Rezultat pretrage za pojam: VK Jug
Jug odbio igrati utakmicu jer se vaterpolisti Solarisa nisu testirali
KORONA I SPORT
DUBROVNIK - Vaterpolisti Juga danas su odbili zaigrati utakmicu za finale vaterpolskog prvenstva Hrvatske protiv šibenskog Solarisa jer igrači Solarisa nisu uoči utakmice predočili važeće negativne testove na koronu.
Preminuo Đuro Savinović, jedan od najboljih vaterpolista Juga svih vremena
IN MEMORIAM
DUBROVNIK - Kao igrač s Jugom je osvojio dva naslova prvaka Jugoslavije, i to 1980. i 1981. godine, jedan Kup Jugoslavije 1981. godine, te Kup prvaka Europe 1980. godine kada je Savinović kao kapetan momčadi prvi podignuo prvi europski trofej u povijesti kluba iz Gruža.
Lukša Jakobušić novi predsjednik Hajduka
IZNENAĐENJE
SPLIT - Lukša Jakobušić novi je predsjednik Hajduka. Vijest je jutros objavio službeni Hajduk i time su Bijeli dobili nasljednika Marina Brbića koji je još od 13. srpnja na Poljudu radio sa prefiksom "predsjednik u ostavci".
Andro Bušlje potpisao za Mladost
VATERPOLO
ZAGREB - Jedan od najboljih i najtrofejnijih hrvatskih vaterpolista svih vremena Andro Bušlje novi je igrač zagrebačkog HAVK Mladost, objavio je klub u subotu.
Maro Joković prelazi u Bresciu
VATERPOLO
BRESCIA - Hrvatski vaterpolski reprezentativac Maro Joković (32) napušta Olympiacos te će sljedeće sezone igrati u Italiji, za momčad Brescie, koja je to objavila na svom internetskom portalu.
Sandro Sukno vraća se u Jug
VATERPOLO
DUBROVNIK - Nakon što je Sukno objavio da pauzira s vaterpolom zbog problema sa srcem, Pro Recco je s njim raskinuo ugovor, a nedavno su se pojavile špekulacije da će se Sandro vratiti kući. Upravo se to i dogodilo.
Liga prvaka: Jug CO poražen u finalu
VATERPOLO
BUDIMPEŠTA - Vaterpolisti dubrovačkog Juga CO nisu uspjeli drugu godinu zaredom osvojiti naslov najbolje momčadi Europe jer ih je u subotu u finalnom dvoboju Final Sixa u Budimpešti pobijedio mađarski Szolnok s 10-5 (1-2, 5-2, 2-1, 2-0).
Dubrovački Jug osvojio europski Superkup
VATERPOLO
DUBROVNIK - Vaterpolisti dubrovačkoga Juga osvojili su europski Superkup svladavši na svom plivalištu u Gružu talijansku Bresciju s 10-4 (2-0, 2-0, 3-0, 3-4) pa je dubrovački klub ove sezone osvojio rekordnih čak pet trofeja.
Felipe Perrone ostaje u Jugu još dvije sezone
VATERPOLO
DUBROVNIK - Najbolji igrač vaterpolskog kluba Jug CO i brazilski reprezentativac Felipe Perrone, odbio je ponudu Pro Recca i za još dvije godine produžio svoj ugovor za dubrovačku momčad.
Jug prvak Jadranske lige
VATERPOLO
DUBROVNIK - U finalu ovosezonske Jadranske lige, regionalnog vaterpolskog prvenstva, u subotu je dubrovački Jug CO na bazenu u Gružu pobijedio riječko Primorje EB sa 9-5 (2-2, 2-2, 3-0, 2-1), te je po drugi puta osvojio naslov prvaka u regionalnoj ligi.
VK Jug iz EU fondova povukao više od 300.000 eura
FINANCIRANJE
DUBROVNIK - Vaterpolski klub Jug CO u suradnji s Razvojnom agencijom Grada Dubrovnika DURA-om dobio je bespovratna sredstva iz fondova Europske unije za projekt "OH2O POLO sport za djecu i mlade: Jačanje razvoja i suradnje u prekograničnoj suradnji".
Primorje EB treći put zaredom osvojilo Jadransku ligu
VATERPOLO
RIJEKA - Vaterpolisti Primorja EB treći su put zaredom osvojili naslov pobjednika regionalne Jadranske lige, oni su u finalu na svom terenu svladali dubrovački Jug CO sa 15-9 (0-2, 3-3, 7-3, 5-1).
Medveščak već drugu godinu zaredom najbolji sportski brend
BRENDOVI
ZAGREB - SPORTO i Mediana tako su razvili istraživanje kvalitete brenda prema osam elemenata - prepoznatljivosti, rezultatu, atraktivnosti imidža kluba, osobnosti, kvaliteti i kvantiteti javnih istupa, globalnom kontekstu i percepciji javnosti.
Jug prije 90 godina odigrao prvu utakmicu
VATERPOLO
DUBROVNIK - Na današnji dan prije točno 90 godina Vateroplski klub Jug odigrao je prvu službenu utakmicu na dubrovačkom kupalištu Porporela, a "jugaši" su sa 3-0 pobijedili dubrovački Penatur.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 14.  >  >>