Rezultat pretrage za pojam: Solun
Lucescu nagradio igrače nakon slavlja protiv Dinama
NAGRADA
SOLUN - PAOK je u Solunu porazio Dinamo 5:1 i izborio prolaz u četvrtfinale Konferencijske lige, iako su Modri u Grčku stigli s prednošću od dva gola.
Zajec razgovarao s Jakirovićem i igračima, evo što im je rekao
TEŠKA SEZONA
ZAGREB - Ukoliko, što se očekuje, Modri svladaju Rudešane, onda stižu dvije "utakmice godine", polufinale Kupa i HNL ogled s Hajdukom. Tu bi se mogla definitivno razriješiti Dinamova sezona.
Katastrofa Dinama u Solunu
TEŽAK PORAZ
SOLUN - Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. Prvak Hrvatske u Solunu je teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu. Grci su zabili tri gola već u prvih 45 minuta. PAOK je poveo u 27. minuti golom Babe.
Zajec: Grčka je moja druga domovina, ali vjerujem da moj Dinamo prolazi
PORUKE
SOLUN - Igrom sudbine Velimir Zajec u svoj predsjednički mandat na klupi Dinama kreće iz Grčke, zemlje u kojoj je četiri godine igrao za Panathinaikos i gdje je ostavio veliki trag
Lucescu: U težoj smo situaciji nego uoči utakmice u Zagrebu
PORUIKE
SOLUN - Premda PAOK ulazi u uzvratni susret osmine finala Konferencijske lige protiv Dinamo s dva gola zaostatka, trener grčkog sastava Razvan Lucescu vjeruje u prolaz.
Zajec povukao prve poteze u ulozi predsjednika Dinama
POTEZI
ZAGREB - Legendarni Velimir Zajec sinoć je u ulozi novog predsjednika Dinama proslavio uvjerljivu pobjedu protiv Slaven Belupa 5:2.
Lucescu: Dinamovci previše slave, ovo je tek prva utakmica
OCJENE
ZAGREB - Rumunjski trener Razvan Lucescu, na klupi solunskog PAOK-a, nije bio previše razočaran nakon poraza 0:2 kod Dinama u prvom dvoboju osmine finala Konferencijske lige.
Jakirović: Čeka nas grotlo u uzvratu
UPOZORENJE
ZAGREB - Dinamo je pobijedio PAOK 2:0 na Maksimiru u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Oba pogotka za hrvatski klub zabio je Bruno Petković. Najprije je pogodio u 37, minuti, a zatim i u 71. Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana u grčkom Solunu.
Sjajni Dinamo pobijedio PAOK
KONFERENCIJSKA LIGA
ZAGREB - Dinamo je na Maksimiru pobijedio PAOK 2:0 u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Dva pogotka bezopasnom grčkom sastavu zabio je Bruno Petković.
PAOK dolazi u Maksimir bez najboljeg igrača Afričkog kupa nacija
HENDIKEP
SOLUN - PAOK je nastavio pobjednički niz i na gostovanju kod Lamije te je zahvaljujući remiju gradskog rivala Arisa protiv AEK-a preuzeo vodeću poziciju na ljestvici grčkog prvenstva.
Norwegian Air dobiva subvencije, počinju letovi za Skandinaviju
LETOVI
SARAJEVO - Kao rezultat javnog poziva za subvencioniranje zračnog prometa na području Kantona Sarajevo, koji provodi Vlada Kantona Sarajevo u suradnji s Turističkom zajednicom KS i Međunarodnim aerodromom Sarajevo, glavni grad Bosne i Hercegovine uskoro će biti izravno povezan u skandinavske zemlje.
Jakirović komentirao ždrijeb
REAKCIJE

ZAGREB - Dinamov trener Sergej Jakirović komentirao je ždrijeb osmine finala Konferencijske lige. Dinamo je izvukao grčki PAOK, trenutno drugoplasiranu momčad tamošnjeg prvenstva.

