Rezultat pretrage za pojam: Udonis Haslem
Miami Heat izabrao Nikolu Jovića
BEOGRAD - Srpski krilni igrač izabran je u prvom rundi NBA drafta kao 27. pick i od sledeće sezone igraće u Miami Heatu.
Fenomenalni Butler produžio sezonu Miamija
BOSTON - Košarkaši Miami Heata 111-103 pobjedom na gostovanju protiv Boston Celticsa poravnali su omjer u pobjedama u finalu doigravanja Istočne konferencije NBA lige na 3-3 te izborili odlučujuću sedmu utakmicu na svom parketu.
Sjajni Butler doveo Miami do preokreta i pobjede
MIAMI - Boston je odlično odigrao prvo poluvrijeme, ali je u trećoj četvrtini Miami napravio ključnu prednost za pobjedu.
Butlerov rekord protiv Hawksa, Ingram ugasio Sunse
ZAGREB - Jimmy Butler je s osobnim rekordom od 45 koševa bio najzaslužniji za pobjedu Miamija od 115-105 protiv Atlante, kojom je prvi nositelj NBA doigravanja u Istočnoj konferenciji došao do vodstva 2-0 u seriji na četiri pobjede.
Igrači Miamija međusobno se sukobili, Butler prijetio treneru
MIAMI - Prednost Miami Heata na vrhu Istoka NBA lige gotovo se sasvim istopila nakon domaćeg poraza od desetkovanih Golden State Warriorsa 118:104, a nervoza se posebno vidjela tijekom time-outa, kada se Jimmy Butler verbalno sukobio s trenerom Erikom Spoelstrom i klupskom legendom Udonisom Haslemom.
Phoenix se lako obračunao s Lakersima
NEW YORK - Phoenix Sunsi učvrstili su se na vrhu NBA lige 25. pobjedom u 30 utakmica ove sezone. Ovaj put u gostima su slavili kod ozljedama i pandemijom okrnjenih LA Lakersa 108:90.