Rezultat pretrage za pojam: Wojciech Szczesny
Juventus u završnici slomio Torino
DERBI
TORINO - U jednom od najvećih talijanskih nogometnih gradskih derbija Juventus je kao gost pobijedio Torino, kojeg vodi Ivan Jurić, sa 1-0.
Slovačka iznenadila Poljsku, a Lewandowski nevidljiv
IZNENAĐENJE
SANKT PETERBURG - U susretu 1. kola E skupine Europskog nogometnog prvenstva Slovačka je u ponedjeljak u Sankt Peterburgu pobijedila Poljsku sa 2-1 (1-0). Slovaci su poveli u 18. minuti autogolom golmana Wojciecha Szczesnyja. Poljska je izjednačila u 46. minuti pogotkom Karola Linettyja, a u 69. minuti Milan Škriniar zabio je za konačnih 2-1.
Juventus nakon ispadanja iz Lige prvaka ide u remont momčadi
TORINO - Juventus je u uzvratnoj utakmici Lige prvaka nakon produžetka pobijedio Porto 3:2, ali je ispao zbog manjeg broja golova u gostima.
Italija: Dybala MVP sezone
PRIZNANJA
TORINO - Talijanska nogometna liga, Lega Serie A objavila je u utorak kako je najkorisniji igrač (MVP) prošle sezone igrač Juventusa Paulo Dybala.
Buffon će produžiti ugovor s Juventusom
LEGENDARNI VRATAR
TORINO - Talijanski vratar Gianluigi Buffon (42), iako više nije prvi golman Juventusa, produžit će ugovor sa Juveom za još godinu dana.
Buffon odlazi iz Juventusa nakon 17 godina
ODLAZAK
TORINO - "Što ću raditi u budućnosti? Za sada samo znam da ću u subotu igrati utakmicu. Do prije par dana bio sam siguran da ću nakon toga prestati igrati. Ali, u međuvremenu sam dobio par primamljivih ponuda."
Džeko i Pjanić slomili Juventus, Mandžukić nevidljiv
SERIE A
RIM - Golove za Romu zabili su BiH reprezentativci Miralem Pjanić (61) i Edin Džeko (79), dok je pogodak za 'Staru damu' zabio Paulo Dybala (87).
Platini traži ukidanja trostruke kazne
KAZNA
NICA - Prema sadašnjim pravilima, nogometaš koji napravi prekršaj u kaznenom prostoru kao posljednji igrač obrane osim što je skrivio jedanaesterac, dobija crveni karton i automatski je suspendiran barem na jednu utakmicu.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 8.  >  >>