Rezultat pretrage za pojam: Carlos Boozer
Parker donio Spursima peti uzastopni trijumf (VIDEO)
NEW YORK - Brooklyn Netsi doživjeli su drugi vezani poraz i dodatno se udaljili od osme pozicije Istoka. Momčad Jazza bila je bolja u Barclays Centeru 95:88, a vrlo dobar susret odigrao je Bojan Bogdanović.
Carmelo Anthony sam pobijedio Lakerse
NEW YORK - Anthony je zabio 31 koš i dodao još osam skokova za provedenih 34 minute na parketu.
Netsi iznenadili Bullse, Bogdanoviću samo tri minute (VIDEO)
NEW YORK - Bila je to peta pobjeda Netsa u posljednjih šest utakmica, te prvi poraz Bullsa nakon sedam uzastopnih pobjeda.
Lakersi bez Bryanta šokirali Warriorse (VIDEO)
NEW YORK - Bojan Bogdanović ponovno je imao skromnu minutažu. Hrvatski košarkaš je za Netse igrao 13. minuta, a u tom periodu je uspio ubaciti pet poena.
Indiana razbila Lakerse, Portland bolji od Spursa
ZAGREB - Lakersi u prvom poluvremenu zabili svega 27 koševa što je njihov najgori učinak otkako su 1960. preselili u Los Angeles.
Spursi pobijedili u Dallasu, teška ozljeda Randlea (VIDEO)
NEW YORK - Julius Randle, 14. pick drafta pretrpio je tešku ozljedu u posljednjoj četvrtini susreta Lakersa i Houstona. Lakersi još nisu potvrdili dijagnozu, no prema svježim izvještajima novinara, riječ je o lomu noge.
LeBron i Cavsi najozbiljniji konkurenti Spursima
NAJAVA NBA SEZONE
ZAGREB - Najveći konkurenti Spursima u Zapadnoj konferenciji bit će Oklahoma City Thunder, Los Angeles Clippersi i Portland Trail Blazersi.
Boozer potpisao za Lakerse
LOS ANGELES - Boozer je u Lakerse stigao kao zamjena za Paua Gasola koji će karijeru nastaviti u Bullsima. Boozer je u posljednje četiri sezone odigrao 280 utakmica za Chicago s prosjekom od 15,5 koševa i devet skokova.
Bullsi i Rocketsi smanjili zaostatak (VIDEO)
NEW YORK - Houston su do pobjede predvodili Harden sa 37 koševa, 9 skokova i 6 asistencija, dok je Dwight Howard dodao 24 koša i 14 skokova.
Durant Jordanovim stopama (VIDEO)
NEW YORK - Russell Westbrook i Kevin Durant su svaki zabili po 29 koševa i to je bila Durantova 30. utakmica zaredom u kojoj je zabio najmanje 25 koševa, što je drugi najdulji niz u NBA od Michael Jordanovih 40 utakmica iz sezone 1986./87.
Thunder preokretom do pobjede protiv Lakersa
LOS ANGELES - Još jednu sjajnu utakmicu odigrao je Kevin Durant koji se zaustavio na 43 ubačaja, 12 skokova i sedam asistencija.
Indiana pobijedila, Stephenson se ozlijedio (VIDEO)
new york - Seriju od četiri uzastopna gostovanja Charlotte Bobcatsi okončali su s omjerom 3-1 nakon uvjerljive pobjede nad Golden Stateom 91-75.
Briljantni Durant srušio i Miami (VIDEO)
MIAMI -  Durant je u 12. utakmici zaredom postigao najmanje 30 koševa, a posljednji kojem je takvo što uspjelo je Tracy McGrady koji je u sezoni 2002/03 u 14 dvoboja u nizu ubacivao 30 ili više.
Sjajna rođendanska predstava LeBrona (VIDEO)
DENVER - LeBron James vratio se u sastav Miamija na svoj 29. rođendan nakon povrede zadnje lože i ubacio je 26 koševa uz šest skokova i 10 asistencija u gostujućoj pobjedi kod Denvera 97-94.
Bullsi razbili Miami (VIDEO)
CHICAGO - U derbiju večeri NBA lige Chicago Bullsi su deklasirali aktualne prvake Miami Heat 107-87, uvjerljivi su bili i New York Knicksi koji su na gostovanju pobijedili Brooklyn Netse 113-83, dok su LA Clippersi bili su bolji od Memphis Grizzliesa 101-81.
Oklahoma bolja od Clippersa (VIDEO)
OKLAHOMA CITY - Košarkaši Oklahoma City Tuhndera savladali su sinoć Los Angeles Clipperse u svojoj Chesapeake Energy Areni s uvjerljivih 105-91.
Miami i Memphis prošli u konferencijska finala (VIDEO)
NEW YORK - Povreda prvog playmakera Russella Westbrooka pokazala se velikim problemom za Oklahomu, a u petoj utakmici serije je zakazao i trostruki najbolji strijelac lige Kevin Durant. Završio je dvoboj s 21 košem, ali uz šut 5-21.
Miami i Memphis na pobjedu od konferencijskog finala (VIDEO)
CHICAGO - U noći s ponedjeljka na utorak košarkaši Miamija i Memphisa poveli su u svojim konferencijskim polufinalima s 3-1, te im sada samo jedna pobjeda nedostaje za plasman u finale.
San Antonio i Miami poveli (VIDEO)
NEW YORK - Miami Heat je poveo 2.1 u seriji na četiri pobjede nakon što je sinoć svladao Chicago Bullse 104:94, a LeBron James je zabio 12 od ukupno 25 koševa u zadnjoj četvrtini za pobjedu svoje momčadi.
Sjajni Noah, Chicago dobio sedmu utakmicu protiv Brooklyna (VIDEO)
CHICAGO - Kao nagradu Chicagu slijedi serija protiv prvaka Miamija, a podsjećamo da je već ranije iz kluba najavljivano kako je moguć, za Miami, povratak na parket najboljeg igrača Derricka Rosea.
Bullsi poveli protiv Brooklyna, Memphis smanjio prednost Clippersa (VIDEO)
NEW YORK - U seriji Milwaukeeja i Miamija je sve po starom. Aktualni prvak slavio je sa 104-91 i poveo s uvjerljivih i "nedostižnih" 3-0 u seriji.
Domaćinima sve četiri pobjede, opet sjajni Carmelo Anthony (VIDEO)
NEW YORK - Celticsi su u 12 minuta posljednje četvrtine ubacili samo osam poena (osam izgubljenih lopti), te u konačnici izgubili 85-78.
Knicksi nastavili niz protiv Thundera, Clippersima gradski derbi
NEW YORK - Carmelo Anthony je odveo Knickse do novog trijumfa ubacivši 36 koševa uz 12 skokova.
Thunderu derbi Zapada protiv Spursa
NEW YORK - Bila je ovo za Oklahoma City 55. pobjeda u sezoni, čime su izjednačili klupski rekord otkako postoji pod tim imenom, te se približili Spursima na vrhu Zapada na samo jednu pobjedu zaostatka.