Rezultat pretrage za pojam: Udonis Haslem
Haslem će i osamnaestu sezonu provesti u Miami Heatu
MIAMI - Košarkaš Miami Heata 40-godišnji Udonis Haslem objavio je u petak da će i sljedeću sezonu igrati za taj NBA klub uz mogućnost produljenja suradnje na kraju sezone.
Spursi dobili i šesnaestu uzastopnu utakmicu (VIDEO)
NEW YORK - Najbolju momčad lige ovom je prilikom s 27 koševa predvodio Marco Belinelli, 20 je dodao Tim Duncan, a 16 Patty Mills.
Miami nadomak velikog finala (VIDEO)
MIAMI - Presudnom se u susretu pokazala treća četvrtina koju su aktualni prvaci dobili sa 30-13 i u jednom trenutku poveli i sa 20 koševa razlike.
Miami vratio prednost domaćeg terena
INDIANAPOLIS - U prvoj četvrtini momčad Erika Spoelstre je ubacila 34 poena, čime je izjednačila klupski rekord u doigravanju, dok je na poluvrijeme otišlo sa 70 koševa na svom kontu, što je pak apsolutni klupski rekord u doigravanju.
Opet sjajni Rondo, Boston izjednačio nakon produžetka (VIDEO)
BOSTON - U teškoj utakmici čvrstih obrana junak Celticsa bio je playmaker Rajon Rondo koji je ubacio 15 koševa uz 15 asistencija, a postigao je i tri posljednja koša "Kelta" u produžetku.
James i Wade opet sredili Pacerse; Miami vodi 3-2 (VIDEO)
MIAMI - Heat sada može osigurati nastup u konferencijskom finalu protiv Boston Celtics ili Philadelphia 76ers ako pobijedi u četvrtak u Indianapolisu.
Indiana povela protiv Miamija, Spursi lako protiv Clippersa (VIDEO)
NEW YORK - Jedan od najzanimljivijih trenutaka dogodio se sredinom treće trećine kada su se na Miamijevoj klupi, za vrijeme minute predaha, sukobili isfrustrirani Wade i trener Eric Spoelstra.
Durant i Westbrook sredili i Lakerse
NEW YORK - LeBron James i Chris Bosh s 19, te Dwyane Wade i Udonis Haslem s po 16 koševa ravnomjerno su rasporedili napadački učinak Miamija koji je u reprizi lanjskog finala na domaćem terenu uvjerljivo nadigrao Dallas 106-85.
Wade donio pobjedu Miamiju u produžetku (VIDEO)
MIAMI - Koš Dwyanea Wadea pogođen u zadnjoj desetinki sekunde prije kraja produžetka osigurao je pobjedu Miami Heata od 93-91 nad Indiana Pacersima u subotu u AmericanAirlines Arena.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 9.  >  >>