Rezultat pretrage za pojam: Tomaš Berdych
Wimbledon: Federer svladao Raonića, Đoković predao Berdychu
LONDON - Nakon što su polufinale turnira tenisača ranije u srijedu izborili najbolji hrvatski igrač Marin Čilić i Amerikanac Sam Querrey, preostala dva mjesta među četiri najbolja zauzeli su Švicarac Roger Federer i Čeh Tomaš Berdych.
Đoković posljednji četvrtfinalist
LONDON - Srpski tenisač Novak Đoković postao je posljednjim četvrtfinalistom ovogodišnjeg turnira u Wimbledonu, nakon što je u utorak svladao Francuza Adriana Mannarina sa 6-2, 7-6 (5), 6-4 za dva sata i 13 minuta igre u odgođenom meču osmine finala.
Goran Ivanišević novi trener Tomaša Berdycha
PRAG - "Osjećam kako je Goran sa svojim iskustvom, kako igračkim tako i trenerskim, te sa svojom energijom idealan dodatak", objavio je Berdych.
Berdych, Raonic i Halep odustali od OI zbog virusa zike
ZIKA
RIO DE JANEIRO - Zika virus prenosi se ubodom komarca Aedes, no virus se također može prenijeti spolnim odnosom ili transfuzijom krvi.
Wimbledon: Kompletirani parovi osmine finala
LONDON - Pobjedom Čeha Jirija Veselog nad portugalskim tenisačem Joaom Sousom (6-2, 6-2, 7-5) u nedjelju su u Wimbledonu kompletirani parovi osmine finala u obje pojedinačne konkurencije.
Čilić napredovao do 11. mjesta
ATP LJESTVICA
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić, koji je prošli tjedan stigao do četvrtfinala turnira u Baselu, napredovao je dva mjesta na najnovijoj ATP ljestvici objavljenoj u ponedjeljak i sada je 11. tenisač svijeta.
Đoković uvjerljivo prvi, Čilić se popeo na 13. mjesto
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić, koji je jučer osvojio turnir u Moskvi, napredovao je jedno mjesto na najnovijoj ATP ljestvici objavljenoj u ponedjeljak i sada je 13. tenisač svijeta.
Federer osigurao završni Masters
NEW YORK - Švicarski tenisač Roger Federer osigurao je nastup na završnom ATP Mastersu u studenome, te je tako igrač nakon Novaka Đokovića i Britanca Andya Murraya koji je potvrdio plasman.
Đoković na vrhu, Čilić ostao 9.
ATP LISTA
ZAGREB - Mladi Borna Ćorić koji je prošli tjedan došao do 2. kola ATP turnira u Cincinnatiju napredovao je tri mjesta i sada je 35. tenisač svijeta.
Čilić izjednačio renking karijere, Đoković na vrhu
ZAGREB - Marin Čilić nije nastupao nakon poraza od Đokovića u četvrtfinalu Wimbledona 8. srpnja, ali je ipak napredovao za jedno mjesto na najnovijoj ATP ljestvici i sada je osmi tenisač svijeta.
Karlović pobijedio Berdycha
ZAGREB - Ivo Karlović osvetio je Bornu Ćorića i pobijedio Tomaša Berdycha 7:5, 6:7 (8), 6:3 za dva sata i 14 minuta igre na ATP turniru u Halleu.
Đoković prvi osvojio sva tri Mastersa u sezoni
ISTORIJSKI
MONTE CARLO - Novak Đoković savladao je osmog igrača sveta Tomaša Berdycha sa 7:5, 4:6, 6:3 u finalu turnira iz Masters 1000 serije u Monte Carlu.
Đoković i dalje prvi, napredak Karlovića, Dodiga i Ćorića
ZAGREB - Na novoj ATP ljestvici Marin Čilić je i dalje deveti tenisač svijeta, dok su Ivo Karlović, Ivan Dodig i Borna Ćorić zahvaljujući prošlotjednim rezultatima napredovali za nekoliko mjesta.
Đoković pobijedio Berdycha i osigurao
Đoković pobijedio Berdycha i osigurao "broj 1"
LONDON - Pobjedom nad Berdychom Đoković je stigao do 10.610 bodova i nedostižan je za drugoplasiranog Rogera Federera, bez obzira na ishode preostalih mečeva u Londonu i mogućih 225 bodova koje Švicarac još može osvojiti na finalu Davis Cupa.
Još jedan uvjerljiv poraz Čilića
MASTERS
LONDON - Najbolji hrvatski tenisač Marina Čilić poražen je od Čeha Tomaša Berdycha s 3-6, 1-6 u dvoboju 2. kola skupine A na ATP World Tour finalu u londonskoj O2 Areni.
Čilić: Mogu u polufinale
LONDON - Čilić će na "mastersu" igrati u skupini A, a protivnici će mu biti prvi igrač svijeta Srbin Novak Đoković, Švicarac Stan Wawrinka i Čeh Tomaš Berdych.
Berdych zaustavio Karlovića u Šangaju
ŠANGAJ - Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u četvrtfinale turnira Masters 1000 serije u Šangaju nakon što je u dvoboju osmine finala izgubio od Čeha Tomasa Berdycha 3-6, 4-6.
Čilić napredovao devet pozicija na ATP listi
ZAGREB - Novak Đoković na vrhu ljestvice skinuo Španjolaca Rafaela Nadala.
ATP lista: Karlović napredovao za 12 mjesta
ZAGREB - Karlović je ponovno među 40 najboljih tenisača svijeta, a samo jedno mjesto ispred njega je Ivan Dodig na 36. poziciji.
ATP Miami: Nakon Đokovića i Nadal u finale bez borbe
MIAMI - U finalu velikog ATP turnira tenisača u Miamiju igrat će prva dva igrača svijeta, Španjolac Rafael Nadal i Srbin Novak Đoković, a do svog 40. međusobnog dvoboja stigli su bez da su uopće morali izaći na teren u polufinalu.
ATP lista: Nadal vodeći, Čilić 26.
ZAGREB - Čilić je i dalje najbolji hrvatski reket, a s 25. je skliznuo na 26. mjesto ljestvice, dok je Dodig također izgubio jednu poziciju i sada je na 34. poziciji.
ATP Dubai: Federeru 78. naslov u karijeri
DUBAI - Švicarski teniski velikan Roger Federer pobjednik je ovogodišnjeg izdanja ATP turnira u Dubaiju, on je do svog šestog naslova na tom turniru, a ukupno 78. u karijeri, stigao svladavši u finalu Čeha Tomaša Berdycha sa 3-6, 6-4, 6-3.
ATP Rotterdam: Čilić bez naslova
ROTTERDAM - Hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osvojiti ATP turnir u Rotterdamu, bolji od njega je u finalu bio treći nositelj, Čeh Tomaš Berdych sa 6-4, 6-2 nakon sat i 15 minuta igre.
Đoković i dalje vodeći, Nadal skočio na treću poziciju
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić pao je tri mjesta na najnovijoj ATP ljestvici objavljenoj u ponedjeljak i sada je 18. tenisač svijeta.