Rezultat pretrage za pojam: Hrvoje Sep
Sep i Hrgović bez medalje
SP U BOKSU
DOHA - Sep je u četvrtfinalnom susretu poluteške kategorije jednoglasnom odlukom sudaca sa 0-3 izgubio od dvostrukog svjetskog prvaka Kubanca Julija La Cruza, dok je Filip Hrgović u četvrtfinalu superteške kategorije izgubio sudačkim preglasavanjem sa 1-2 od Francuza Tonyja Yoke.
Hrgović: Nije Belberov loš boksač, ali mislim da sam bolji
SP U BOKSU
DOHA - Hrvatska je s dvojicom boksača među brojčano slabije zastupljenim nacijama na Svjetskom prvenstu u Dohi, no i Filip Hrgović i Hrvoje Sep plasirali su se među 16 najboljih na svijetu u svojim kategorijama.
Hrgović: Ne mogu se još mjeriti s Parlovom
BOKS
ZAGREB - Hrgović je rekao da je "jako lijepo vidjeti i doživjeti ovu paradu" te naglasio da to "nije njegova realnost".
Filip Hrgović europski prvak u superteškoj kategoriji
BOKS
SAMOKOV - Hrvatski boksač Filip Hrgović osvojio je naslov europskog prvaka u superteškoj kategoriji, on je u finalu EP-a u bugarskom Samokovu svladao Nijemca Floriana Schulza jednoglasnom odlukom sudaca sa 3-0.
Blanka Vlašić i Ivica Kostelić sportaši godine u izboru Sportskih novosti
NAGRADE
ZAGREB - Ekipom godine proglašene su hrvatske košarkašice koje su osvojile peto mjesto na europskom prvenstvu u Poljskoj, dok je momčad godine vaterpolska reprezentacija koja je na SP u Šangaju osvojila treće mjesto.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 5.  >  >>