Rezultat pretrage za pojam: Mario Chalmers
Bogdanovićevih 19 koševa u pobjedi Brooklyna
HOUSTON - Bojan Bogdanović je sinoć sa 19 koševa pomogao Brooklyn Netsima da sa 110-105 slave protiv Houston Rocketsa.
Warriorsi osvojili divizijski naslov nakon 39 godina (VIDEO)
NEW YORK - Warriorsi drže vrh divizije Pacific sa 58 pobjeda i 13 poraza, sa 12 pobjeda više od LA Clippersa na drugom mjestu.
Gregg Popovich stigao do 1000. pobjede u karijeri
INDIANAPOLIS - Popovichu je do njegove tisućice trebalo 19 sezona, koje je sve proveo u San Antoniju.
Houston sa samo 69 koševa do nove pobjede (VIDEO)
ZAGREB - Harden je s 19 poena bio najbolji strijelac Rocketsa, a u posljednje dvije minute bio je i jedini na parketu koji je uspio poslati loptu kroz obruč.
Durant izjednačio Jordanov rekord (VIDEO)
NEW YORK - Košarkaši Minnesote slavili su nakon dva produžetka u gostima kod Miami Heata 122-121 u jednoj od 14 utakmica NBA lige koliko ih je odigrano u petak.
Spursi dobili i šesnaestu uzastopnu utakmicu (VIDEO)
NEW YORK - Najbolju momčad lige ovom je prilikom s 27 koševa predvodio Marco Belinelli, 20 je dodao Tim Duncan, a 16 Patty Mills.
Indiana i Portland nastavljaju s pobjedama (VIDEO)
LOS ANGELES - Indiana Pacersi su u nedjelju slavili na terenu Los Angeles Clippersa sa 105-100 ostvarivši tako 16 pobjedu u 17 utakmica i potvrdivši svoju dominaciju u Istočnoj konferenciji.
Heat i Lakersi slavili, Nowitzki postao 16. strijelac u povijesti NBA
MIAMI - LeBron James je najzaslužniji za pobjedu Miamija sa 33 postignuta pogotka, od čega je 17 zabio u trećoj četvrtini.
Miami pregazio Spurse u drugoj utakmici (VIDEO)
NBA FINALE
MIAMI - Spursi su se dobro držali sve do četvrte četvrtine, kada je pri rezultatu 75:65 domaća momčad ubacila u brzinu više i s 28 koševa, odjurila na nedohvatljivih 19 koševa prednosti.
Miami nadomak velikog finala (VIDEO)
MIAMI - Presudnom se u susretu pokazala treća četvrtina koju su aktualni prvaci dobili sa 30-13 i u jednom trenutku poveli i sa 20 koševa razlike.
Indiana izjednačila protiv Miamija (VIDEO)
INDIANAPOLIS - Najučinkovitiji u sastavu Pacersa bio je Hibbert sa 23 koša i 12 skokova, Lance Stephenson je dodao 20, a George Hill 19 za pobjednike. Kod Heata James se zaustavio na 24 poena, Mario Chalmers je ubacio 20, a Dwyane Wade 16.
Miami vratio prednost domaćeg terena
INDIANAPOLIS - U prvoj četvrtini momčad Erika Spoelstre je ubacila 34 poena, čime je izjednačila klupski rekord u doigravanju, dok je na poluvrijeme otišlo sa 70 koševa na svom kontu, što je pak apsolutni klupski rekord u doigravanju.
Bosh predvodio Miami u pobjedi protiv Spursa
MIAMI - Chris Bosh pogodio je tri trice u susretu, što mu je rekord karijere, a posljednja je ujedno bila i ključna za pobjedu, 1.1 sekundu prije kraja za 88-86.
Miamijev niz traje, Denverov više ne
NEW YORK - James je u posljednjoj dionici odradio simultanku, te s devet poena, te po nekoliko skokova i asistencija umalo upisao triple-double.
Miami slavio 25. u nizu, povratak povratak Bryanta, Gasola i Parkera (VIDEO)
LOS ANGELES - Washington se uspio vratiti nakon 18 koševa zaostatka u drugom poluvremenu, a na kraju je Bryant u završnici promašio dva šuta koja su mogla odvesti utakmicu u produžetak.
Sjajni LeBron u Bostonu, Miami i dalje gazi (VIDEO)
MIAMI - To je 23. uzastopna pobjeda Miami Heata, što je sada drugi najdulji pobjednički niz u povijesti NBA. Sada samo Lakersi iz 1971./72. imaju dulji niz od čak 33 pobjede.
Miamiju i 18. uzastopna pobjeda, Lakersi uhvatili osmo mjesto na zapadu (VIDEO)
NEW YORK - Chicago je u Los Angelesu pao s 90:81. Sjajan je u pobjedničkoj momčadi bio Dwight Howard sa 16 poena i 21 skokom. Kobe Bryant je upisao 19 koševa, 9 asistencija i 7 skokova.
LeBron James triple-doubleom odveo Miami do desete uzastopne pobjede (VIDEO)
NEW YORK - LeBron James je sa 16 koševa, 10 skokova i 11 asistencija predvodio Miami do pobjede 114:90 na gostovanju kod Philadelphije.
Miami se poigrao sa Clippersima
MIAMI - Los Angeles Lakersi nadoknadili su velikih 19 poena zaostatka iz treće četvrtine, te slavili kod Charlotte Bobcatsa 100-93.
Mario Chalmers s deset trica potopio Sacramento (VIDEO)
NEW YORK - Orlando Magic su napravili iznenađenje u LA-u svladavši Clipperse, trenutno drugu momčad lige, s 104:101.
Još jedan poraz Miamija, Indiana bolja od Knicksa (VIDEO)
MIAMI - Iako je Chris Bosh zabio 29 koševa za Miami, a Dwyane Wade 18, gosti su platili cijenu nakon što su u zadnjoj četvrtini bili nadigrani 29-22.
Knicksi srušili i Spurse, i dalje bez poraza
NEW YORK - Na gostovanju je slavio i aktualni prvak Miami porazivši Denver Nuggetse 98:93, dok su Brooklyn Netsi pobijedili Boston Celticse 102:97.
Miamijeva druga i LeBronova prva NBA titula (VIDEO)