Rezultat pretrage za pojam: Denis Harkov
Hrvatska u finalu EP-a u vaterpolu
USPJESI
SPLIT - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva u Splitu nakon što je u punoj Spaladium Areni svladala Italiju sa 11-10 (3-2, 3-3, 3-3, 2-2) u polufinalu.
Hrvatska ostala bez brončane medalje
SP U VATERPOLU
BUDIMPEŠTA - Hrvatski vaterpolisti ostali su bez medalje na Svjetskom prvenstvu koje ove nedjelje završava u Budimpešti. U dvoboju za treće mjesto Grčka je bila bolja te je slavila 9-7 (1-0, 4-3, 3-2, 1-2).
Hrvatska teško poražena u polufinalu SP-a
TEŽAK PORAZ
BUDIMPEŠTA - Hrvatska se nije uspjela plasirati u finale SP-a u vaterpolu. U reprizi polufinala od prije tri godine, Španjolska je opet bila bolja i pobijedila je 10:5. Španjolska će u nedjelju s Italijom igrati za zlato, dok će Hrvatska i Grčka igrati za broncu.
Hrvatska pobijedila Srbiju i ušla u polufinale SP-a
BUDIMPEŠTA - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva u Budimpešti, u četvrfinalu je Hrvatska svladala Srbiju sa 14-12 (1-1, 4-3, 5-5, 4-3).
Hrvatska pobijedila Gruziju, u četvrtfinalu protiv Srbije
VATERPOLO
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u osmini finala SP-a u Mađarskoj pobijedila Gruziju 13:7 i plasman u polufinale u srijedu od 16 sati će tražiti protiv aktualnog olimpijskog prvaka Srbije.
Hrvatskoj pobjeda, ali bez željenih +12 protiv Japana
DEBRECEN - Hrvatski vaterpolisti uvjerljivom igrom u drugom poluvremenu svladali su Japan sa 21-13 (4-3, 3-6, 7-2, 7-2) u utakmici posljednjeg, trećeg kola u skupini B Svjetskog prvenstva u Mađarskoj te osigurali najmanje drugo mjesto u svojoj grupi, što donosi plasman u osminu finala.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 6.  >  >>