Rezultat pretrage za pojam: Gabe Vincent
Fenomenalni Butler produžio sezonu Miamija
BOSTON - Košarkaši Miami Heata 111-103 pobjedom na gostovanju protiv Boston Celticsa poravnali su omjer u pobjedama u finalu doigravanja Istočne konferencije NBA lige na 3-3 te izborili odlučujuću sedmu utakmicu na svom parketu.
Sjajni Butler doveo Miami do preokreta i pobjede
MIAMI - Boston je odlično odigrao prvo poluvrijeme, ali je u trećoj četvrtini Miami napravio ključnu prednost za pobjedu.
Phoenix i Miami na korak od plasmana u konferencijsko finale
PHOENIX - Phoenix Suns i Miami Heat su sinoć zahvaljujući visokim pobjedama kod kuće nad Dallas Mavericksima i Philadelphia 76ersima došli na korak od plasmana u finale Zapadne, odnosno Istočne konferencije.
Miami dobio derbi Istoka, 52 poena Moranta
MIAMI - U derbiju Istoka NBA lige, susretu dvije najbolje momčadi te konferencije, košarkaši Miami Heata svladali su Chicago 112-99 na domaćem parketu.
Senzacionalni poraz Amerikanaca od Nigerije
SENZACIJA
LAS VEGAS - Američka košarkaška reprezentacija iznenađujuće je izgubila pripremnu utakmicu protiv Nigerije 87-90 u Las Vegasu uoči Olimpijskih igara u Tokiju, a Dream Teamu je to bio prvi poraz protiv jedne afričke momčadi.
Zubac skroman u pobjedi Clippersa, Pistonsi iznenadili Lakerse
LOS ANGELES - Los Angeles Clippers Ivice Zubca su sinoć sa 109-105 u gostima pobijedili Miami Heat, a hrvatski košarkaš je u 21 minuti na terenu zabio šest koševa (šut iz igre 2/4), pridodavši tome osam skokova i jednu asistenciju.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 6.  >  >>