Rezultat pretrage za pojam: Josh Smith
John Wall najbolji u pobjedi Wizardsa nad Rocketsima
NEW ORLEANS - New Orleans Pelicansi su sinoć sa 105-103 pobijedili Brooklyn Netse zahvaljujući Jrueu Holidayu koji je pogodio koš 1,3 sekunde prije kraja, a Bojan Bogdanović je u porazu svoje momčadi odigrao 20:29 minuta uz slabi učinak.
Cleveland uvjerljivo do finala Istoka (VIDEO)
NEW YORK - U drugom susretu večeri Houston je sjajnom zadnjom četvrtinom u Los Angelesu preokrenuo susret protiv Clippersa i na kraju slavio 119:107.
Houston prošao u polufinale Zapada (VIDEO)
HOUSTON - Houston je prvi put nakon 2009. godine prošao prvi krug doigravanja, a do pobjede ga je predvodio James Harden s 28 koševa i osam asistencija.
Cleveland, Houston i Washington poveli s 2-0 (VIDEO)
NEW YORK - U NBA ligi su u noći s utorka na srijedu odigrane tri utakmice prvog kruga doigravanja u kojima su domaće pobjede ostvarili Cleveland i Houston, a Washington je opet slavio u Torontu.
Memphis prejak za Brooklyn (VIDEO)
MEMPHIS - Bojan Bogdanović odigrao je skromnu utakmicu postigavši tri koša uz tri skoka za 15 minuta provedenih na parketu.
Knicksi dobili i šestu utakmicu zaredom (VIDEO)
NEW YORK - Philadelphia 76ers su sinoć doživjeli 20. poraz zaredom, izjednačivši se tako s rekordom momčadi iz sezone 1972./73., nakon što su bolji od njih sa 103-77 bili bolji Memphis Grizzlies.
Clippersi nokautirali Rocketse (VIDEO)
NEW YORK - Blake Griffin je bio najbolji pojedinac susret s 23 poena i čak 16 skokova, no prevaga je ipak bio Darren Collison, igrač s Clippersove klupe.
Houston i bez Hardena pobijedio Spurse (VIDEO)
HOUSTON - Dwight Howard postigao je 23 koša uz 16 skokova (7 napadačkih) za Rocketse, Terrence Jones dodao je 21 koš i 9 skokova, a Jeremy Lin 18 koševa i 8 asistencija.
Sjajna rođendanska predstava LeBrona (VIDEO)
DENVER - LeBron James vratio se u sastav Miamija na svoj 29. rođendan nakon povrede zadnje lože i ubacio je 26 koševa uz šest skokova i 10 asistencija u gostujućoj pobjedi kod Denvera 97-94.
Clippersi razbili Spurse
NEW YORK - Oklahoma City ostao je jedini neporažen na domaćem parketu u ovoj sezoni, nakon što je Detroit priredio iznenađenje i savladao Indianu.
Lillard spasio Portland (VIDEO)
NEW YORK - Portland Trail Blazersi su sinoć nakon produžetka pobijedili Detroit Pistonse sa 111-109, a odlučujući koš zabio je desetinku sekunde do kraja Damian Lillard.
Miami uvjerljiv, stopostotni učinak domaćina
MIAMI - U noći s utorka na srijedu odigrano je pet utakmica najjače košarkaške lige svijeta, u kojima su domaćini upisali svih pet pobjeda.
Indiana i dalje bez poraza (VIDEO)
INDIANAPOLIS - Brooklyn Netsi ove su se sezone nakrcali zvijezdama, ali na trećem su gostovanju pretrpjeli i treći poraz, te su sada na omjeru 2-3. Ovoga puta bolji od Netsa bili su Washington Wizardsi sa 112-108 nakon produžetka.
Howard i službeno u Rocketsima
NEW YORK - Centar Andrew Bynum, kojemu je karijera obilježena brojnim teškim ozljedama koljena, potpisao je dvogodišnji ugovor s Cleveland Cavaliersima vrijedan 24 milijuna dolara.
Boston nokautirao Knickse u New Yorku, Houston iznenadio Oklahomu (VIDEO)
NEW YORK - Loša je vijest za Celticse i Rocketse da nijedna ekipa u povijesti NBA lige nije nadoknadila zaostatak 0-3 u seriji.
Houston izbjegao metlu, Atlanta izjednačila protiv Indiane (VIDEO)
NEW YORK - Na 3:2 u seriji smanjili su Brooklyn Netsi protiv Chicago Bullsa. Netsi su na domaćem terenu pobijedili 110:91.
Miami pobijedio i osmu uzastopnu utakmicu (VIDEO)
NEW YORK - LeBron James je osam od ukupno 11 asistencija imao u zadnjoj četvrtini u kojoj su gosti nadigrali Hawkse s 23 koša za pobjedu od 103-90, osmu zaredom za Miami.
Bobcatsi prekinuli niz Bostona, Clippersi uvjerljivi protiv Sixersa (VIDEO)
NEW YORK - San Antonio Spursi slavili su na gostovanju kod Chicago Bullsa 103-89 iako su igrali bez triju najvećih zvijezda, Tima Duncana (koljeno), Tonyja Parkera (koljeno) i Manua Ginobilija (zadnja loža), koji svi imaju problema s ozljedama.
Lakersi dobili Oklahomu, Bryant razigravao i zabijao (VIDEO)
LOS ANGELES - ryant je susret završio sa 21 košem uz šut iz igre 8-12, a pridodao je 14 asistencija i 9 skokova. Po tek peti put u karijeri Bryant je imao više asistencija nego šuteva po košu u utakmicama u kojima je igrao više od 30 minuta.
Parker vodio Spurse do pobjede protiv Hawksa
LOS ANGELES - Parker je sinoć igrao sjajno posebno u zadnjih 12 minuta kada je zabio 10 koševa i dva puta asistirao.
Clippersi dokazali da su gazde u Los Angelesu (VIDEO)
LOS ANGELES - Paul je zabio 30 koševa uz 13 asistencija, a njegov najveći rival u LA Lakersima Kobe Bryant 38 koševa. Zahvaljujući ovoj pobjedi Clippersi su zadržali vodeće mjesto u diviziji i Zapadnoj konferenciji.
Clippersi dobili i 11. utakmicu zaredom, Paul stigao do 5.000 asistencija
LOS ANGELES - Clippersi su do pobjede došli zajedničkim naporima Blakea Griffina koji je zabio 18 koševa i Jamala Crawforda sa 17, dok je Chris Paul digao publiku na noge nakon što je sinoć postao peti igrač NBA koji je upisao 5.000 asistencija u karijeri.
Knicksi srušili Lakerse (VIDEO)
NEW YORK - Carmelo Anthony zabio je 30 koševa, Raymond Felton dodao je 19 koševa i 8 asistencija za Knickse, dok su Tyson Chandler i J.R. Smith ubacili po 18 svaki.
Prvi triple-double Parkera u karijeri (VIDEO)
NEW YORK - Miami je kao domaćin svladao Atlantu 101-92 uz 27 poena LeBrona Jamesa i 26 Dwyanea Wadea.