Rezultat pretrage za pojam: Julius Randle
NBA: Jokić i Dončić u najboljoj petorci sezone
PRIZNANJA
NEW YORK - Centar Denver Nuggetsa Nikola Jokić, zvijezda Dallas Mavericksa Luka Dončić, vođa Milwaukee Bucksa Giannis Antetokounmpo, kapetan Golden State Warriorsa Stephen Curry i najbolji igrač LA Clippersa Kawhi Leonard izabrani su u najbolju momčad osnovnog dijela sezone u NBA ligi, objavljeno je u srijedu.
Clippersi smanjili protiv Dallasa, Zubac neprimjetan
LOS ANGELES - Košarkaši Los Angeles Clippersa smanjili su zaostatak za Dallas Mavericksima na 1-2 u pobjedama u prvom krugu doigravanja NBA lige 118-108 gostujućom pobjedom u trećoj utakmici serije.
Utah izjednačio u seriji, Bogdanović zabio 18 poena
SALT LAKE CITY - Utah Jazz Bojana Bogdanovića svladali su sinoć u drugoj utakmici doigravanja Zapadne konferencije Memphis Grizzliese sa 141-129 i izjednačili u seriji na 1-1.
Zubac odličan u novoj pobjedi Clippersa
LOS ANGELES - LA Clippersi su sinoć kod kuće sa 117-105 pobijedili Memphis Grizzliese, a Ivica Zubac je pobjedi pridonio sa 18 koševa, dok je Utah Jazz Bojana Bogdanovića također upisao pobjedu u gostima protiv Houston Rocketsa u kojoj je hrvatski reprezentativac sudjelovao sa 14 ubačaja.
Bogdanović sjajan, Utah izgubila od Wizardsa
NEW YORK - Iako je hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović ostvario svoj najbolji učinak ove sezone sa 33 ubačaja, momčad s najboljim omjerom pobjeda i poraza u NBA ligi Utah Jazz iznenađujuće je izgubila na svom terenu od Washington Wizardsa sa 121-125 prekinuvši tako niz od 24 uzastopna uspjeha na svom terenu.
Harden se ozlijedio protiv Rocketsa
OZLJEDA
NEW YORK - James Harden se ozlijedio u trećoj četvrtini dvoboja Brooklyna i njegove bivše momčadi Houstona koju su Netsi završili pobijedivši sa 120-108 i time preuzeli čelno mjesto na ljestvici Istočne konferencije NBA lige.
Povijesni triple-double Russella Westbrooka
ZA POVIJEST
WASHINGTON - Russell Westbrook je ušao u povijest NBA upisavši sinoć u domaćoj pobjedi Washington Wizardsa od 132-124 nad Indiana Pacersima 35 koševa, nevjerojatnih 21 asistenciju i 14 skokova.
Noć za pamćenje u NBA ligi, Netsi briljiraju
NEW YORK - Noć na 14. ožujka 2021. ušla je povijest NBA lige. Prvi put u jednoj rundi je čak pet igrača ostvarilo triple-double učinak.
Četiri debitanta na All Staru
ZAGREB - Američka profesionalna košarkaška NBA liga objavila je imena svih igrača koji će nastupiti na "All Star" utakmici 7. ožujka u Atlanti.
Poraz Clippersa, još jedan double-double Zubca
LOS ANGELES - Hrvatski košarkaš Ivica Zubac je upisao još jedan double-double sinoć u porazu svojih LA Clippersa od Atlanta Hawksa, dok je Bojan Bogdanović imao lošu šutersku večer u pobjedi Utah Jazza.
Bogdanović i Pacersi pobijedili Celticse i skočili na treće mjesto Istoka
BOSTON - Da ste prije početka sezone prosječnom NBA fanu rekli da će Indiana Pacersi ući u playoff, sumnjičavo bi vas gledao. Da ste mu/joj rekli da će 15 utakmica prije kraja regularnog dijela biti na trećem mjestu Istočne konferencije, ispred Cleveland Cavaliersa, vjerojatno bi vam se nasmijao u lice.
