Rezultat pretrage za pojam: Lokomotiv Moskva
Rusima otpali Zaharjan i Samošnikov
PROBLEMI
MOSKVA - Izbornik ruske nogometne reprezentacije Valeri Karpin u ponedjeljak je objavio konačan popis igrača na koje računa u posljednje dvije utakmice u kvalifikacijama za SP, protiv Cipra i Hrvatske.
Jedvaj na putu za Moskvu
SPAS KARIJERE?
MOSKVA - Tin Jedvaj (25) bio je jedan od velikih hrvatskih nogometnih talenata, no posljednje dvije sezone njegova je karijera opasno ugrožena.
Dinamo protiv Rosenborga na startu Lige prvaka mladih
ŽDRIJEB
ZAGREB - Norveški Rosenborg bit će suparnik Dinama na startu ovogodišnje UEFA-ine Lige prvaka mladih. Utakmica prvog kola na rasporedu je 2. ili 3. ožujka u Zagrebu, a pobjednik će se plasirati u šesnaestinu finala.
Borussia razbila Šahtar, Lokomotiv i Atletico remizirali
LONDON - Treće kolo Lige prvaka otvorili su Borussia Moenchengladbach koja je s visokih 6-0 pobijedila Šahtar u Donjecku te Lokomotiv Moskva i Atletico koji su odigrali neriješeno 1-1 u Moskvi.
Bayern teškom mukom do pobjede u Moskvi
MOSKVA - Nogometaši europskog prvaka Bayerna slavili su u 2. kolu A skupine Lige prvaka u Moskvi kod Lokomotiva s 2-1, dok su u skupini B Šahtar i milanski Inter u Kijevu odigrali 0-0.
Ždrijeb Lige prvaka: Modrić na Brozovića, Rakitić na Kovačića
NYON - Nakon što su jučer odigrane i posljednje tri utakmice kvalifikacija za Ligu prvaka kojima su definirana 32 kluba koja će se natjecati u Ligi prvaka, danas je održan ždrijeb grupne faze.