Rezultat pretrage za pojam: EP u rukometu
Švedska je europski rukometni prvak
EP U RUKOMETU
BUDIMPEŠTA - Švedska je u finalu Europskog rukometnog prvenstva pobijedila Španjolsku 27:26 i po rekordni put zaredom je osvojila naslov prvaka Europe.
Šveđanin Gottfridsson MVP Europskog rukometnog prvenstva
RUKOMET
BUDIMPEŠTA - Šveđanin Jim Gottfridsson proglašen je najkorisnijim (MVP) igračem Europskog rukometnog prvenstva u Mađarskoj i Slovačkoj.
EURO: Španjolska i Švedska u finalu
BUDIMPEŠTA - Španjolski i švedski rukometaši igrat će u nedjelju u finalu EURA 2022 u Budimpešti.
Remi Hrvatske i Nizozemske na oproštaju od EP-a
BUDIMPEŠTA - Hrvatska rukometna reprezentacija završila je nastup na Europskom prvenstvu u Mađarskoj i Slovačkoj odigravši 28-28 (13-15) protiv Nizozemske, što je izabranicima Hrvoja Horvata donijelo četvrto mjesto u skupini, a ukupno osmo na ovom Euru.
Hrvatska odigrala vrlo dobro, ali Danci su ipak bolji
BUDIMPEŠTA - Hrvatska rukometna reprezentacija upisala je novi poraz na Europskom prvenstvu. U ogledu drugog kola skupine I, u Budimpešti, Danska je pobijedila Hrvatsku 27-25 (12-11).
Crna Gora razbila hrvatske rukometaše
BUDIMPEŠTA - Hrvatska rukometna reprezentacija je na otvaranju drugog kruga Europskog prvenstva u Budimpešti izgubila od Crne Gore sa 26-32 i praktički ostala bez izgleda za plasman u polufinale.
Island dolazi u skupinu s Hrvatskom
BUDIMPEŠTA - U susretu posljednjeg kola B skupine Europskog rukometnog prvenstva Island je u Budimpešti pobijedio Mađarsku sa 31-30 osvojivši prvo mjesto u skupini pa će natjecanje u drugom krugu nastaviti u skpini s Hrvatskom.
Hrvatska vrlo uvjerljiva protiv Ukrajine
SZEGED - Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je u dvoboju 3. kola skupine C Europskog prvenstva u Szegedu Ukrajinu s 38-25 (18-13).
Hrvatska uvjerljiva protiv Srbije
SZEGED - Hrvatska muška rukometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine C Europskog prvenstva u Szegedu svladala Srbiju sa 23-20 (11-9).
Francuska bolja od Hrvatske
SZEGED - Hrvatska muška rukometna reprezentacija 22-27 (11-13) porazom od Francuske započela je svoj nastup u skupini C na Europskom prvenstvu u Szegedu.
Danski izbornik se osramotio: Ovo je izgledalo kao da smo igrali na Balkanu prije dvadeset godina
SRAMOTNO
KOPENHAGEN - "Sutkinje su stalno vršile veliki pritisak na nas, sve je to podsjećalo na nešto otprije 20 godina, kada su sutkinje i igračice trčale okolo i razgovarale balkanskim jezicima."
Francuska uvjerljivo pobijedila Hrvatsku u polufinalu EP-a
PARIZ - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija poražena je u petak u polufinalu Europskog rukometnog prvenstva u Danskoj, bolja od nje je sa 30-19 (15-5) bila Francuska.
Šoštarić: Cure su svjesne što nosi utakmica
ZAGREB - Hrvatske rukometašice nalaze se korak do najvećeg uspjeha ženskog rukometa, plasmana u polufinale europskog prvenstva u Danskoj.
Promjena rasporeda na EP-u, Hrvatska igra već u četvrtak
RUKOMET
KOLDING - Euopska rukometna federacija (EHF) i organizator natjecanja Danski rukometni savez promijenili su planirani raspored igranja susreta drugog kruga na Europskom prvenstvu u Koldingu u skupini gdje se nalazi Hrvatska.
Hrvatska pobijedila Srbiju i ulazi u drugi krug sa četiri boda
KOLDING - Hrvatske rukometašice napravile su pravi pothvat u Koldingu. Došle su po jednu pobjedu, napravile tri i sa 4 boda idu u drugi krug, kao i Norveška.
Hrvatske rukometašice senzacionalno pobijedile svjetske prvakinje
KOPENHAGEN - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija napravila je senzaciju u drugom kolu Europskog prvenstva u Danskoj.
Hrvatska u dramatičnoj utakmici ostala bez zlata
STOCKHOLM - U finalu europskog rukometnog prvenstva u Stockholmu hrvatska reprezentacija je izgubila od Španjolske sa 20-22 upisavši treći poraz u finalima europskih prvenstava.
Duvnjak MVP, Karačić u idealnoj postavi
BEČ- Iz Europskog rukometnog saveza (EHF) objavili su kako je u glasovanju za najbolje igrače sudjelovalo više od 20,000 navijača te panel EHF-ovih stručnjaka.
Norveška deklasirala Sloveniju i osvojila broncu
STOCKHOLM - Norvežani su skupili snage nakon sinoćnjeg šoka protiv Hrvatske u polufinalu rukometnog Eura i uspjeli pobijediti Sloveniju u borbi za treće mjesto na rukometnom Euru 28:20.
 Hrvatska u finalu Europskog prvenstva u rukometu
STOCKHOLM - Hrvatska rukometna reprezentacija po treći put u svojoj bogatoj povijesti borit će se za naslov europskog prvaka, nakon što je u šokantnom polufinalu u Stockholmu, odlučenom tek u drugom produžetku, svladala Norvešku sa 29-28 (26-26, 23-23, 12-10).
Hrvatska remizirala sa Španjolskom i s drugog mjesta ide u borbu za medalju
BEČ - Hrvatska rukometna reprezentacija zaključila je drugi krug europskog prvenstva neodlučenim ishodom protiv Španjolske u Beču 22-22 (11-12) i na koncu je zbog slabije razlike pogodaka osvojila drugo mjesto, međutim i prije ove utakmice je osigurala polufinale.
Stepančić golom u zadnjoj sekundi donio pobjedu Hrvatskoj
BEČ - Hrvatska je u Beču, na rukometnom Euru, u 3. kolu drugog kruga, s drugom postavom pobijedila Češku 22:21. Luka Stepančić zabio je gol za pobjedu u zadnjoj sekundi.
Hrvatska nokautirala Nijemce i ušla u polufinale EP-a
BEČ - U dramatičnom dvoboju 2. kola I skupine EURA u Beču su hrvatski rukometaši pobijedili Njemačku s 25-24 (11-14) i osigurali polufinale. Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, te obrana Marina Šege 13 sekundi prije kraja.
Hrvatski rukometaši sigurni protiv Austrije
BEČ - Hrvatska muška rukometna reprezentacija u prvom je kolu skupine I drugog kruga natjecanja na Europskom prvenstvu u Beču svladala domaćina Austriju sa 27-23 (13-8).