Rezultat pretrage za pojam: Sevilla
 Rakitić: Sevilla može do naslova prvaka
MIŠLJENJE
MADRID - Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić (33) vjeruje kako bi sa svojom Sevillom ove sezone mogao osvojiti naslov prvaka Španjolske koji taj klub s juga zemlje čeka 75 godina.
Atletico stigao do pobjede u devetoj minuti sudačke nadoknade
PRIMERA
MADRID - Španjolski nogometni prvak Atletico Madrid upisao je gostujuću 2:1 pobjedu protiv Espanyola postigavši pobjednički pogodak u devetoj minuti nadoknade.
Nakon svađe između La Lige i Španjolskog nogometnog saveza, sud odlučio odgoditi ligaške utakmice
ODGODA
MADRID - La Liga je tražila od Saveza odgodu, a kad ju nije dobila, o svemu je odlučio sud.
Liga prvaka: Atletico, Liverpool, Porto i Milan u istoj skupini
ŽDRIJEB
ISTANBUL - Madridski Atletico, Liverpool, Porto i Milan čine skupinu B Lige prvaka, odlučeno je ždrijebom koji je u četvrtak održan u Istanbulu, dok je aktualni europski prvak Chelsea u skupini H s Juventusom, ruskim Zenitom i švedskim Malmoeom.
Atletico pobijedio, Oblak se upisao u klupsku povijest
PRIMERA
VIGO -Aktualni španjolski nogometni prvak Atletico Madrid novu je sezonu započeo pobjedom na gostovanju u Vigu kod Celte s 2-1, a golman Jan Oblak ušao je u klupsku povijest.
Bryan Gil u Tottenhamu, Lamela u Sevilli
RAZMJENA
LONDON - Engleski premierligaš Tottenham potpisao je petogodišnji ugovor s krilnim igračem Seville Bryanom Gilom (20), dok je u suprotnom smjeru, u sklopu istog transfera, otišao argentinski veznjak Erik Lamela (29), objavili su britanski mediji.
Sevilla angažirala Marka Dmitrovića
VRATARI
SEVILLA - Aktualni pobjednik nogometne Europske lige, španjolski prvoligaš Sevilla angažirao je srpskog reprezentativnog vratara Marka Dmitrovića (29), dosadašnjeg člana Eibara.
Belgija prošla Portugal
MINIMALNO
SEVILLA - Belgijska nogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale EURA minimalnom 1-0 (1-0) pobjedom protiv branitelja naslova Portugala u osmini finala igranoj u Sevilli.
Busquets: Bit će teško, Hrvatska je viceprvak svijeta
PORUKE
SEVILLA - Kapetan španjolske reprezentacije Sergi Busquets izjavio je nakon pobjede 5-0 nad Slovačkom u Sevilli i plasmana u osminu finala Europskog nogometnog prvenstva u kojem ih čeka Hrvatska, da ih "protiv svjetskih doprvaka čeka teška utakmica".
Španjolci petardom protiv Slovačke dolaze na Vatrene
UVJERLJIVO
SEVILLA - U odlučujućoj utakmici za plasman u nokaut fazu Europskog nogometnog prvenstva Španjolska je u Sevilli svladala Slovačku s uvjerljivih 5-0 (2-0), što je 'furiji' donijelo 'samo' drugo mjesto u skupini E i dvoboj protiv Hrvatske u osmini finala 28. lipnja u Kopenhagenu.
Španjolska nije uspjela pobijediti Poljsku
SKUPINA E
SEVILLA - Španjolska i Poljska remizirali su 1:1 u utakmici drugog kola skupine E Europskog prvenstva odigranoj u Sevilli. Pogotke su zabili Alvaro Morata i Robert Lewandowski.
Švedska pobijedila Slovačku i napravila veliki korak prema drugom krugu
SKUPINA E
SANKT PETERBURG - U susretu 2. kola E skupine Europskog nogometnog prvenstva Švedska je u petak u Sankt Peterburgu pobijedila Slovačku sa 1-0 (-0-0), a jedini pogodak postigao je Emil Forsberg u 77. minuti iz penala.
Španjolska i Švedska odigrali bez pogodaka
BEZ GOLOVA
SEVILLA - U susretu 1. kola E skupine Europskog nogometnog prvenstva reprezentacije Španjolske i Švedske su u Sevilli odigrale bez pogodaka.
Slovačka iznenadila Poljsku, a Lewandowski nevidljiv
IZNENAĐENJE
SANKT PETERBURG - U susretu 1. kola E skupine Europskog nogometnog prvenstva Slovačka je u ponedjeljak u Sankt Peterburgu pobijedila Poljsku sa 2-1 (1-0). Slovaci su poveli u 18. minuti autogolom golmana Wojciecha Szczesnyja. Poljska je izjednačila u 46. minuti pogotkom Karola Linettyja, a u 69. minuti Milan Škriniar zabio je za konačnih 2-1.
EURO - Stadioni na kojima će se igrati
STADIONI
ZAGREB - Utakmice Europskog nogometnog prvenstva igrat će se na dvanaest stadiona.
Rakitić: Kovačić je budući lider reprezentacija
PREDVIĐANJA
ZAGREB - Ivan Rakitić, uoči finala Lige prvaka (od 21:00) i Europskog prvenstva progovorio je o šansama Hrvatske i Matea Kovačića koji će večeras voditi Chelsea protiv Manchester Cityja u borbi za veliki trofej.
Atletico Madrid preokretom do titule prvaka
LA LIGA
MADRID - Real je završio drugi, Barcelona treća, a Sevilla četvrta. Taj je kvartet izborio plasman u skupine Lige prvaka sljedeće sezone.
Deschamps vratio Benzemu u reprezentaciju
FRANCUSKA

