Rezultat pretrage za pojam: Shane Larkin
Anadolu Efes i Real Madrid u finalu Eurolige
EUROLIGA
BEOGRAD - U finalu završnog turnira košarkaške Eurolige u Beogradu u subotu 21. svibnja igrat će branitelj naslova Anadolu Efes i deseterostruki europski prvak Real Madrid.
Anadolu Efes košem Micića u zadnjoj sekundi izborio finale Eurolige
BEOGRAD - Tricom Vasilija Micića u zadnjoj sekundi, turski Anadolu Efes je pobijedio Olympiakos sa 77-74 izborivši plasman u finale Final Foura košarkaške Eurolige u Beogradu.
Euroliga: Težak poraz Baskonije, Efesu turski derbi
ZAGREB - Aktualni europski prvak Anadolu Efes svladao je kao gost Fenerbahče sa 89-84 u istanbulskom derbiju odigranom u 12. kolu Eurolige, a Krunoslav Simon je za pobjedničku momčad postigao sedam koševa.
Anadolu Efes prvi put prvak Europe
EUROLIGA
KOLN - Košarkaši Anadolu Efesa osvojili su naslov europskog prvaka, oni su u finalu završnog turnira u Koelnu svladali Barcelonu sa 86-81 (15-22, 24-14, 26-22, 21-23).
Euroliga: Anadolu Efes prvi finalist, 10 poena Simona
BERLIN - Košarkaši Anadolu Efesa iz Istanbula prvi su finalisti ovosezonskog izdanja Eurolige, oni su u polufinalu završnog turnira u Koelnu svladali branitelja naslova CSKA iz Moskve sa 89-86 (25-15, 24-22, 22-18, 18-31).
Drugi poraz hrvatskih košarkaša
KVALIFIKACIJE ZA EP
ISTANBUL - Hrvatska košarkaška reprezentacija upisala je u ponedjeljak još jedan poraz u kvalifkacijama za Europsko prvenstvo 2022. godine, bolja je od nje u Istanbulu bila Turska sa 84-78 (21-21, 21-19, 20-25, 22-13).
Hrvatski košarkaši razbili Tursku i stigli na korak do Eura
SENZACIJA
ISTANBUL - Hrvatska košarkaška reprezentacija je senzacionalno slavila u Istanbulu protiv favorizirane Turske 79:62 i nakon tri odigrana kola kvalifikacija praktički se plasirala na Eurobasket 2021.