Rezultat pretrage za pojam: Blake Griffin
Sjajna utakmica Kevina Duranta
NEW YORK - Košarkaši Brooklyn Netsa gostovali su u noći na ponedjeljak u Detroitu kod Pistonsa, gdje su slavili 116:104 te tako upisali svoju sedmu pobjedu u posljednjih deset utakmica, a ujedno nanijeli domaćinu ove utakmice 12. uzastopni poraz.
Durant tragičar, Bucksi u povijesnoj drami do finala Istoka
NEW YORK - Milwaukee Bucksi su nakon produžetka u sedmoj, odlučujućoj utakmici polufinala istočne konferencije, pobijedili kod Brooklyn Netsa 115:111 i za veliko NBA finale borit će se protiv pobjednika dvoboja Atlante i Philadelphije.
Netsi poveli, Harden se ozlijedio
NEW YORK - Brooklyn Nets su u subotu u prvoj utakmici polufinala Istočne konferencije sa 115-107 svladali Milwaukee Buckse i poveli u seriji 1-0, no pobjedu je zasjenila nova ozljeda Jamesa Hardena.
Briljantni Dončić slomio Portland
NEW YORK - Košarkaši Brooklyna pobijedili su Washington sa 113: 106, dok je Dallas bio uvjerljiv protiv Portlanda sa 132: 92.
Griffin do kraja sezone u Netsima
POJAČANJE
NEW YORK - Prvi izbor s NBA drafta 2009. godine, američki krilni košarkaš Blake Griffin, koji će za osam dana napuniti 32 godine, dogovorio je suradnju s jednim od favorita za osvajanje naslova Brooklyn Netsima do kraja sezone.
Griffin se odrekao 13,3 milijuna dolara da ode u Netse
DETROIT - Nekadašnji NBA superstar Blake Griffin odrekao se 13.3 milijuna dolara kako bi raskinuo ugovor s Detroit Pistonsima, postao slobodan igrač i potpisao za nekog od kandidata za naslov prvaka.
Zubac skroman u pobjedi Clippersa, Pistonsi iznenadili Lakerse
LOS ANGELES - Los Angeles Clippers Ivice Zubca su sinoć sa 109-105 u gostima pobijedili Miami Heat, a hrvatski košarkaš je u 21 minuti na terenu zabio šest koševa (šut iz igre 2/4), pridodavši tome osam skokova i jednu asistenciju.
Nikola Jokić izabran u najbolju NBA petorku
ZASLUŽENO
NEW YORK - Uz njega, u prvu petorku jednoglasno su izabrani Giannis Antetokounmpo i Stephen Curry, a ondje su još ušli James Harden i Paul George.
Houston Rocketsi zabili rekordnih 26 trica
NEW YORK - Bojan Bogdanović i Dario Šarić sinoć su opet odigrali odlične utakmice iako su njihove momčadi Indiana Pacers i Minnesota Timberwolves doživjele poraze, a Houston Rockets su postavili novi NBA rekord po broju postignutih trica.
Nurkić među najboljim skakačima NBA lige
SARAJEVO - Košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine Jusuf Nurkić ove sezone prosječno bilježi 10,4 skoka, što ga svrstava među najbolje skakače u NBA ligi.
Bogdanović vrlo dobar u pobjedi Indiane
NEW YORK - Bojan Bogdanović je sinoć upisao pobjedu sa svojim Indiana Pacersima, kao i Ivica Zubac s Los Angeles Lakersima i Dario Šarić sa Philadelphia 76ersima, dok su Cleveland Cavaliers Ante Žižića doživjeli osmi poraz u devet utakmica.
