARCELONA - U derbiju 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na svom Camp Nou svladala Atletico iz Madrida sa 3-1 (2-0).
Asistencija Rakitića u pobjedi Barcelone
PRIMERA
BARCELONA - Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 65. minute za Barcelonu u 5-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Cordobe u susretu 16. kola Primere, te je asistirao Pedru Rodriguezu za prvi pogodak na susretu.
Rekord Messija, pogodak Rakitića
PRIMERA
BARCELONA - Messi je prestigao napadača Athletica iz Bilbaoa Telma Zarru koji je do rekorda od 251 pogotka stigao 1955. godine.
Atletico Madrid - Cordoba 4-2; Mandžukić strijelac
PRIMERA
MADRID - Hrvatski napadač je glavom postigao treći gol na utakmici u 62. minuti, a to mu je ukupno četvrti zgoditak za prvaka Španjolske u Primeri.