Rezultat pretrage za pojam: Jayson Tatum
Boston na korak do velikog finala
BOSTON -  U noći s petka na subotu imat će šansu izboriti plasman u 22. veliko finale i stići do 18. naslova, čime bi se odvojili na vječnoj ljestvici od Los Angeles Lakersa.
Jokić i Dončić u idealnoj NBA petorci
PRIZNANJA
ZAGREB - NBA liga objavila je najbolje tri petorke za ovu sezonu. U prvoj petorci je očekivano MVP Nikola Jokića, ali pridružio mu se i Luka Dončić, koji je među pet najboljih na svijetu izabran treću godinu zaredom, odnosno u svakoj sezoni osim u prvoj, kada je bio rookie godine.
Boston uvjerljivo do 2-2 protiv Miami Heata
BOSTON - Izuzetno uvjerljivo, sa 102-82, košarkaši Bostona su na domaćem parketu svladali Miami u četvrtoj utakmici finalne serije Istočne konferencije NBA lige.
Boston razbio Miami i oduzeo mu prednost domaćeg terena
MIAMI - Boston Celticsi uzvratili su Miami Heatu za poraz u prvoj utakmici finala Istoka NBA lige, uvjerljivo pobijedili 127:102, izjednačili seriju na 1:1 te oduzeli protivnicima prednost domaćeg terena jer će sljedeće dvije utakmice igrati u svom TD Gardenu.
Sjajni Butler doveo Miami do preokreta i pobjede
MIAMI - Boston je odlično odigrao prvo poluvrijeme, ali je u trećoj četvrtini Miami napravio ključnu prednost za pobjedu.
Boston i Dallas izborili konferencijska finala
BOSTON/PHOENIX - Košarkaši Boston Celticsa i Dallas Mavericksa izborili su plasman u konferencijska finala doigravanja NBA lige nakon što su u odlučujućim, sedmim susretima porazili Milwaukee Buckse i Phoenix Sunse.
Golden State u konferencijskom finalu, Boston izborio sedmu utakmicu
SAN FRANCISCO - Golden State Warriors su se u petak navečer plasirali u finale Zapadne konferencije nakon što su u šestoj utakmici kod kuće sa 110-96 pobijedili Memphios Grizzliese, a Boston Celtics su izborili sedmu utakmicu svladavši Milwaukee Buckse sa 108-95.
Warriorsi pregaženi u Memphisu, Holiday ukrao pobjedu u Bostonu
BOSTON / MEMPHIS - Aktualni NBA prvaci Milwaukee Bucksi preokretom su došli do pobjede 110-107 na gostovanju u Bostonu i stigli na korak od plasmana u konferencijsko finale NBA doigravanja, dok su u Memphisu domaći Grizzliesi "pregazili" Golden State Warriorse sa 134-95 i izborili šestu utakmicu u San Franciscu.
Warriorsi preokrenuli u završnici, Celticsi izjednačili protiv prvaka
SAN FRANCISCO/MILWAUKEE - Košarkaši Golden State Warriorsa stigli su nadomak plasmana u finale doigravanja zapadne konferencije NBA lige, oni su u četvrtoj utakmici drugog kruga na svom parketu svladali Memphis Grizzliese sa 101-98 i tako poveli sa 3-1 u seriji koja se igra na četiri pobjede.
Boston i Memphis izjednačili
BOSTON / MEMPHIS - Košarkaši Bostona svladali su Milwaukee sa 109-86 i izjednačili rezultat u konferencijskom polufinalu na 1-1, a isto je učinio i Memphis pobijedivši Golden State sa 106-101.
Boston Celticsi pomeli Brooklyn Netse
METLA
NEW YORK - Košarkaši Boston Celticsa prva su momčad koja je izborila nastup u drugom krugu ovogodišnjeg doigravanja za NBA prvaka pobijedivši u četvrtoj utakmici serije prvog kruga odigranoj u New Yorku Brookly Netse sa 116-112.
Boston poveo 3-0, Minnesota izjednačila protiv Memphisa
NEW YORK - Sjajnom obranom košarkaši Bostona i dalje dominiraju protiv Brooklyna. Pobijedio je Boston u gostima 109-103 i tako poveo 3-0 u prvom krugu NBA doigravanja.
Tatum donio pobjedu Bostonu protiv Brooklyna
LUDA ZAVRŠNICA

BOSTON - Sinoć su u play-offu NBA lige odigrane četiri utakmice u kojima su trijumfovali Boston, Milwaukee, Phoenix i Miami.

Saddiq Bey odigrao utakmicu karijere
NEW YORK - Utakmica Orlanda Magica i Detroit Pistonsa bila je jedina odigrana u noći s četvrtka na petak, no ponudila je fantastičnu predstavu jednog igrača.
Zubac ponovo vrlo dobar, Clippersi pobijedili
U DOBROM RITMU
LOS ANGELES - Ivica Zubac ponovno je imao važnu ulogu u pobjedi svojih Los Angeles Clippersa koji su slavili 106:102 na gostovanju u Detroitu, a hrvatski reprezentativni centar je za 30 minuta postigao 14 koševa uz 15 skokova te po jednu asistenciju, ukradenu loptu i blokadu.
NBA: Pobjeda Bostona u Detroitu
DETROIT - Košarkaši Bostona slavili su sa 113-104 na gostovanju u Detroitu što im je 11. pobjeda u posljednjih 12 utakmica.
Briljantni Jokić slomio Warriorse
NEW YORK - Bogat program bio je noćas u NBA-u. Odigrano je 11 utakmica, a od hrvatskih košarkaša nastupio je Bojan Bogdanović.
Double-double Zubca u porazu Clippersa kod Sunsa
PHOENIX - Hrvatski centar Ivica Zubac odigrao je vrlo dobru utakmicu za Los Angeles Clipperse ubacivši 12 koševa uz 13 skokova i pet asistencija, no njegova je momčad ipak izgubila sa 96-103 na gostovanju kod vodećeg sastava lige Phoenix Sunsa.
Bogdanovićev double-double u pobjedi Utaha
SALT LAKE CITY - Utah Jazz su sinoć nanijeli sedmi poraz zaredom Brooklyn Netsima svladavši ih sa 125-102 u Salt Lake Cityju, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je u pobjedi svoje momčadi sudjelovao s double-doubleom.
Novi poraz Clippersa, Zubac slab
SAN ANTONIO - Loš niz košarkaša Los Angeles Clippersa nastavio se i u San Antoniju gdje su ih domaći Spursi svladali sa 101-94, a hrvatski centar u redovima Clippersa Ivica Zubac je za 20:48 minuta provedenih na parketu postigao šest poena uz devet skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.
Knicksi na krilima Fourniera nadoknadili 25 poena minusa
NEW YORK - Iako su u drugoj četvrtini gubili sa 25 koševa razlike New York Knicks su velikim preokretom dobili Boston Celticse sa 108-105.
Bogdanović zabio 36 poena za pobjedu Jazza
NEW YORK - Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je najbolju utakmicu sezone i odveo svoj Utah Jazz do pobjede 115-109 u gostima kod Denver Nuggetsa.
Giddey zasjenio Dončića
DALLAS - Luka Dončić vratio se na NBA parkete nakon više od tri tjedna izbivanja, prvo zbog ozljede gležnja, a onda i koronavirusa.
Boston ostao i bez Tatuma
OZLJEDA
BOSTON - Najbolji košarkašk američke profesionalne NBA momčadi Boston Celticsa Jayson Tatum od ponedjeljka se nalazi u COVID protokolu pa trener Ime Udoka u sljedećih nekoliko utakmica neće moći računati niti na njega.