Ludi dan u Clevelandu: Thomas u Lakerse, Crowder i Rose u Jazz, Wade u Miami
PROMETNO
CLEVELAND - Od momčadi koja je počela sezonu uz LeBrona Jamesa od važnijih igrača ostali su J. R. Smith, trenutačno ozlijeđeni Kevin Love, Tristan Thompson, Kyle Korver, Jeff Green i Španjolac Jose Calderon
Griffin iz Clippersa u Pistonse
LOS ANGELES - Blake Griffin, zvijezda NBA momčadi Los Angeles Clippersa, odlučio je promijeniti klub i pridružio se Detroitu Pistonsima.
Dario Šarić odličan, Philadelphia propustila pobjedu
MEMPHIS - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ubacio je 20 koševa uz 10 skokova i dvije asistencije te bio najbolji igrač Philadelphije na gostovanju kod Memphisa, na kojem su 76ersi poraženi sa 105-101, iako su u 36. minuti imali 15 koševa prednosti.
U derbiju Zapada Golden State bolji od Houstona
HOUSTON - Sinoć su u NBA odigrane dvije utakmice, u derbiju zapada Golden State Warriors su u gostima svladali Houston Rocketse sa 124-114, dok su Oklahoma City Thunder sa 127-117 bili bolji od LA Clippersa.
Poraz Indiane, loša šuterska večer Bogdanovića
TORONTO - Košarkaši Indiane doživjeli su sinoć poraz 115-120 na gostovanju u Torontu, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović nije imao večer za pamćenje pogodivši samo dva šuta iz igre iz 11 pokušaja pa je dvoboj završio sa šest koševa, pet skokova i dvije asistencije.
LeBron spasio Cleveland, Utah u zadnjoj sekundi pobijedio Clipperse
NEW YORK - Cleveland je teško izborenom domaćom pobjedom 109:108 protiv Indiane krenuo u obranu naslova NBA prvaka, a gostujuća momčad je propustila posljednji napad koji bi im donio trijumf u prvoj utakmici doigravanja.
Clippersi osigurali Docu Riversu 800. pobjedu u karijeri
LOS ANGELES - Rivers je tako postao 15. trener u povijesti NBA koji je upisao 800 pobjeda. Samo trener San Antonia Gregg Popovich (1,146) ima više pobjeda među aktivnim trenerima.
Pobjeda Spursa i rekord Grega Popovicha
SAN ANTONIO - San Angtonio Spursi su sinoć pobijedili sa 102-86 Philadelphia 76erse Darija Šarića, a njihov trener Greg Popovich je upisao rekord ostvarivši 1.127 pobjedu na klupi jedne momčadi.
Bogdanovićevih 15 poena u gradskom derbiju
NEW YORK - Brooklyn Nets Bojana Bogdanovića su sinoć izgubili gradski derbi od New York Knicksa sa 90-95, a hrvatski je reprezentativac u 29 minuta zabio 15 koševa i upisao sedam skokova.
Šarić vrlo dobar u pobjedi Sixersa nad Clippersima
PHILADELPHIA - Šarić je odigrao 25 minuta i u tom je vremenu zabio 16 koševa te upisao osam skokova, dvije asistencije, jednu ukradenu loptu i jedan blok.
Bogdanović vodio Netse do pobjede protiv Lakersa
NEW YORK - Brooklyn Nets Bojana Bogdanovića su sinoć sa 107-97 pobijedili Los Angeles Lakerse, a on je u 29 minuta zabio 23 koša i ugrabio četiri skoka te upisao jednu asistenciju.
Krzyzewski objavio američki sastav za OI
OSLABLJENI
NEW YORK - Izbornik američke košarkaške reprezentacije Mike Krzyzewski objavio je konačni sastav od 12 igrača koje će povesti na Olimpijske igre u Rio de Janeiru (5-21. kolovoza).
Karl-Anthony Towns jednoglasno proglašen novakom godine u NBA
JEDNOGLASNO
NEW YORK - Towns je odigrao sjajnu sezonu predvodeći novake u postignutim koševima (18,3 po utakmici) i skokovima (10,5), a bio je drugi po blokadama (1,68).