Rezultat pretrage za pojam: Andre Miller
Poveli Miami, Washington i Portland (VIDEO)
MIAMI - Na domaćem parketu u prvoj utakmici serije aktualni prvaci su slavili sa 99-88 i tako savladali Bobcatse po 17. uzastopni put.
Domaćinima sve četiri pobjede, opet sjajni Carmelo Anthony (VIDEO)
NEW YORK - Celticsi su u 12 minuta posljednje četvrtine ubacili samo osam poena (osam izgubljenih lopti), te u konačnici izgubili 85-78.
Thunderu derbi Zapada protiv Spursa
NEW YORK - Bila je ovo za Oklahoma City 55. pobjeda u sezoni, čime su izjednačili klupski rekord otkako postoji pod tim imenom, te se približili Spursima na vrhu Zapada na samo jednu pobjedu zaostatka.
Chicago prekinuo pobjednički niz Miamija (VIDEO)
CHICAGO - Niz od 27 pobjeda Miamija drugi je najveći u povijesti NBA ligi, rekorderi ostaju Los Angeles Lakersi iz sezone 1971/72. koji su ostvarili 33 pobjede zaredom.
Sjajni Chris Paul spasio Clipperse protiv Netsa (VIDEO)
NEW YORK - Clippersi su imali zaostatak od pet poena 12 minuta do kraja, a Paul je u simultanki ubacio 17 poena, a čak sedam u 22 posljednje sekunde. Ukupno je zabio 29 poena.
Denver preokretom do 14. uzastopne pobjede
NEW YORK - Novu pobjedu Nuggetsima, 16. uzastopnu na domaćem parketu, donio je Corey Brewer trima pogođenim slobodnim bacanjima 2,1 sekundu prije kraja.
Denver dobio i trinaestu utakmicu zaredom
NEW YORK - LA Clippersi iznenađujuće poraženi kod Sacramenta. U redovima Kingsa najbolji bio je Marcus Thornton s 24 koša, dok je za Clipperse prednjačio Blake Griffin, upisavši 26 poena, četiri skoka i pet dodavanja.
Denver prekinuo pobjednički niz Clippersa (VIDEO)
NEW YORK - Presudio im je u utorak slab šut za tricu (5-29), ali i veliki broj promašenih slobodnih bacanja (13-29).
Knicksi srušili i Spurse, i dalje bez poraza
NEW YORK - Na gostovanju je slavio i aktualni prvak Miami porazivši Denver Nuggetse 98:93, dok su Brooklyn Netsi pobijedili Boston Celticse 102:97.
Indiana u polufinalu Istoka, Atlanta, Chicago i Denver izborili šestu utakmicu (VIDEO)
NEW YORK - Indiana Pacersi prvi su polufinalisti u Istočnoj konferenciji nakon pobjede na domaćem parketu protiv Orlanda s uvjerljivih 105-87.
Dallas i Nowitzki preživjeli nalet Charlotte (VIDEO)
DALLAS - Oklahoma City je pobijedila Denver Nuggets 103-90, a do pobjede su je odveli Kevin Durant sa 24 postignuta pogotka i Russell Westbrook sa 23.
Lakersi lako protiv Bobcatsa, Boston pobijedio u Clevelandu (VIDEO)
NEW YORK - Najdramatičnije je bilo u utakmici Memphisa i Denvera gdje je domaćin slavio nakon produžetka 100-97.
Sjajni Bynum donio pobjedu Lakersima, Oklahoma ima 5-0 (VIDEO)
LOS ANGELES - Gregg Popovich je proslavio nesvakidašnji jubilej: postao je 14. NBA trener koji je dostigao 800 pobjeda u najjačoj ligi na svijetu.
Marcus Thornton i Kingsi srušili Lakerse za njihov najlošiji start od 2002. (VIDEO)
NEW YORK - I prvaci Dallas Mavericksi su i dalje bez pobjede. Poslije košarkaša Miami Heata od njih su, ponovno pred domaćom publikom, bili bolji i Denver Nuggetsi sa 115-93.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 15.  >  >>