Rezultat pretrage za pojam: Masters 1000
Gael Monfils otkazao nastup na Roland Garrosu
PARIZ - Francuski tenisač Gael Monfils (35) otkazao je nastup na Grand Slam turniru u Roland Garrosu jer ide na operaciju desne pete.
ATP Rim: Mektić i Pavić spasili meč-loptu i obranili naslov
USPJESI
RIM - Nikola Mektić i Mate Pavić nakon devet mjeseci čekanja osvojili su deseti zajednički trofej i obranili naslov pobjednika ATP Masters 1000 turnira u Rimu, gdje su u nedjeljnom finalu svladali Amerikanca Johna Isnera i Argentinca Diega Schwartzmana sa 6-2, 6-7 (6), 12-10 spasivši meč-loptu u odlučujućem tie-breaku.
ATP Rim: Tisućita pobjeda Đokovića za 12. rimsko finale
RIM - Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković u subotu navečer je u rimskom Foro Italicu ostvario svoju 1000. pobjedu u mečevima na ATP Touru, a svladavši Norvežanina Caspera Ruuda (ATP - 10.) sa 6-4, 6-3 po 12. put u karijeri došao do je do finala Italian Opena.
ATP Rim: U sjajnom meču Đoković upisao 999. pobjedu u karijeri
RIM - Najbolji svjetski tenisač Novak Đoković pobijedio je u dva iscrpljujuća, ali sjajna seta Kanađanina Felixa Auger-Aliassimea u četvrtfinalnom susretu ATP Masters 1000 turnira u Rimu.
Nadal: Svakodnevni treninzi za mene su izazov
PROBLEMI
RIM - Španjolski tenisač Rafael Nadal je, nakon jučerašnjeg poraza u osmini finala Masters turnira u Rimu od Kanađanina Denisa Shapovalova, izjavio da je svakodnevni trening za njega izazov i da će na drugi grand slam turnir sezone Roland Garros sa sobom voditi liječnika.
ATP Rim: Novo brzo ispadanje za Bornu Ćorića
RIM - Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se dugo zadržao ni na ATP zemljanom Masters 1000 turniru u Rimu. U meču prvog kola, u tri seta, bolji je od njega bio srpski tenisač Laslo Đere (58. na ATP ljestvici).
Alcaraz u epskom dvoboju srušio i Đokovića
MADRID - Dan nakon što je ostvario svoju prvu pobjedu u dvobojima s Rafaelom Nadalom, nova španjolska teniska senzacija, 19-godišnji Carlos Alcaraz u epskom je dvoboju sa 6-7 (5), 7-5, 7-6 (5) svladao prvog tenisača svijeta Novaka Đokovića i plasirao se u finale turnira Masters 1000 serije u Madridu.
ATP Madrid: Novak Đoković prvi polufinalist
MADRID - Srpski tenisač Novak Đoković prvi je polufinalist ATP turnira Masters 1000 serije u Madridu, gdje je u petak svladao najboljeg poljskog igrača Huberta Hurkacza (ATP - 14.) sa 6-3, 6-4 za 81 minutu.
ATP Madrid: Murray odustao, Đoković bez borbe u četvrtfinalu
MADRID - Veliki dvoboj Novaka Đokovića i Andyja Murrayja neće se dogoditi ovog četvrtka na ATP Masters 1000 turniru u Madridu budući se britanski tenisač povukao s turnira zbog bolesti.
Đoković: Srce mi je slomljeno zbog Beckera
EMOTIVNO
BEOGRAD - Nastup na ATP Masters 1000 u Madridu za Novaka Đokovića će biti tek četvrti turnir ove sezone. Igrao je do sada samo u Dubaiju, Monte Carlu i Beogradu, a uoči početka turnira u Madridu progovorio je o svim problemima s kojima se susreće u posljednje vrijeme.
Nadal bi trebao nastupiti u Madridu
NAJAVE
MADRID - Povratak tenisu Španjolca Rafaela Nadala trebao bi se dogoditi na zemljanom ATP turniru u Madridu koji će se održati od 1. do 8. svibnja.
Andy Murray ipak odlučio igrati na zemlji ove sezone
LONDON - Nekadašnji finalist Roland Garrosa i svjetski broj 1, 34-godišnji Škot Andy Murray, odlučio je da će ove sezone ipak igrati na zemljanoj podlozi, nakon što su mu organizatori dodijelili pozivnicu za glavni ždrijeb Masters 1000 turnira u Madridu.
