Rezultat pretrage za pojam: Miami
Novi poraz Clippersa, Zubac slab
SAN ANTONIO - Loš niz košarkaša Los Angeles Clippersa nastavio se i u San Antoniju gdje su ih domaći Spursi svladali sa 101-94, a hrvatski centar u redovima Clippersa Ivica Zubac je za 20:48 minuta provedenih na parketu postigao šest poena uz devet skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.
Novi poraz Jazza, loša Bogdanovićeva večer
SALT LAKE CITY - Košarkaši Utah Jazza poraženi su na svom parketu sa 91-111 od Cleveland Cavaliersa, a u lošu večer svoje momčadi uklopio se i Bojan Bogdanović koji je ubacio devet koševa, šutirajući 3/14 iz igre.
Umro osnivač Woodstocka Michael Lang
IN MEMORIAM
NEW YORK - Osnivač Woodstocka Michael Lang umro je u subotu u dobi od 77 godina od rijetkog oblika non-Hodgkinova limfoma.
Vratio se Zubac, porazi Clippersa i Jazza
LOS ANGELES - Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac vratio se na parket i u domaćem porazu LA Clippersa od Memphisa 108-123 ubacio osam koševa uz sedam skokova za nešto manje od 19 minuta igre.
DeRozan: Moguće da je sve ovo san
ZVIJEZDA BULLSA
WASHINGTON - Za odličnu NBA sezonu Chicago Bullsa velikim je dijelom zaslužan DeMar DeRozan koji je drugu večer u nizu odlučio utakmicu tricom sa zvukom sirene.
Phoenix se lako obračunao s Lakersima
NEW YORK - Phoenix Sunsi učvrstili su se na vrhu NBA lige 25. pobjedom u 30 utakmica ove sezone. Ovaj put u gostima su slavili kod ozljedama i pandemijom okrnjenih LA Lakersa 108:90.
Steve Kerr službeno novi izbornik američkih košarkaša
WASHINGTON - U ponedjeljak je i službeno obznanjeno kako je novi izbornik košarkaške reprezentacije SAD-a 56-godišnji Steve Kerr, inače trener Golden Statea.
Rod Stewart i sin priznali krivnju za napad na zaštitara i tako izbjegli sud
PRIZNALI
MIAMI – Britanska pop zvijezda Rod Stewart i njegov sin izjasnili su se krivima za naguravanje sa zaštitarom luksuznog hotela na Floridi prije dvije godine, no nijednom od njih ne prijete ni zatvorska ni novčana kazna.
Urugvaj dobio novog izbornika
IZBORNIK
MONTEVIDEO -Nogometna reprezentacija Urugvaja dobila je novog izbornika, a to je 46-godišnji Diego Alonso, koji ima dosta iskustva u vođenju klubova.
Američke bi kompanije u 2022. zbog poplava mogle izgubiti milijune radnih dana
POPLAVE
WASHINGTON – Američke kompanije mogle bi zbog poplava izgubiti više od tri milijuna radnih dana u 2022. godini, a iduća će desetljeća zbog klimatskih promjena donijeti još ekstremnije vremenske događaje i teže posljedice, pokazalo je novo istraživanje.
Miami mjesec i pol dana bez Adebaya
OZLJEDA
MIAMI - Bam Adebayo, ponajbolji košarkaš Miami Heata, podvrgnuo se operaciji desnog placa te će izbivati s parketa između mjesec i mjesec i pol dana.
Zubac vrlo dobar u porazu Clippersa
LOS ANGELES -LA Clippersi su izgubili kod kuće od Sacramento Kingsa s 115-124, a Ivica Zubac je pružio dobru partiju s 17 koševa (šut 8-10) i 7 skokova za 24 minute igre.
Bogdanović zabio 11 poena u pobjedi Utaha
SALT LAKE CITY - Utah Jazz Bojana Bogdanovića su sinoć kod kuće sa 127-105 pobijedili New Orleans Pelicanse, a hrvatski košarkaš je pobjedi pridonio sa 11 koševa.
Ultra idućeg ljeta ponovno u Splitu
FESTIVALI
SPLIT - ULTRA Europe festival idućeg se ljeta vraća u Split, a održat će se od 8. do 10. srpnja na Parku Mladeži, nakon čega će se preseliti na Brač, Hvar i Vis, objavio je u ponedjeljak organizator festivala.
Bogdanović prosječan, Utah do nove pobjede
SACRAMENTO - Novu pobjedu ostvarili su košarkaši Utah Jazza koji su s omjerom 11-5 i dalje treća momčad Zapadne konferencije NBA lige.
Zubac zapažen, slaba predstava Bogdanovića
MEMPHIS - Ivica Zubac je odigrao dobru utakmicu protiv Memphisa u kojoj su njegovi LA Clippersi izgubili, dok je Bojan Bogdanović bio loš, ali je Utah ostvarila novu pobjedu.
Giannis uništio Lakerse
ZAGREB - Sinoć je u NBA odigrano 11 utakmica, a u deset su slavili domaćini dok je samo Orlando Magic upisao pobjedu u gostima.
Učinak sezone Bojana Bogdanovića
NEW YORK - Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović imao je učinak sezone od 26 koševa, 6 trica, 6 skokova i 3 asista za 29 minuta igre u domaćem porazu Utah Jazza od Miami Heata 111-105.
Zubac sjajan u novoj pobjedi Clippersa
LOS ANGELES - U derbiju NBA večeri Clippersi su doma u neizvjesnoj utakmici pobijedili Miami 112:109.
Jokiću jedna utakmica kazne
KAZNA
NEW YORK - Najkorisniji igrač američke profesonalne košarkaške NBA lige za prošlu sezonu, centar Denver Nuggetsa Nikola Jokić kažnjen je jednom utakmicom zabrane nastupa zbog nesportskog prekršaja i isključenja u završnici utakmice protiv Miami Heata odigranoj prije dvije večeri.
Jokić isključen, Curry briljirao
NEW YORK - Chicago Bullsi stali su na kraj seriji pobjeda Brooklyn Netsa i slavili domaću pobjedu 118:95
Zubac upisao double-double, 13 poena Bogdanovića
ZAGREB - Hrvatski košarkaš Ivica Zubac upisao je novi "double-double" ove sezone. U pobjedi LA Clippersa protiv Charlette Hornetsa 120-107, Zubac je za 28 minuta postigao 14 koševa, te dodao 11 skokova uz dvije blokade.
Poraz Jazza u Miamiju, Bogdanović solidan
MIAMI - Košarkaši Miamija svladali su Utah Jazz sa 118-115, a kod poraženih gostiju je Bojan Bogdanović sa 16 koševa bio treći strijelac momčadi, čemu je dodao i pet skokova te četiri asistencije.
Nova pobjeda Utaha, Bogdanović zabio 23 poena
ZAGREB - Košarkaši Utah Jazza pobijedili su Atlanta Hawkse sa 116-98 ostvarivši sedmu pobjedu u prvih osam susreta nove NBA sezone.