Rezultat pretrage za pojam: Staples center
Clippersi na vrhu Zapada, sedam poena Zubca
LOS ANGELES - Los Angeles Clippersi došli su do četvrte pobjede u novoj NBA sezoni i vrha ljestvice Zapadne konferencije svladavši u Staples Centeru Portland Trail Blazerse sa 128-105, a hrvatski reprezentativac Ivica Zubac sudjelovao je sa sedam koševa, dva skoka, dvije asistencije te tri blokade.
NBA: Predsezonske utakmice od 11. do 19. prosinca
NEW YORK - Pripremne utakmice uoči nove sezone NBA lige bit će igrane u razdoblju od 11. do 19. prosinca, objavio je internetski portal The Athletic.
LA Lakers sezonu počinju bez navijača na tribinama
LOS ANGELES - NBA prvaci Los Angeles Lakers će novu sezonu koja počinje 22. prosinca, dočekati bez navijača na tribinama u Staples centru te da će, kako se sezona bude odvijala, procijeniti je li moguć povratak gledatelja.
Najmanje 76 privedenih na proslavi Lakersa (VIDEO)
SLAVLJE I NEREDI
LOS ANGELES - Najmanje 76 osoba je privedeno, a više od 30 zgrada i prodavaonica oštećeno je u središtu Los Angelesa u slavlju koje se pretvorilo u kaos nakon pobjede košarkaša LA Lakersa u finalu NBA lige.
Na aukciji dio parketa koji je potpisao Bryant
DRAŽBA
LOS ANGELES - Dio parketa iz dvorane Staples Centar koji je potpisao pokojni Kobe Bryant nakon njegove posljednje utakmice u karijeri u travnju 2016. godine, mogao bi biti prodan za čak 500.000 dolara na aukciji koja će se održati ovog mjeseca.
Ballmer kupio staru dvoranu Lakersa
POTEZI
LOS ANGELES - Vlasnik američke profesionalne košarkaške NBA momčadi Los Angeles Clippersa Steve Ballmer kupio je za 400 milijuna dolara staru dvoranu gradskih rivala Lakersa Forum kako bi u susjedstvu mogao izgraditi novi dom za svoj klub.
Jordan u suzama: Kad je umro Kobe Bryant, umro je i dio mene
KOMEMORACIJE
LOS ANGELES -  "Kad je umro Kobe Bryant, umro je i dio mene", poručio je u suzama Michael Jordan koji je o Kobeju Bryantu govorio kao svom "mlađem bratu" i prisjetio se kroz mnoge razgovore koje su vodili.
LeBron se emotivno oprostio od Kobea (VIDEO)
OPROŠTAJ
LOS ANGELES - Emotivno je sinoć bilo u Staples Centeru gdje su se navijači i igrači oprostili od tragično preminulog Kobea Bryanta.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
Evo zašto se Kobe Bryant često vozio helikopterom
OTKRIĆA
LOS ANGELES - Nakon što je Kobe Bryant uz 13-godišnju kćer Giannu i još sedmero ljudi smrtno stradao u padu helikoptera mnogi su se pitali zašto na utakmicu nisu krenuli automobilom ili kombijem.
Dončić nadigrao LeBrona, Mavsi srušili Lakerse

LOS ANGELES - Dallas je noćas protutnjao Staples Centerom i s 114:100 srušio LA Lakerse, najbolje plasiranu momčad NBA lige.

LeBron preskočio Chamberlaina i postao peti strijelac u povijesti NBA lige
ZA POVIJEST
LOS ANGELES - LeBron James vodio je Lakerse do pobjede 126:117 nad Blazersima najboljim nastupom otkako je došao u LA. Pri tome je 3 minute i 55 sekundi prije kraja utakmice ostvario epohalan podvig.
Mitchell najbolji u zakucavanjima, Booker najprecizniji šuter
ALL-STAR WEEKEND
LOS ANGELES - Novak Utah Jazza Donovan Mitchell nadmašio je Larryja Nancea Jr. u finalu natjecanja u zakucavanju, najpreciznijim šuterom trica pokazao se Devin Booker, a razigravač Brooklyn Netsa Spencer Dinwiddie pobijedio je 'rookieja' Chicago Bullsa Laurija Markkanena u finalu natjecanja u prikazu košarkaških vještina.
