Rezultat pretrage za pojam: Erik Spoelstra
Fenomenalni Butler produžio sezonu Miamija
BOSTON - Košarkaši Miami Heata 111-103 pobjedom na gostovanju protiv Boston Celticsa poravnali su omjer u pobjedama u finalu doigravanja Istočne konferencije NBA lige na 3-3 te izborili odlučujuću sedmu utakmicu na svom parketu.
Sjajni Butler doveo Miami do preokreta i pobjede
MIAMI - Boston je odlično odigrao prvo poluvrijeme, ali je u trećoj četvrtini Miami napravio ključnu prednost za pobjedu.
Monty Williams iz Phoenixa proglašen trenerom godine
PRIZNANJA
NEW YORK - Monty Williams je proglašen trenerom godine u NBA ligi. On je odveo Phoenix Sunse do najboljeg skora u ligi (64 pobjede i 18 poraza).
Butlerov rekord protiv Hawksa, Ingram ugasio Sunse
ZAGREB - Jimmy Butler je s osobnim rekordom od 45 koševa bio najzaslužniji za pobjedu Miamija od 115-105 protiv Atlante, kojom je prvi nositelj NBA doigravanja u Istočnoj konferenciji došao do vodstva 2-0 u seriji na četiri pobjede.
Igrači Miamija međusobno se sukobili, Butler prijetio treneru
MIAMI - Prednost Miami Heata na vrhu Istoka NBA lige gotovo se sasvim istopila nakon domaćeg poraza od desetkovanih Golden State Warriorsa 118:104, a nervoza se posebno vidjela tijekom time-outa, kada se Jimmy Butler verbalno sukobio s trenerom Erikom Spoelstrom i klupskom legendom Udonisom Haslemom.
Steve Kerr službeno novi izbornik američkih košarkaša
WASHINGTON - U ponedjeljak je i službeno obznanjeno kako je novi izbornik košarkaške reprezentacije SAD-a 56-godišnji Steve Kerr, inače trener Golden Statea.
Lakersi osvojili sedamnaesti naslov prvaka
NBA FINALE
ORLANDO - Los Angeles Lakers su sinoć osvojili naslov prvaka NBA, svoj 17., nakon što su u šestoj utakmici u "mjehuru" pored Orlanda sa 106-93 pobijedili Miami Heat i svladali ih ukupnm rezultatom 4-2 u seriji.
NBA: Budenholzer i Donovan proglašeni najboljim trenerima
NEW YORK - Mike Budenholzer koji vodi Milwaukee Bucks, najbolju momčad regularnog dijela NBA sezone i Billy Donovan, neočekivani autsajder u sezoni 2019./2020. na čelu Oklahoma Cityja, proglašeni su najboljim trenerima sezone.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 8.  >  >>