Rezultat pretrage za pojam: Harry Kane
Sterling napustio Dohu nakon što mu je opljačkan dom
ODLAZAK
LONDON - Napadač engleske nogometne reprezentacije Raheem Sterling napustio je Svjetsko prvenstvo u Katru nakon oružane provale u njegov dom.
Engleska uvjerljiva protiv Senegala
UVJERLJIVO
DOHA - Nogometaši Engleske plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva 3-0 (2-0) pobjedom protiv Senegala u susretu osmine finala igranom na stadionu Al Khor.
Modrić u društvu nogometnih velikana
VELIKAN NOGOMETA
DOHA - Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić našao se među velikanima Svjetskog prvenstva u Katru čiji posteri krase nebodere u središtu Dohe.
Conte razočaran, mogao bi napustiti Tottenham
TOTTENHAM
LONDON - Tottenham je u utakmici 14. kola engleske Premier lige upisao domaći poraz od Liverpoola, a trener londonske momčadi Antonio Conte nakon tog susreta kritizirao je navijače kluba pa i između redaka zaprijetio odlaskom ne bude li entuzijazma i strasti kojima se hrani.
Conte: Ima li VAR hrabrosti poništiti gol nekom većem klubu?
NEZADOVOLJSTVO
LONDON - Menadžer engleskog nogometnog premierligaša Tottenhama Talijan Antonio Conte oštro je kritizirao suđenje nakon što je VAR u sedmoj minuti nadoknade poništio pobjednički pogodak Spursa u susretu protiv Sportinga kojim bi londonski klub osigurao prolaz u osminu finala.
Tottenham bolji od Evertona, popeo se na diobu drugog mjesta
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Tottenhama ostvarili su novu prvenstvenu pobjedu te su na domaćem terenu, u dvoboju 11. kolu engleske Premier lige, pobijedili Everton 2-0.
Arsenal pobijedio Tottenham i zasjeo na čelo tablice
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Arsenala pobijedili su u sjeverno-londonskom derbiju Tottenham s 3-1, u prvom susretu devetog kola engleske Premier lige.
Italija izborila Final Four, golijada u Londonu
LIGA NACIJA
ZAGREB - Nakon Hrvatske i Nizozemske plasman na završni turnir Lige nacija, koji će se održati od 14. do 18. lipnja iduće godine, izborila je i reprezentacija Italije.
Asistencija Perišića u visokoj pobjedi Tottenhama
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Tottenhama slavili su kod kuće protiv Leicestera s 6-2 u 7. kolu Engleske lige, a asistenciju je upisao Ivan Perišić.
Tottenham uvjerljiv u Nottinghamu
PREMIERSHIP
NOTTINGHAM - U posljednjoj utakmici 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham Hotspur je kao gost svladao Nottingham Forest sa 2-0 (1-0).
Preokret Southamptona, Mitrović junak Fulhama
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Southamptona ostvarili su prvu pobjedu sezone u trećem kolu engleske Premierlige i to uspjehom kod Leicestera od 2-1.
Premier liga: Perišić opet asistent, Tottenham na vrhu
ENGLESKA
LONDON - Nogometaši Tottenhama pobijedili su na svom stadionu Wolverhampton s minimalnih 1-0, u prvom dvoboju trećeg kola engleske Premier lige.
Perišić oduševio navijače Spursa
ASISTENT
LONDON - Ivan Perišić je za samo 17 minuta na terenu u derbiju drugog kola Premiershipa, Chelsea - Tottenham (2:2) stigao spasiti Spurse i oduševiti navijače gostiju, ali i engleske ljubitelje nogometa općenito.
Engleska: Chelsea - Tottenham 2-2, asistencija Perišića
DERBI
LONDON - Derbi 2. kola engleskog nogometnog prvenstva između Chelseaja i Tottenham Hotspura okončan je remijem 2-2 (1-0), a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent za drugi gol gostiju.
Katastrofa Engleske, Southgate razočaran
LIGA NACIJA
LONDON - „Pokušao sam balansirati sa sastavom kroz ove lipanjske utakmice, ali očito nisam uspio“, rekao je izbornik engleskih nogometaša Gareth Southgate nakon 0-4 poraza na Wembleyju od Mađarske.
Manchester City obranio naslov nakon lude završnice
PREMIERSHIP
LONDON - U ludoj završnici posljednjeg kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je pobjedom na Etihadu protiv Aston Ville sa 3-2 obranio naslov prvaka premda je do 76. minute gubio 0-2.
West Ham zaustavio City, Mahrez promašio kazneni udarac za pobjedu
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Manchester Cityja propustili su priliku sasvim se približiti obrani naslova engleskog prvaka nakon što su u susretu 37. kola engleskog prvenstva na gostovanju kod West Ham Uniteda odigrali 2-2.
Slavlje Tottenhama na Etihadu
DERBI
MANCHESTER - Nogometaši Tottenhama po drugi put ove sezone pobijedili su Manchester City i nanijeli aktualnim prvacima treći ovosezonski poraz u Premier ligi svladavši ih na Etihadu sa 3-2 (1-1) u sjajnoj utakmici s dramatičnim završetkom.
Engleska zadržala maksimalan učinak
KVALIFIKACIJE ZA SP
ZAGREB - U kvalifikacijama za SP 2022 u skupini C Bugarska, koja je prije tri dana remizirala sa europskim prvacima Talijanima, na domaćem je terenu protiv Litve slavila sa 1-0, a strijelac u posljednjih deset minuta susreta bio je Čočev (82).
Kane: Ostajem u Tottenhamu
EPILOG
LONDON - Kapetan engleske nogometne reprezentacije Harry Kane odlučio je barem još jednu sezonu ostati u Tottenhamu, što je potvrdio u srijedu objavom na Twitteru te tako završio sagu o mogućem nastavku karijere u Manchester Cityju.
Tottenham bez Kanea srušio City
DERBI
LONDON - Nogometaši Tottenhama pobijedili su Manchester City u susretu prvog kola nove sezone Premiershipa na svom stadionu rezultatom 1:0 i tako već na startu prvenstva zadali velike brige Pepu Guardioli.