Rezultat pretrage za pojam: Luol Deng
Cleveland slavio u Brooklynu, Bogdanovićeva 23 poena prvacima
NEW YORK - Košarkaši Brooklyna nisu uspjeli svladati aktualne NBA prvake iz Clevelanda koji su slavili sa 116-108 u Barclays Centeru, a Bojan Bogdanović je sa 23 koša bio najbolji strijelac domaće momčadi.
Rocketsi uz pomoć Hardena izvukli pobjedu protiv Netsa
HOUSTON - Houston Rockets su sinoć sa 122 -118 pobijedili Brooklyn Netse Bojana Bogdanovića koji je u porazu svoje momčadi imao skroman učinak.
Toronto prvi put u konferencijskom finalu
TORONTO - Raptorsi su odigrali sjajnu posljednju četvrtinu (30-11) u kojoj su potpuno razbili otpor Heat, ponajviše zahvaljujući svojem najboljem igraču Kyleu Lowryju koji je dvoboj završio s 35 koševa, devet asistencija i sedam skokova.
Portland već u nedjelju protiv Golden Statea
PORTLAND - Teško izborenom pobjedom 106-103 protiv oslabljenih LA Clippersa košarkaši Portlanda probili su se u drugi krug NBA doigravanja, u kojem ih čeka okršaj s aktualnim prvacima Golden State Warriorsima.
Nema Curryja, nema problema za Warriorse
OAKLAND - U prvoj utakmici koju je Steve Kerr vodio kao najbolji trener u NBA ligi, za što je dobio trofej uoči dvoboja, njegovi Golden State Warriorsi lakoćom su svladali Houston u Oracle Areni sa 114-81, iako je njihov najbolji igrač Stephen Curry bio samo u ulozi navijača na klupi za pričuve.
Poveli Cavaliersi, Heat, Spursi i Clippersi
LOS ANGELES - Cleveland Cavaliersi, Los Angeles Clippers, San Antonio Spurs i Miami Heat su poveli nakon sinoć odigranih utakmica prvog kruga doigravanja u NBA.
Spursi izjednačili rekord Celticsa
SAN ANTONIO - Košarkaši San Antonio Spursa svladali Oklahoma City Thunder sa 102-98 nakon produžetka, te tako izjednačili 30 godina star rekord Boston Celticsa od 40 pobjeda i samo jednog poraza na domaćem terenu u istoj sezoni.
Curryjeva 42 poena za pobjedu Golden Statea u Miamiju
MIAMI - Curry je pogodio dvije trice preko najboljeg blokera NBA Miamijevog centra Hassana Whitesidea 38 sekundi prije kraja za pobjedu Golden Statea u utakmici u kojoj je samo u zadnjoj četvrtini bilo 13 promjena vodstva.
Warriorsi slavili 50. put ove sezone
ATLANTA - Golden State Warriorsi su sinoć stigli do svoje 50. pobjede u sezoni u samo 55 utakmica i nastavljaju prema rekordu kojeg drže Chicago Bullsi Michaela Jordana i Scottieja Pippena iz sezone 1995./1996.
Knicksi prekinuli niz od sedam poraza
MINNEAPOLIS - New York Knicksi su pobjedom nad Minnesota Timberwolves od 103-95 prekinuli niz do sedam poraza, a do slavlja ih je odveo Carmelo Anthony koji je zabio 30 koševa i ugrabio 11 skokova.
Slab učinak Hezonje u pobjedi Orlanda
ORLANDO - Pobjedu donio  Nik Vučević pogotkom s pet i pol metara na zvuk sirene, dok Mario Hezonja u nešto više od 14 minuta na terenu nije zabio ni koša.
Durant sa 44 poena uništio Knickse
MILWAUKEE - Uz to je upisao i 14 skokova, a i pogodio je šut 16.2 sekundi prije kraja regularnog dijela utakmice da bi u produžetku pogodio sedam koševa.
Solidna predstava Bogdanovića u porazu Brooklyna
NEW YORK - U "hrvatskom" okršaju u NBA Minnesota Timberwolvesi Damjana Rudeža bili su bolji od Brooklyn Netsa Bojana Bogdanovića sa 100-85, dok je Orlando Mario Hezonje izgubio od Atlanta Hawksa sa 100-103.
Durant i Westbrook sredili Utah, Rudež solidan
PHOENIX - Jedini Hrvat koji je sinoć istrčao na terene u NBA bio je Damjan Rudež koji je u porazu svojih Minnesota Timberwovlesa od 108-101 od Phoenix Sunsa igrao 21:51 minutu i zabio 11 koševa te upisao jednu asistenciju.
Nowitzki i dalje sjajan, Hezonja bez poena u porazu Orlanda
CHICAGO - Chicago Bullsi su sinoć sa 92-87 svladali Orlando Magic u čijem je porazu Mario Hezonja, koji je bio jedini Hrvat sinoć na terenu u NBA, u pet minuta upisao samo jedan skok.
LeBron James postao 20. strijelac u NBA povijesti (VIDEO)
MIAMI - Prvim poenima na utakmici James je preskočio Patricka Ewinga, člana NBA kuće slavnih, na 20. mjestu najboljih strijelaca.
Spursi razbili Oklahomu, pobjede Netsa i Pacersa
NEW YORK - Indiana Pacersi  slavili su kod Washingtona 103:101, što je četvrti uzastopni poraz Wizardsa.
Jamesov gubitnički povratak u Miami (VIDEO)
MIAMI - Miami su do 14. pobjede sezone uz 16 poraza predvodili Dwyane Wade sa 31 košem, te po pet skokova i asistencija, Luol Deng sa 25 koševa, osam skokova i osam asista, te Chris Andersen sa 12 koševa i osam skokova.
Nowitzki donio Dallasu ključnu pobjedu u borbi za play-off (VIDEO)
NEW YORK - Dirk Nowitzki je postigao 32 poena, od kojih je sedam ubacio u ključnom produžetku. Poenima je Nijemac pridodao 10 skokova i šest asistencija, te se u potpunosti iskupio za katastrofalnu partiju u nedjelju kada je protiv Brooklyna šutirao 2-12 iz igre.
Cleveland udaljio Knickse od play-offa (VIDEO)
NEW YORK - Momčad iz New Yorka je na odmor otišla s komotnih 15 koševa prednosti, ali su opuštenom igrom u nastavku dozvolili gostima da dođu do velikog preokreta.
Sjajni Dragić i Phoenix iznenadili Indianu (VIDEO)
NEW YORK - Goran Dragić predvodio je Sunse sa 28 koševa i 7 asistencija, dok su Gerald Green i Marcus Morris ubacili po 16 koševa.
Memphis bolji od Oklahoma Cityja (VIDEO)
MEMPHIS - Grizzliesima je ovo treća uzastopna pobjeda, ali i dalje su na omjeru pobjeda i poraza manjem od 50 posto (18-19), dok je Thunder izgubio treću od svoje posljednje četiri utakmice, no još uvijek je na odličnom omjeru od 28-10.