Rezultat pretrage za pojam: Artem Dzjuba
Belgija osvojila skupinu, Danska se probila na 2. mjesto
SKUPINA B
KOPENHAGEN - Nogometna reprezentacije Belgije osvojila je prvo mjesto u skupini B Europskog prvenstva nakon što je u susretu trećeg kola pobijedila Finsku sa 2-0 upisavši i treću pobjedu, a dalje ide i Danska koja je porazila Rusiju sa 4-1.
Rusi pobjedom nad Finskom ostali u igri za prolaz
SKUPINA B

ST. PETERBURGG - U susretu 2. kola B skupine Europskog nogometnog prvenstva Rusija je u St Peterburgu pobijedila Finsku sa 1-0 ostavši u igri za prolaz u osminu finala.

Pobjeda Barcelone, ozljeda Rakitića
NEZGODA
ZAGREB - Aktualni europski prvak Barcelona pobijedio je BATE Borisov 3-0 u susretu 4. kola E skupine Lige prvaka, no nažalost u 20. minuti se ozlijedio Ivan Rakitić.
Pobjeda Barcelone, dva gola Rakitića
SJAJNA PARTIJA
ZAGREB - Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić bio je junak u Barceloninoj pobjedi 2-0 protiv BATE Borisova u susretu trećeg kola E skupine nogometne Lige prvaka.
Roma stradala u Bjelorusiji, Porto srušio Mourinha
ZAGREB - Europski prvak Barcelona teškom mukom je pobijedio Bayer Leverkusen 2-1u susretu 2. kola E skupine nogometne Lige prvaka.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 5.  >  >>