ZAGREB - Kukoč je već jednom bio nominiran, dok je Gjergja po prvi puta među kandidatima, a na listi od 50 nominiranih je i srpski trener Ranko Žeravica.
TORONTO - Iz Miami Heata stigla je i službena obavijest kako njihov "All-star" krilni igrač Chris Bosh neće igrati do kraja ovogodišnjeg doigravanja zbog problema s krvnim ugruškom.
Stručnjaci: Jordan najbolji košarkaš svih vremena
NEW YORK - Najbolji je, očekivano, Michael Jordan, a odmah iza njega je legendarni centar i najbolji strijelac u povijesti NBA lige Kareem Abdul-Jabbar.
Golden State sve bliži rekordu Chicago Bullsa
OAKLAND - Stephen Curry je sinoć zabio 35 koševa i odveo Golden State do 42. pobjede na domaćem terenu nakon što su sa 123-110 svladali Houston Rocketse.
Slab učinak Hezonje u pobjedi Orlanda
ORLANDO - Pobjedu donio  Nik Vučević pogotkom s pet i pol metara na zvuk sirene, dok Mario Hezonja u nešto više od 14 minuta na terenu nije zabio ni koša.
Tri igrača Golden Statea u NBA All-Star momčadi
ALL-STAR
NEW YORK - Navijači su Stephena Curryja izabrali u početnu postavu Zapada za NBA All-Star utakmicu, dok su mu treneri pridružili suigrače Klaya Thompsona i Draymonda Greena pa će Golden State po prvi put nakon 40 godina imati trojicu predstavnika među najvećim NBA zvijezdama.
Peti uzastopni porazi Netsa i Magica
NEW YORK - Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović sa 14 koševa bio je najefikasniji igrač Brooklyn Netsa u visokom 86-108 domaćem porazu od Utah Jazza, dok se Mario Hezonja nije upisao u strijelce u 116-120 porazu Orlando Magica protiv Charlotte Hornetsa.
Butler nakon rušenja Jordanovog rekorda: Ne uspoređujte me s njim
TORONTO - U drugom poluvremenu Butler je postigao čak 40 poena srušivši rekord Michaela Jordana od 39 poena u poluvremenu 1989. protiv Milwaukeeja.
Triple-double Curryja i nova pobjeda Warriorsa
NEW YORK - Najbolji u redovima prvaka bio je Stephen Curry koji je upisao "triple-double" učinak. Upisao je 23 poena, 14 skokova i 10 asistencija.
U reprizi finala opet slavio Golden State
OAKLAND - Golden State je predvodio Draymond Green sa 22 pogotka i 15 skokova, dok je Curry zabio 19 za pobjedu Warriorsa koji sada imaju omjer pobjeda i poraza 28-1.
Kobe Bryant sredio Nuggetse
MIAMI - Detroit Pistonsi su sinoć sa 93-92 pobijedili Miami Heat na njihovom terenu, a do slavlja ih je doveo pogodak Kentaviousa Caldwell-Popea 55 sekundi prije kraja.
Solidna predstava Bogdanovića u porazu Brooklyna
NEW YORK - U "hrvatskom" okršaju u NBA Minnesota Timberwolvesi Damjana Rudeža bili su bolji od Brooklyn Netsa Bojana Bogdanovića sa 100-85, dok je Orlando Mario Hezonje izgubio od Atlanta Hawksa sa 100-103.
Hezonjin Orlando slavio protiv Bogdanovićevog Brooklyna
NEW YORK - U sinoćnjem susretu između Brooklyn Netsa i Orlando Magica slavio je Orlando sa 105-82, a Mario Hezonja je za pobjedu zabio osam koševa, dok je Bojan Bodganović u porazu svoje momčadi sudjelovao sa 10 koševa.
Durant i Westbrook sredili Utah, Rudež solidan
PHOENIX - Jedini Hrvat koji je sinoć istrčao na terene u NBA bio je Damjan Rudež koji je u porazu svojih Minnesota Timberwovlesa od 108-101 od Phoenix Sunsa igrao 21:51 minutu i zabio 11 koševa te upisao jednu asistenciju.
Teletović donio pobjedu Sunsima
CHICAGO - Phoenix Suns su sinoć sa 103-101 pobijedili Chicago Bullse, a pobjednički koš je 0,3 sekunde prije kraja zabio Mirza Teletović.
Warriorsi i dalje ne znaju za poraz
SALT LAKE CITY - Golden State Warriorsi ne znaju za poraz od početka sezone, sinoć su stigli do 19. uzastopne pobjede svladavši Utah Jazz sa 106-103.
Cleveland ostao stopostotan na svom terenu
CLEVELAND - Cleveland drži vodeće mjesto u Istočnoj konferenciji s omjerom 11-3, dok je Orlando nakon drugog poraza zaredom pao na omjer 6-8.
Deseta uzastopna pobjeda Warriorsa
NEW YORK - Aktualni NBA prvaci Golden State Warriorsi upisali su i desetu uzastopnu pobjedu na otvaranju sezone pobijedivši Minnesota Timberwolvese našeg Damjana Rudeža 129-116.
Cleveland bolji od Indiane, Knicksi od Lakersa
CLEVELAND - Cleveland Cavaliersi su sinoć sa 101-97 bili bolji od Indiana Pacersa i to im je šesta pobjeda u nizu, a LeBron James je, unatoč ozlijeđenoj nozi, zabio 29 koševa.
Rose povukao Bullse do pobjede
NEW YORK - Chicago Bullsi su stigli do četvrte ovosezonske pobjede nakon što su na svom terenu svladali Oklahoma City sa 104-98, ponajviše zahvaljujući nekadašnjem najmlađem MVP-u lige Derricku Roseu koji je ubacio 29 koševa.
Nowitzki i dalje sjajan, Hezonja bez poena u porazu Orlanda
CHICAGO - Chicago Bullsi su sinoć sa 92-87 svladali Orlando Magic u čijem je porazu Mario Hezonja, koji je bio jedini Hrvat sinoć na terenu u NBA, u pet minuta upisao samo jedan skok.
Bosh će biti spreman za sljedeću sezonu
MIAMI - "Očekujemo kako će se Chris Bosh u rujnu vratiti treninzima pod punim opterećenjem. Tijekom ožujka ćemo napraviti dodatne pretrage i ako rezultati budu dobri, on će moći početi raditi na fizičkoj pripremi", objavila je liječnička služba Heata.