Rezultat pretrage za pojam: Mate Pavić
Mektić i Pavić zbog koronavirusa ostali bez nastupa na Roland Garrosu
PARIZ - Najbolji teniski par ove godine Hrvati Nikola Mektić i Mate Pavić neće moći igrati na Roland Garrosu, a razlog je tome je pozitivni test na koronavirus, objavili su u srijedu navečer organizatori pariškog Grand Slam turnira.
Nikola Mektić i Mate Pavić osvojili rimski Masters
RIM - Hrvatski reprezentativci Nikola Mektić i Mate Pavić pobjednici su rimskog turnira iz Masters 1000 serije na kojem su u nedjeljnom finalu muških parova nadigrali Amerikanca Rajeeva Rama i Britanca Joea Slisburyja sa 6-4, 7-6 (4) za 83 minute.
Mektić i Pavić izgubili prvo finale na Mastersima
MADRID - Nikola Mektić i Mate Pavić doživjeli su prvi poraz u finalima turnira iz Masters 1000 serije, a u nedjelju su ih u Madridu nadigrali Španjolac Marcel Granollers i Argentinac Horacio Zeballos sa 1-6, 6-3, 10-8.
ATP Madrid: Mektić i Pavić u polufinalu
MADRID - Hrvatski par Nikola Mektić/Mate Pavić plasirao se u polufinale ATP turnira Masters 1000 serije u Madridu svladavši nakon velike borbe Nizozemca Wesleya Koolhofa i Poljaka Lukaša Kubota s 6-3, 6-7 (4), 10-7.
Mektić i Pavić osvojili peti zajednički naslov
MONTE CARLO - Nikola Mektić i Mate Pavić još su jednom potvrdili status najboljeg para današnjice. Hrvatski Davis Cup reprezentativci u Monte Carlu su osvojili svoj drugi zajednički Masters 1000 naslov, a ukupno peti u ovoj sezoni.
ATP Monte Carlo: Pavić i Mektić u finalu
MONTE CARLO - Hrvatski teniski par Mate Pavić i Nikola Mektić plasirali su se u finale ATP turnira Masters 1000 serije na zemljanoj podlozi u Monte Carlu nakon što su u subotu u poufinalu poslije sat i 34 minute igre sa 3-6, 7-6, 10-4 pobijedili španjolsko-argentinsku kombinaciju Marcela Granollersa Puyola i Horacia Zeballosa.
ATP Monte Carlo: Mektić i Pavić lakoćom do polufinala
MONTE CARLO - Najbolji svjetski teniski par u 2021., Zagrepčanin Nikola Mektić i Splićanin Mate Pavić, lakoćom su se plasirali u polufinale ATP turnira Masters 1000 serije na zemljanoj podlozi u Monte Carlu, gdje su u petak u četvrtfnalu nadigrali Francuze Pierre-Huguesa Herberta i Nicolasa Mahuta sa 6-3, 6-1.
ATP ljestvica: Mate Pavić ponovno broj 1 u paru
ZAGREB - Splićanin Mate Pavić ponovno se nakon 2. srpnja 2018. našao na vrhu ATP ljestvice igrača parova, nakon što su on i Nikola Mektić u Miamiju osvojili četvrti zajednički naslov, a prvi na turniru Masters 1000 serije.
ATP Dubai: Mektić i Pavić prvi put izgubili u finalu
DUBAI - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić doživjeli su prvi poraz u finalu i ostali baz naslova na ATP turniru serije 500 u Dubaiju, gdje su ih u završnom dvoboju sa 7-6 (0), 7-6 (4) nadigrali prvi nositelji Kolumbijci Juan-Sebastisan Cabal i Robert Farah.
ATP Rotterdam: Naslov za Mektića i Pavića
ROTTERDAM - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić osvojili su naslov na teniskom ATP turniru u Rotterdamu nakon što su u nedjelju u finalu poslije sat i 19 minuta igre sa 7-6(9), 6-2 pobijedili Nijemca Kevina Krawietza i Rumunja Horije Tecaua.
Dodig i Polašek pobjednici Australian Opena u parovima
USPJESI
MELBOURNE - Hrvatski Davis Cup reprezentativac Ivan Dodig i slovački tenisač Filip Polašek osvojili su prvi zajednički Grand Slam naslov pobijedivši u nedjeljnom finalu Australian Opena u konkurenciji muških parova branitelje naslova Amerikanca Rajeeva Rama i Britanca Joea Salisburyja sa 6-3, 6-4 nakon 88 minuta sjajnog tenisa.