Dinamo na PAOK u osmini finala Konferencijske lige
ŽDRIJEB
ZAGREB - Danas je održan ždrijeb osmine finala Konferencijske lige, a Dinamo je izvukao grčki PAOK.
Srbija planira kupiti udjel u nekoj od grčkih luka
PLANOVI
BEOGRAD - Srbiji je potrebna luka zbog izvoza koji će biti veći i važno nam je da koristimo kapacitete i Soluna i Pireja, a plan je kupiti dio luke.
Ryanair uskoro ponovo uvodi let Zagreb-Podgorica
LETOVI
PODGORICA - Irska niskobudžetna aviokompanija Ryanair je objavila nove promjene u ljetnjem redu letenja koji, između ostalog, podrazumijeva i povećanje broja letova i destinacija iz Zagreba.
Grčka podiže prag ulaganja za zlatne vize strancima
POTEZI
ATENA - Grčka će izdavanje 'zlatne vize' strancima uvjetovati većim ulaganjima u nekretnine u gradovima i na otocima, gdje je potražnja velika, rekao je u petak premijer Kyriakos Mitsotakis.
Seljačka buna diljem Europe: Evo zašto su seljaci vijesni
NEZADOVOLJSTVO
PARIZ - Francuski farmeri pojačavaju pritisak na vladu. U srijedu su se s konvojem traktora još više približili Parizu, Lyonu i drugim većim gradovima.
Air Serbia i Etihad pokreću novu code-share suradnju
PARTNERI
BEOGRAD - Air Serbia i Etihad Airways uspostavili su strateško bilateralno code-share partnerstvo, zahvaljujući kojem će putnici obiju kompanija moći lakše putovati unutar mreža nacionalnih zračnih prijevoznika Srbije i Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Ryanair od ljeta uvodi novu liniju iz Sarajeva
LINIJE
SARAJEVO - Nakon što je aviokompanija Ryanair najavila uvođenje letova iz Sarajeva na proljeće 2024. godine te predstavila pet destinacija na kojima će se letovi odvijati, čini se kako je kompanija odlučila otvoriti i dodatnu avioliniju.
Air Serbia od danas leti do Porta
LETOVI
BEOGRAD - Air Serbia je danas, 10. novembra 2023. godine, letom JU566 uspostavila direktnu liniju do Porta. Do drugog najvećeg grada u Portugaliji, srpska nacionalna avio-kompanija leteće dva puta nedeljno, ponedeljkom i petkom, tokom cele godine.
Kotarski produžio ugovor s PAOK-om do ljeta 2028.
VRATARI
SOLUN - Grčki nogometni velikan PAOK iz Soluna objavio je na svojim službenim internetskim stranicama kako je novi ugovor, koji vrijedi do lipnja 2028. godine, potpisao hrvatski golman Dominik Kotarski (23)
Air Serbia uskoro kreće s letovima za Porto
LETOVI
BEOGRAD - Air Serbia će od 10. novembra 2023. godine uspostaviti direktne letove između Beograda i Porta i tako u svoju mrežu destinacija uvrstiti drugi grad po veličini u Portugaliji.
Hajduk uvjerljivim porazom ispao iz Europe
TEŽAK PORAZ
SOLUN - Hajduk je ispao iz Europe. Nakon 0:0 u Splitu, Hajduk je u Solunu izgubio 3:0 od PAOK-a u uzvratu trećeg kola Konferencijske lige. Prvi gol za Grke je zabio Schwab u 12. minuti s bijele točke, a drugi i treći Živković u 79. i u 84. minuti.
UEFA oštro zaprijetila Dijamu i AEK-u
UPOZORENJE
ZAGREB - Iako su iz Dinama negirali komunikaciju s AEK-om, čini se da je Uefa ipak nekako uspjela natjerati dvije strane za isti stol. Jer kako prenose grčki mediji, Uefa je na istom sastanku poslala opasno upozorenje. Prvo domaćinima zagrečakog ogleda, a potom i solunskom klubu koji će u subotu organizirati uzvratnu utakmicu