Rezultat pretrage za pojam: Dwyane Wade
Dwyane Wade postao suvlasnik Utah Jazza
KOŠARKA I BIZNIS
SALT LAKE CITY - Trostruki NBA prvak s Miami Heatom, umirovljeni američki košarkaš Dwyane Wade (39) postao je suvlasnik trenutačno vodeće momčadi u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu Utah Jazza za koji igra i hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović.
U padu helikoptera poginuli Kobe Bryant, njegova kći i još sedam osoba
UŽASNO
CALABASAS - Jedan od velikana NBA-e košarkaš Kobe Bryant poginuo je u nedjelju u padu helikoptera u blizini Los Angelesa, zajedno sa svojom 13-godišnjom kćerkom Giannom te sedam putnika i posadom helikoptera, izjavili su su dužnosnici.
LeBron James: Nisam mislio da ćemo doći do finala
CELEVELAND - "Često sam ja u fokusu i na naslovnicama, ali moja je želja da se, dok god igram za ovaj klub, na Cavalierse gleda kao na prestižnu i veliku organizaciju."
Sixersi pobijedili u Miamiju, Šarić solidan
MIAMI - Philadelphia Sixersi na korak su od plasmana u polufinale Istočne konferencije nakon slavlja u četvrtoj utakmici serije protiv Miamija.
Sixersi poraženi, Šarić izgubio ključnu loptu
PHILADELPHIA - Dario Šarić opet je imao sve ovlasti u Philadelphiji, kod koje je Miami pobjedom 113:103 izjednačio na 1:1 u prvoj rundi doigravanja na Istoku.
Šarić odličan, Wade srušio Sixerse
PHILADELPHIA - Nakon sedam uzastopnih pobjeda Philadelphia je vezala i drugi poraz u nizu, unatoč odličnoj predstavi Darija Šarića. Njegova momčad izgubila je kod Miamija tijesno s 102:101 u samoj završnici dvoboja.
Ludi dan u Clevelandu: Thomas u Lakerse, Crowder i Rose u Jazz, Wade u Miami
PROMETNO
CLEVELAND - Od momčadi koja je počela sezonu uz LeBrona Jamesa od važnijih igrača ostali su J. R. Smith, trenutačno ozlijeđeni Kevin Love, Tristan Thompson, Kyle Korver, Jeff Green i Španjolac Jose Calderon
Boston i Oklahoma City smanjili zaostatak
CHICAGO - Russell Westbrook ubilježio je novi 'triple-double', 44. ove sezone. Upisao je 32 koša, 13 skokova i 11 asistencija.
Jokić triple-doubleom srušio Bullse
CHCAGO - Jokić je za 32 minuta na parketu zabeležio 19 poena (3/7 za dva, 3/3 za tri), 16 skokova i deset asistencija i blokadu, uz nekoliko ključnih poteza kada se meč lomio krajem treće četvrtine.
Westbrook vodio Thunder do pobjede protiv Bullsa
NEW YORK - Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, a pobjedu su upisali New  Orleans Pelicansi, Oklahoma City Thunder i Minnesota Timberwolves.
Još jedan Westbrookeov triple-double
OKLAHOMA CITY - Russell Westbrook je sinoć upisao svoj 17. triple-double ove sezone u pobjedi Oklahoma City Thundera nad Denver Nuggetsima od 121-106.
Bullsi nanijeli Cavaliersima treći uzastopni poraz
CHICAGO - Jimmy Butler je zabio 26 koševa, Dwyane Wade 24, a Taj Gibson 23 uz 11 skokova za Chicago. Rajon Rondo je ubacio 15 koševa uz 12 asistencija i 11 skokova.
Warriorsi novi lideri, James odigrao 1000. utakmicu
PHILADELPHIA - Golden State Warriorsi sve više izgledaju kao stroj koji melje sve pred sobom kako se i očekivalo prije početka sezone, u petak su sa 109-85 kao gosti nadigrali Los Angeles Lakerse za svoju 10. pobjedu u nizu.
Knicksi na pobjedničkom putu
LOS ANGELES - Vrlo zanimljivu utakmicu odigrali su košarkaši Los Angeles Lakersa i Oklahoma City Thundera u utorak navečer u Staples Centeru iz koje su kao 111-109 pobjednici izašli domaći Lakersi.
Dwyane Wade u Chicagu
NEW YORK - Vrijednost dvogodišnjeg ugovora između iznosi 47.5 milijuna dolara, pa su se Bullsi, kako bi otvorili prostor pod "salary capom" za Wadea, morali odreći braniča Josea Calderona, kojega su poslali u Lakerse, te Mikea Dunleavyja, kojega su poslali u Cleveland Cavalierse.
Toronto prvi put u konferencijskom finalu
TORONTO - Raptorsi su odigrali sjajnu posljednju četvrtinu (30-11) u kojoj su potpuno razbili otpor Heat, ponajviše zahvaljujući svojem najboljem igraču Kyleu Lowryju koji je dvoboj završio s 35 koševa, devet asistencija i sedam skokova.
Fantastični Curry sa 40 poena potopio Blazerse
PORTLAND - Curry je ubacio 40 koševa od toga 17 u produžetku, Thompson je zabio 23.
Poveli Cavaliersi, Heat, Spursi i Clippersi
LOS ANGELES - Cleveland Cavaliersi, Los Angeles Clippers, San Antonio Spurs i Miami Heat su poveli nakon sinoć odigranih utakmica prvog kruga doigravanja u NBA.
Golden State upisao 70. pobjedu
OAKLAND - Stephen Curry i Golden State Warriorsi su stigli do brojke koju su prije njih u povijesti NBA ostvarili samo Michael Jordan i Chicago Bullsi nakon što su sinoć sa 112-101 pobijedili San Antonio Spurse i upisali 70. pobjedu ove sezone.
Spursi u derbiju bolji od Warriorsa
AUBURN HILLS - Brooklyn Netsi Bojana Bogdanovića su sinoć sa 103-115 poraženi od Detroit Pistonsa, a on je u nešto više od pol sata koliko je proveo na terenu zabio 19 koševa.
Curryjeva 42 poena za pobjedu Golden Statea u Miamiju
MIAMI - Curry je pogodio dvije trice preko najboljeg blokera NBA Miamijevog centra Hassana Whitesidea 38 sekundi prije kraja za pobjedu Golden Statea u utakmici u kojoj je samo u zadnjoj četvrtini bilo 13 promjena vodstva.
Stručnjaci: Jordan najbolji košarkaš svih vremena
NEW YORK - Najbolji je, očekivano, Michael Jordan, a odmah iza njega je legendarni centar i najbolji strijelac u povijesti NBA lige Kareem Abdul-Jabbar.
Golden State sve bliži rekordu Chicago Bullsa
OAKLAND - Stephen Curry je sinoć zabio 35 koševa i odveo Golden State do 42. pobjede na domaćem terenu nakon što su sa 123-110 svladali Houston Rocketse.
Slab učinak Hezonje u pobjedi Orlanda
ORLANDO - Pobjedu donio  Nik Vučević pogotkom s pet i pol metara na zvuk sirene, dok Mario Hezonja u nešto više od 14 minuta na terenu nije zabio ni koša.