PARIZ- Izbornik svjetskih nogometnih prvaka Francuza Didier Deschamps objavio je popis kandidata za skorašnje europsko prvenstvo, a među 26 igrača nalazi se i napadač Real Madrida Karim Benzema

Zidane obavijestio igrače da napušta Real
ODLAZAK

MADRID - Zinedine Zidane će napustiti Real Madrid na kraju sezone bez obzira osvojio titulu ili ne.

Objavljena službena himna EURO 2020. (VIDEO)
SPORT
LONDON - Nešto manje od mjesec dana prije početka Europskog nogometnog prvenstva, UEFA je objavila službenu himnu za UEFA EURO 2020. pod nazivom "We Are The People".
Real u 94. minuti izbjegao poraz, Rakitić zabio i asistirao za Sevillu
LA LIGA
MADRID - Nogometaši Seville i Reala podijelili su bodove na stadionu "Alfredo di Stefano" u 35. kolu La Lige odigravši neriješeno 2:2, a tim rezultatom ne može biti zadovoljna niti jedna ekipa budući da tri kola prije kraja prvenstva Atletico i dalje ima solidnu prednost.
Laureus za Nadala i Osaku, a Bayernu za momčad godine
PRIZNANJA
SEVILLA - Španjolski tenisač Rafael Nadal i japanska tenisačica Naomi Osaka dobitnici su pojedinačnih nagrada Laureus za 2021., dok je aktualni njemački nogometni prvak Bayern nagrađen kao momčad godine na svečanosti koja je u četvrtak održana virtualnim putem iz Seville.
Granada šokirala Barcelonu
LA LIGA
BARCELONA - Nogometaši Barcelone propustili su ogromnu priliku zasjesti nakon dugo vremena na čelo Primere jer su u 33. kolu Primere izgubili na Nou Campu od Granade s 1-2.
Pobjeda Seville, pogodak Rakitića
LA LIGA
SEVILLA - U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila Granadu sa 2-0, a prvi gol na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić.