Ludi dan u Clevelandu: Thomas u Lakerse, Crowder i Rose u Jazz, Wade u Miami
PROMETNO
CLEVELAND - Od momčadi koja je počela sezonu uz LeBrona Jamesa od važnijih igrača ostali su J. R. Smith, trenutačno ozlijeđeni Kevin Love, Tristan Thompson, Kyle Korver, Jeff Green i Španjolac Jose Calderon
Boston i Utah izjednačili
CHICAGO/SALT LAKE CITY - Košarkaši Bostona oporavili su se od dva startna domaća poraza i s dvije pobjede na gostujućem terenu izjednačili rezultat u seriji s Chicagom na 2-2, nakon što su u noći s nedjelje na ponedjeljak slavili u United Centeru sa 104-95.
LeBron spasio Cleveland, Utah u zadnjoj sekundi pobijedio Clipperse
NEW YORK - Cleveland je teško izborenom domaćom pobjedom 109:108 protiv Indiane krenuo u obranu naslova NBA prvaka, a gostujuća momčad je propustila posljednji napad koji bi im donio trijumf u prvoj utakmici doigravanja.
Toronto prvi put u konferencijskom finalu
TORONTO - Raptorsi su odigrali sjajnu posljednju četvrtinu (30-11) u kojoj su potpuno razbili otpor Heat, ponajviše zahvaljujući svojem najboljem igraču Kyleu Lowryju koji je dvoboj završio s 35 koševa, devet asistencija i sedam skokova.
Toronto u produžetku svladao Miami
TORONTO - Košarkaši Toronta izbjegli su drugi uzastopni poraz na domaćem terenu, nakon što su u noći s četvrtka na petak svladali Miami s 96-92 u produžetku te tako izjednačili rezultat na 1-1 u polufinalnoj seriji NBA doigravanja u Istočnoj konferenciji.
Warriorsi poveli 2-0, Heat slavio u produžetku
NEW YORK - Warriorsi su ponovo nastupili bez najboljeg igrača Stephena Curryja i opasno 'visili' cijeli susret.
Nema Curryja, nema problema za Warriorse
OAKLAND - U prvoj utakmici koju je Steve Kerr vodio kao najbolji trener u NBA ligi, za što je dobio trofej uoči dvoboja, njegovi Golden State Warriorsi lakoćom su svladali Houston u Oracle Areni sa 114-81, iako je njihov najbolji igrač Stephen Curry bio samo u ulozi navijača na klupi za pričuve.
Spursi izjednačili rekord Celticsa
SAN ANTONIO - Košarkaši San Antonio Spursa svladali Oklahoma City Thunder sa 102-98 nakon produžetka, te tako izjednačili 30 godina star rekord Boston Celticsa od 40 pobjeda i samo jednog poraza na domaćem terenu u istoj sezoni.
Golden State upisao 70. pobjedu
OAKLAND - Stephen Curry i Golden State Warriorsi su stigli do brojke koju su prije njih u povijesti NBA ostvarili samo Michael Jordan i Chicago Bullsi nakon što su sinoć sa 112-101 pobijedili San Antonio Spurse i upisali 70. pobjedu ove sezone.
Lillard i McCollum uništili Netse
PHILADELPHIA - Orlando Magic je sinoć pobijedio Philadelphia 76ers-e a Mario Hezonja je u nešto više od deset minuta zabio pet koševa kao i Bojan Bogdanović koji je u porazu Brooklyn Netsa od Portland Trail Blazersa odigrao 22 minute.
Anthony Davis s 59 poena uništio Pistonse
CHARLOTTE - Anthony Davis je sinoć zabio 59 koševa uz 20 skokova za pobjedu New Orleans Pelicansa nad Detroit Pistonsima od 111-106.
Curry s 51 poenom unišio Wizardse, Hezonjinih 16 poena u porazu Orlanda
OKLAHOMA CITY - Bojan Bogdanović je u porazu svojih Brooklyn Netsa od 100-114 od Indiana Pacersa zabio sedam koševa, dok je Damjan Rudež u pobjedi Minnesota Timberwolvesi od 108-102 nad Los Angeles Clippersima postigao osam pogodaka.
John Wall najbolji u pobjedi Wizardsa nad Rocketsima
NEW ORLEANS - New Orleans Pelicansi su sinoć sa 105-103 pobijedili Brooklyn Netse zahvaljujući Jrueu Holidayu koji je pogodio koš 1,3 sekunde prije kraja, a Bojan Bogdanović je u porazu svoje momčadi odigrao 20:29 minuta uz slabi učinak.
Durant sa 44 poena uništio Knickse
MILWAUKEE - Uz to je upisao i 14 skokova, a i pogodio je šut 16.2 sekundi prije kraja regularnog dijela utakmice da bi u produžetku pogodio sedam koševa.
Warriorsi razbili Cavse
NEW YORK - Stephen Curry je za pobjedu svoje momčadi ubacio 35 koševa u tri četvrtine, od čega sedam trica, a Andre Iguodala je dodao 20.
Nuggetsi nanijeli treći poraz Warriorsima
NEW YORK - Brooklyn Netsi su konačno, nakon deset poraza kod kuće, stigli do pobjede i to nad gradskim rivalima New York Knicksima od kojih su bili bolji sa 110-104, a pomogao im je i Bojan Bogdanović, koji je zabio 14 koševa i upisao četiri skoka.
Orlando slavio u Brooklynu, Hezonja bolji od Bogdanovića
NEW YORK - Košarkaši Orlanda i treći put u ovoj sezoni svladali su Brooklyn, slavivši na gostovanju u New Yorku s 83-77, uz tri koša Marija Hezonje te samo dva Bojana Bogdanovića u srazu dvojice hrvatskih reprezentativaca.
Detroit pobijedio Bullse tek nakon četiri produžetka
INDIANOPOLIS - Bojan Bogdanović bio je sinoć jedini Hrvat koji je istrčao na terene NBA i u porazu svojih Brooklyn Netsa od Indiana Pacersa zabio je pet koševa u 30:58 minuta koliko je igrao.
Bogdanovićevih 19 koševa u pobjedi Brooklyna
HOUSTON - Bojan Bogdanović je sinoć sa 19 koševa pomogao Brooklyn Netsima da sa 110-105 slave protiv Houston Rocketsa.
Pobjeda Brooklyna, Bogdanović zabio samo pet poena
NEW YORK - Brooklyn Netsi su se sinoć osvetili Boston Celticsima za poraz od prije dva dana, pobijedivši ih sa 111-101, a Bojan Bogdanović je u 18:24 minute provedene na terenu zabio pet koševa.
Bogdanović predvodio Brooklyn do prve pobjede
NEW YORK - Bojan Bogdanović bio je sa 22 postignuta pogotka najučinkovitiji košarkaš u pobjedi Brooklyn Netsa nad Houston Rocketsima, dok je Mario Hezonja u pobjedi Orlando Magica nad Los Angeles Lakersima zabio sedam koševa.
Netsi i dalje bez pobjede, Magic zaustavio Raptorse
NEW YORK - Prošlosezonski finalisti Cleveland Cavaliersi nakon poraza prvog dana sezone ostvarili su i petu pobjedu zaredom svladavši slabašne Philadelphia 76-erse sa 108-102.
Poraz Brooklyna, Bogdanović zabio 14
NEW YORK - Brooklyn Netsi su sinoć izgubili još jednu utakmicu i to od Milwaukee Bucksa sa 96-103, a Bojan Bogdanović koji je odigrao 25 minuta zabio je 14 koševa.
Atlanta protiv Netsa povela 3-2 (VIDEO)
ATLANTA - Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović nije se istaknuo u momčadi Netsa, postigao je sedam poena (šut iz igre 3-8, trica 1-4) uz dva skoka i jednu asistenciju.