Australian Open: Mektić i Pavić protiv Dodiga i Polašeka u polufinalu
MELBOURNE - Hrvatski tenis sigurno će imati barem jednog predstavnika u finalu muških parova na prvom ovogodišnjem "grand slam" turniru, Australian Openu koji se igra u Melbourneu jer će u polufinalu Nikola Mektić i Mate Pavić igrati protiv Ivana Dodiga i Slovaka Filipa Polašeka.
ATP Murray River Open: Mektić i Pavić do drugog naslova
MELBOURNE - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić osvojili su u konkurenciji parova drugi zajednički naslov nakon što su u nedjelju u finalu teniskg turnira Murray River Open sa 7-6(2), 6-3 pobijedili francusku kombinaciju Jeremyja Chardyja i Patricea Martina.
Mektić i Pavić izborili finale Melbournea
MELBOURNE - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić igrat će u finalu ATP turnira parova Murray River u Melbourneu, a to im je već drugi finale u prva dva turnirska nastupa otkad su zajedno.
Hrvatski tenisač Mate Pavić među dobitnicima nagrada ATP-a
NAGRADE
ZAGREB - Hrvatski tenisač Mate Pavić nalazi se među dobitnicima godišnjih nagrada ATP-a.
Hrvatski premier tenis: Čilić pobijedio Ćorića
OSIJEK - Drugog dana natjecanja na Hrvatskom premier tenisu, humanitarnom turniru na kojem u Osijeku sudjeluju gotovo svi najbolji hrvatski tenisači i tenisačice, Marin Čilić je sa 7-5 nadigrao Bornu Ćorića u dvoboju dvojice vodećih hrvatskih igrača.
Davis Cup: Čilić u maestralnom izdanju odveo Hrvatsku u Madrid
NEW DELHI - Najuvjerljivijom pobjedom u Davis Cupu, 6-0, 6-1 protiv 127. tenisača svijeta Sumita Nagala, Marin Čilić donio je hrvatskoj reprezentaciji treći, pobjednički bod u srazu s Indijom, čime su hrvatski tenisači izborili nastup na finalnom turniru kojem će domaćin krajem studenoga biti Madrid.
Ćorić prvi put hrvatski broj 1, Nadal peti put ispred svih
ZAGREB - Borna Ćorić je kao 28. tenisač svijeta završio ovu sezonu na ATP Touru te prvi put u karijeri na završnoj ATP ljestvici zauzeo mjesto najbolje rangiranog hrvatskog tenisača u pojedinačnoj konkurenciji.
Rusi na Hrvatsku bez svog najboljeg tenisača
ZAGREB - Hrvatska Davis Cup reprezentacija održala je u nedjelju konferenciju za novinare u Madridu, dan prije nego što će krenuti u obranu naslova.
ATP Šangaj: Prvi naslov za Pavića i Soaresa
ŠANGAJ - Hrvatski tenisač Mate Pavić je zajedno s Brazilcem Brunom Soaresom osvojio teniskim ATP turnir u Šangaju nakon što su u nedjelju u finalu lako sa 6-4, 6-2 pobijedili branitelje naslova Poljaka Lukasza Kubota i Brazilca Marcela Mela.
Hrvatski sportski uspjesi pomogli političarima, a ne sportašima
POST FESTUM
ZAGREB - Država se i dalje ne pača u sport tamo gdje bi trebala, ali rado to čini tamo gdje treba njoj, tj. političarima.
Francuski par pobijedio Dodiga i Pavića
DAVIS CUP
LILLE - Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut opravdali su status najjače karike francuske reprezentacije te svladali Ivana Dodiga i Matu Pavića sa 6-4, 6-4, 3-6, 7-6 (3) za tri sata i 38 minuta.
Đoković pobijedio Čilića i ušao u polufinale Pariza
PARIZ - Marin Čilić nije uspio izboriti polufinale Pariza. Dobio je prvi set 6:4, no onda je Novak Đoković dobio preostala dva seta sa 6:2, 6:3 i nakon dva sata i deset minuta igre prošao dalje.