Rezultat pretrage za pojam: Marek Hamšik
NOGOMET I BIZNIS
BERLIN - Kineski bogataši su posljednjih godina uložili milijarde eura u nogometne klubove kod kuće i u Europi. Rukovodstvo zemlje je naredilo zaokret kursa. Milijarderi se tiho povlače, a navijači u Kini protestiraju.
Mertens ipak ostaje u Napoliju
OSTANAK
NAPULJ - Belgijski krilni napadač Dries Mertens (33) trebao bi potpisati novi dvogodišnji ugovor s Napolijem, iako se nagađalo da će napustiti klub na kraju sezone.
Napoli na vrhu, Hamšik sustigao Maradonu
SERIE A
TORINO - Nogometaši Napolija slavili su s uvjerljivih 3-1 (3-0) na subotnjem gostovanju u Torinu i tom pobjedom zasjeli na vrh talijanskog prvenstva, jer je do danas vodeći milanski Inter iznenađujuće poražen s 1-3 od Udinesea na domaćem terenu.
Rusi upali u slovačku zamku
SKUPINA B
LILLE - U utakmici 2. kola skupine B nogometnog Eura u srijedu je u Lilleu Slovačka pobijedila Rusiju sa 2-1. Strijelci za Slovačku bili su Vladimir Weiss u 32. i Marek Hamšik u 45 minuti, a pogodak za Rusiju postigao je Denis Glušakov u 80. minuti.
Higuain oborio rekord, Napoli drugi
SERIE A
RIM - Nogometaši Napolija osvojili su drugo mjesto u Seriji A domaćom pobjedom protiv Frosinonea (4-0), a s tri pogotka na ovoj utakmici i ukupno 36 Gonzalo Higuain je postao najbolji strijelac u povijesti talijanske lige.
Napoli jesenski prvak, Verona bez pobjede
SERIE A
RIM - Nogometaši Napolija 'jesenski' su prvaci Serie A nakon što su u susretu 19. kola talijanskog prvenstva na gostovanju deklasirali Frosinone 5-1 i tako preskočili dosadašnjeg lidera Inter.
Napoli razbio Wolfsburg, Sevilla preokretom do pobjede
EUROPSKA LIGA
LONDON - Napoli je trijumfirao na Volkswagen Areni protiv Wolfsburga rezultatom 4:1, te tako zakoračio u polufinale Europske lige.