Rezultat pretrage za pojam: Kevin Gameiro
Leipzig izbacio Napoli, Lazio i Lyon prošli
EUROPSKA LIGA
ZAGREB - Nogometaši RB Leipziga, Atletico Madrida, Zenita, Lazija i Lyona izborili su plasman u osminu finala Europske lige.
Barcelona i Chelsea prošli dalje, Basel šokirao ManU
ZAGREB - Lista klubova koji su izborili plasman u osminu finala Lige prvaka duža je za još dva imena, u srijedu su drugi krug natjecanja osigurali Barcelona i Chelsea.
Španjolski kup: Barcelona teškom mukom do finala
KUP KRALJA
BARCELONA - Nogometaši Barcelone izborili su mjesto u finalu španjolskog Kupa kralja odigravši 1-1 protiv Atletico Madrida u uzvratnoj utakmici polufinala na Nou Campu, čime su obranili prednost izborenu u prvom dvoboju (2-1).
Realu Superkup tek nakon produžetaka
SUPERKUP
TRONDHEIM - Nogometaši madridskog Reala pobjednici su europskog Super kupa nakon što su u norveškom Trondheimu pobijedili Sevillu sa 3-2 (1-1, 2-2) nakon produžetka.
Treće uzastopno slavlje Seville za povijest
BASEL - Nogometaši Seville nadoknadili su pogodak zaostatka iz prvog poluvremena i s 3-1 pobijedili Liverpool u finalu Europske lige odigranom u srijedu na St. Jakob-Parku u Baselu te treću godinu zaredom osvojili ovo natjecanje.
Sevilla i Liverpool u finalu Europske lige
FINALE
LIVERPOOL/SEVILLA - U finalu Europske nogometne lige 18. svibnja u Baselu na stadionu St. Jakob Park igrat će branitelj naslova Sevilla i Liverpool.
Barcelona u najboljem finalu ikad pobijedila Sevillu 5-4
SUPERKUP
TBILISI - Pogotke su za Barcelonu postigli Leo Messi (7, 15), Rafinha (44), Luis Suarez (52) i Pedro Rodriguez (115), dok su strijelci za Sevillu bili Evan Banega (3), Jose Antonio Reyes (57), Kevin Gameiro (72pen) i Jevhen Konopljanka (81).
Real ponovno kiksao
PRIMERA
MADRID - U 26. kolu nogometnog prvenstva Španjolske vodeći Real Madrid u subotu je poražen u Bilbau od Athletica sa 0-1, a pogodak odluke zabio je Aritz Aduriz u 26. minuti.
Feyenoord - Rijeka 2-0: Pad u prvih dvadeset minuta
ROTTERDAM - U susretu četvrtog kola G skupine Europske lige nogometaši Rijeke su izgubili u Rotterdamu kod Feyenoorda s 2-0 (2-0) i umanjila svoje šanse za prolazak skupine.
Rakitić: Meni je Sevilla u srcu, vidjet ćemo što će se dogoditi