Rezultat pretrage za pojam: Marcus Thornton
Hezonjinih 11 koševa u pobjedi Orlanda, Bogdanović zabio 13 u porazu Brooklyna
PHILADELPHIA - Orlando Magic je sinoć u gostima slavio kod Philadelhia 76ersa, a Mario Hezonja je pobjedi pridonio sa 11 koševa, dok je Bojan Bogdanović u još jednom porazu Brooklyn Netsa, i to od Milwaukee Bucksa, zabio 13 koševa.
Nowitzki i dalje sjajan, Hezonja bez poena u porazu Orlanda
CHICAGO - Chicago Bullsi su sinoć sa 92-87 svladali Orlando Magic u čijem je porazu Mario Hezonja, koji je bio jedini Hrvat sinoć na terenu u NBA, u pet minuta upisao samo jedan skok.
Triple-double Rajona Ronda (VIDEO)
NEW YORK - Boston je u svom Boston Gardenu svladao Washington Wizardse 101:93, a briljirao je Rajon Rondo (13 koševa, 13 skokova i 11 asistencija) s triple-double učinkom.
Miami lako protiv Netsa u prvoj utakmici (VIDEO)
MIAMI - LeBron James je postigao 22 poena i bio je najučinkovitiji košarkaš na terenu. Domaći su mogli računati na Rayja Allena koji je postigao 17 poena, Chrisa Bosha koji je ubacio 15 kao i Dwyanea Wadea sa 14 poena.
Bullsi pobijedili i petu uzastopnu utakmicu (VIDEO)
CHICAGO - Chicago Bullsi uoči doigravanja igraju u odličnoj formi. Još jednom je sjajan posao napravila obrana Bullsa koja je zaustavila Washington Wizardse na 78 poena uz posebno dobar posao odrađen u prvom poluvremenu kada su Wizardsi bili apsolutno nemoćni.
Clippersi bolji od Thundera (VIDEO)
LOS ANGELES - Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se šest sekundi prije kraja prvog poluvremena kada su zbog koškanja isključeni Matt Barnes iz redova domaćih i Serge Ibaka iz sastava gostiju kod rezultata 58-52 za Thunder.
Bryant postao četvrti najbolji strijelac u NBA
LOS ANGELES - Osim 19 pogodaka Bryant je upisao 14 asistencija i devet skokova, dok je Dwight Howard postigao 24 pogotka uz 15 skokova. Pau Gasol je dodao 12 koševa uz 10 asistencija.
Denver dobio i trinaestu utakmicu zaredom
NEW YORK - LA Clippersi iznenađujuće poraženi kod Sacramenta. U redovima Kingsa najbolji bio je Marcus Thornton s 24 koša, dok je za Clipperse prednjačio Blake Griffin, upisavši 26 poena, četiri skoka i pet dodavanja.
Oklahoma još jednom bolja od Lakersa
LOS ANGELES - U redovima Thundera Russell Westbrook je bio najučinkovitiji sa 37 pogodaka, deset skokova i pet asistencija.
Miami pobijedio i trinaestu uzastopnu utakmicu (VIDEO)
NEW YORK - Iako je imao najgoru šutersku večer u sezoni (4-14) LeBron James je susret završio korak kratak za triple-double sa 18 koševa, 10 asistencija i 8 skokova, od čega je u posljednjoj četvrtini imao učinak od 14 koševa, 4 skoka i 4 asistencije.
Nowitzki se vratio, Dallas stradao u San Antoniju
NEW YORK - Pobjednička serija košarkaša Los Angeles Clippersa dogurala je do broja 13 na gostovanju kod Phoenix Sunsa gdje su Blake Griffin i društvo slavili s uvjerljivih 103-77.
Kingsi bolji od Lakersa, Durant slomio Clipperse
NEW YORK - San Antonio Spursi slavili su na gostovanju kod Bostona u TD Gardenu 112-100 i nanijeli "Keltima" šesti poraz u 12. ovosezonskom susretu.
Knicksi i dalje bez poraza, Lakersi proigrali nakon smjene trenera (VIDEO)
LOS ANGELES - Za tek drugu pobjedu Lakersa, koje je s klupe vodio privremeni trener Bernie Bickerstaff, u novoj sezoni najzaslužniji je bio Kobe Bryant sa 27 koševa, 9 skokova i 7 asistencija.
Brooklyn Netsi ostvarili prvu pobjedu (VIDEO)
NEW YORK - Paul Pierce je zabio 27 koševa u prvoj pobjedi Boston Celticsa ove sezone od 89-86 nad Washington Wizardsima.
Miami bez Jamesa i Wadea nakon tri produžetka slomio Atlantu
NEW YORK - Bosh je predvodio pobjedničku momčad s 33 koša, 14 skokova i pet asistencija, a sjajno ga je pratio prvi razigravač momčadi Mario Chalmers.
Marcus Thornton i Kingsi srušili Lakerse za njihov najlošiji start od 2002. (VIDEO)
NEW YORK - I prvaci Dallas Mavericksi su i dalje bez pobjede. Poslije košarkaša Miami Heata od njih su, ponovno pred domaćom publikom, bili bolji i Denver Nuggetsi sa 115-93.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 17.  >  >>