Bogdanović najbolji strijelac u pobjedi Indiane
INDIANAPOLIS - Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je sinoć zajedno s Darrenom Collisonom najbolji strijelac Indiana Pacersa koji su sa 102-101 pobijedili Memphis Grizzliese.
Indiana i Orlando iznenadili San Antonio i Boston
SAN ANTONIO - Košarkaši Indiana Pacersa i Orlando Magica ostvarili su iznenađujuće gostujuće pobjede u NBA ligi u noći s nedjelje na ponedjeljak.
Warriorsi upisali četrnaestu uzastopnu pobjedu u gostima
CHICAGO - NBA prvaci Golden State Warriors su sinoć upisali 14. uzastopnu pobjedu u gostima u Chicagu su svladali domaće Bullse sa 119-12.
Bogdanović odveo Indianu do pobjede
INDIANAPOLIS - Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je sinoć najučinkovitiji igrač Indiana Pacersa koji su sa 101-83 pobijedili Sacramento Kingse na svom terenu, a solidan učinak je ubilježio i Dragan Bender u pobjedi svojih Phoenix Sunsa.
Hezonjinih devet poena u novoj pobjedi Orlanda
ORLANDO - Orlando Magic je sinoć sa 114-87 pobijedio San Antonio Spurse i od početka sezone upisao samo jedan poraz, a Mario Hezonja je u pobjedi svoje momčadi u 12 minuta zabio devet koševa te tome dodao dva skoka i jednu ukradenu loptu.
Clippersi bolji od Lakersa, još jedan rekord Warriorsa
LOS ANGELES - Warriorsi, koji su najbolja momčad lige sa 57 pobjeda u sezoni, ujedno su i prva momčad NBA koja je upisala 28 pobjeda u gostima tri sezone zaredom.
Bogdanović ubacio 19 poena u porazu Wizardsa
WASHINGTON - Bojan Bogdanović opet je odlično odigrao s klupe za Washington, ali njegovi Wizardsi su poraženi na domaćem parketu od Dallas Mavericksa 112:107.
Šarić solidan, Sixersi opet izgubili
PHOENIX - Iznenađenje večeri u NBA ligi priredili su košarkaši Phoenix Sunsa koji su sa 99-91 svladali Toronto Raptorse, a 19-godišnji "rookie" u redovima domaće momčad Dragan Bender sudjelovao je u uspjehu svoje momčadi sa po tri koša i skoka za 10 minuta provedenih na parketu.
Love i Irving slomili Pistonse
BOSTON - Vodeći sastav skupine Northwest Oklahoma City Thunder na svom je terenu svladao Houston Rocketse sa 116-108 uz još jedan "triple-double" Russella Westbrooka.
U reprizi finala opet slavio Golden State
OAKLAND - Golden State je predvodio Draymond Green sa 22 pogotka i 15 skokova, dok je Curry zabio 19 za pobjedu Warriorsa koji sada imaju omjer pobjeda i poraza 28-1.
LeBron i Love sredili Celticse
MINNEAPOLIS - Denver Nuggetsi su sinoć sa 112-100 pobijedili Minnesota Timberwolvese, a Damjan Rudež je u 10:36 minuta koliko je bio na terenu ostao bez učinka.
Harden sa 42 poena potopio Washington
PHOENIX - Sinoć je od hrvatskih košarkaša u NBA igrao jedino Mario Hezonja koji je u porazu svog Orlando Magica od Phoenix Sunsa u 8:18 minuta zabio tri koša, uz 2 skoka i jednu asietenciju.
Golden State i dalje bez poraza
CHARLOTTE - Golden State Warriorsi nastavljaju pobjeđivati, sinoć su slaveći sa 116-99 nad Charlotte Hornetsima, niz pobjeda povećali na 20.