Tsitsipas obranio naslov u Monte Carlu
MONTE CARLO - Grk Stefanos Tsitsipas pobjednik je turnira Masters 1000 serije u Monte Carlu s nagradnim fondom od 5.4 milijuna eura, svladavši u finalu Španjolca Alejandra Davidovicha Fokina i obranivši prošlogodišnji naslov sa 6-3, 7-6 (3).
ATP Monte Carlo: Mektić i Pavić bez polufinala
MONTE CARLO - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i mate Pavić nisu se uspjeli plasirati u polufinale parova na ATP turniru iz serije "masters 1000" u Monte Carlu, uspješniji od olimpijskih pobjednika su u četvrtfinalu bili Kolumbijci Juan Sebastian Cabal i Robert Farah sa 6-4, 6-4.
ATP Monte Carlo: Startni poraz Čilića i Dodiga
MONTE CARLO - Hrvatski tenisači Marin Čilić i Ivan Dodig nisu se dugo zadržali u turniru parova na Masters 1000 u Monte Carlu. S 2-1 u setovima svladali su ih Urugvajac Ariel Behar i Ekvadorac Gonzalo Escobar.
ATP Miami: Medvedev na pobjedu od povratka na prvo mjesto
MIAMI - Danil Medvedev stigao je na jednu pobjedu do povratka na prvo mjesto ATP ljestvice najboljih tenisača svijeta nakon što se uvjerljivom 7-5, 6-1 pobjedom protiv Amerikanca Jenson Brooksbyja plasirao u četvrtfinale turnira iz serije "masters 1000" u Miamiju.
ATP Miami: Pobjeda Ćorića nakon više od godinu dana
MIAMI - Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u 2. kolo ATP turnira iz serije "masters 1000" u Miamiju, on je u dvoboju 1. kola svladao španjolskog veterana Fernanda Verdasca sa 6-4, 7-5 za sat i 50 minuta igre.
Indian Wells: Pobjeda Nadala, novi ispad Kyrgiosa
INDIAN WELLS - Španjolski tenisač Rafael Nadal plasirao se u polufinale ATP turnira iz serije "masters 1000" u Indian Wellsu nakon što je u četvrtfinalu pobijedio Australca Nicka Kyrgiosa sa 7-6 (0), 5-7, 6-4.
Thiem opet odgodio povratak
BEČ - Austrijski tenisač Dominic Thiem, pobjednik US Opena 2020. godine te nekadašnji treći igrač svijeta, još je jednom odgodio svoj povratak na ATP Tour otkazavši nastup na "masters 1000" turnirima u Indian Wellsu i Miamiju koji upravo slijede.
ATP Dubai: Mektić i Pavić propustili tri meč lopte i izgubili finale
DUBAI - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić, najbolji svjetski par, nisu osvojili ATP turnir u Dubaiju. Nijemac Tim Puetz i Novozelanđanin Michael Venus su slavili 6-3, 6-7(5), 16-14.
ATP Dubai: Vesely rastužio Čilića
DUBAI - Češki tenisač Jiri Vesly (ATP - 123.) pobijedio je Marina Čilića (ATP - 24.) sa 6-4, 7-6 (3) za jedan sat i 53 minute igre u dvoboju 1. kola na ATP turniru serije 500 koji je danas započeo u Dubaiju.
Franulović: Đokovića ćemo dočekati raširenih ruku, ako zadovolji uvjete
PORUKE
MONTE CARLO - "Ako Đoković zadovolji tražene uvjete koje postavlja francuska vlada, bit će nam zadovoljstvo dočekati ga", izjavio je Željko Franulović, direktor turnira u Monte Carlu, na predstavljanju ovogodišnjeg izdanja prvog od europskih natjecanja iz serije ATP Masters 1000 na zemljanoj podlozi.
ATP Adelaide: Čilić u polufinalu na Hačanova
ADELAIDE - Marin Čilić će u subotnjem polufinalu ATP turnira u Adelaideu igrati protiv ruskog tenisača Karena Hačanova (ATP - 29.) koji je sa 7-5, 6-3 u četvrtfinalnom dvoboju nadigrao Bjelorusa Jegora Gerasimova (ATP - 113.).