George će zamijeniti Cousinsa na All-Staru, kraj sezone i za Robersona
NEW YORK - Igrač Oklahoma City Thundera Paul George zamijenit će ozlijeđenog centra New Orleansa DeMarcusa Cousinsa na All-Star utakmici.
Šarić i Bogdanović u momčadi Svijeta na All-Star utakmici
ZAGREB - Dario Šarić i Bogdan Bogdanović izabrani su i momčad Svijeta koja će igrati protiv SAD-a 16. veljače u Staples Centeru na All-Star vikendu.
LeBron spasio Cleveland, Utah u zadnjoj sekundi pobijedio Clipperse
NEW YORK - Cleveland je teško izborenom domaćom pobjedom 109:108 protiv Indiane krenuo u obranu naslova NBA prvaka, a gostujuća momčad je propustila posljednji napad koji bi im donio trijumf u prvoj utakmici doigravanja.
Kyrie Irving potopio Lakerse
LOS ANGELES - Mladi hrvatski centar Ivica Zubac postigao je 10 koševa uz šest skokova i dvije asistencije za 19 minute igre u domaćem porazu njegovih Los Angeles Lakersa od Clevelanda koji je slavio sa 125-120.
Embiid o Šariću: On je rookie godine
POHVALE
LOS ANGELES - Sve do nove ozljede Embiid je bio najizgledniji kandidat za Novaka godine, s obzirom na prosjek od 20.2 koša, 7.8 skokova, 2.1 asistencije i 2.5 blokada po utakmici kojem nitko od konkurenata nije bio ni blizu. No, mali broj utakmica, kod mnogih je analitičara stvorio dilemu treba li Embiid dobiti tu nagradu.
Šarić s rekordom karijere vodio Philadelphiju do pobjede nad Lakersima
LOS ANGELES - Hrvatski košarkaš još je jednom bio najzaslužniji za pobjedu Philadelphije koja je svladala Los Angeles Lakerse na gostovanju u Staples Centeru sa 118-116, a naš je igrač postigao osobni rekord sa 29 koševa, čemu je dodao sedam skokova i pet asistencija.
Atlanta pobijedila Netse, slaba utakmica Bogdanovića (VIDEO)
NEW YORK - Atlanta Hawksi poveli su 1-0 u seriji protiv Brooklyn Netsa, na domaćem terenu su upisali slavlje 99:92 i tako opravdali status favorita u okršaju prvoplasirane i osmoplasirane momčadi Istoka.
Pobjede Oklahoma Cityja i Clippersa
LOS ANGELES - Pobjedama košarkaša LA Clippersa nad San Antoniom (119-115) i Oklahoma Cityja nad Dallasom (104-89) nastavljeno je natjecanje u NBA ligi nakon jednotjedne stanke zbog All Star vikenda.
Cavsi pobijedili Bullse, Rudež s 11 poena u porazu Indiane (VIDEO)
ZAGREB - Najuzbudljivija utakmica odigrana je u Chicagu, gdje su Bullsi propustili nanijeti drugi ovosezonski poraz Clevelandu koji je nadoknadio pet poena zaostatka u posljednjoj minuti četvrte četvrtine te u produžetku izborio pobjedu.
Veliki preokreti Clippersa i Pacersa (VIDEO)
NEW YORK - U noći sa nedjelje na ponedjeljak u dvjema odigranim utakmicama NBA doigravanja imali smo priliku vidjeti velike preokrete, a pobjede su upisali košarkaši Indiana Pacersa i Los Angeles Clippersa.
Pacersi i Thunder slavili u gostima (VIDEO)
NEW YORK - Košarkaši Indiane i Oklahoma Cityja ispravili su "grešku u koracima" koju su napravili u prvim utakmicama konferencijskih polufinala NBA lige. Gostujućim pobjedama vratili su prednost u seriji na svoju stranu.