Rezultat pretrage za pojam: Wolverhampton
Southampton zaustavio City
PREMIERSHIP
LONDON - U susretu petog kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je pobijedio Crystal Palace sa 3-0 preuzevši vrh ljestvice, dok je prvak Manchester City odigrao tek 0-0 protiv Southamptona.
Kane: Ostajem u Tottenhamu
EPILOG
LONDON - Kapetan engleske nogometne reprezentacije Harry Kane odlučio je barem još jednu sezonu ostati u Tottenhamu, što je potvrdio u srijedu objavom na Twitteru te tako završio sagu o mogućem nastavku karijere u Manchester Cityju.
Pobjeda Tottenhama, Manchester Unitedu bod iz Southamptona
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Tottenham Hotspura ostvarili su drugu uzastopnu minimalnu 1-0 pobjedu na početku nove sezone engleskog prvenstva, ovoga puta na gostovanju kod Wolverhampton Wanderersa, dok je Manchester United produžio svoj niz neporaženosti na gostovanjima, no osvojio je samo bod kod Southamptona odigravši 1-1.
Hajdukov dragulj na meti europskih velikana
INTERES
ZAGREB - U subotu se na tribinama stadiona u Gorici smjestio i skaut Manchester Cityja...
Guardiola ljut na čelnike svjetskog nogometa
LJUTNJA
MANCHESTER - Nakon što su nogometaši Leicestera finalu FA Community Shielda nadigrali moćni Manchester City 1:0 Pep Guardiola još jednom je svojim izjavama dokazao koliko je loš gubitnik.
Mourinho doveo prvo pojačanje u Romu
POJAČANJE
RIM - Jose Mourinho doveo je svoje prvo pojačanje otkako je preuzeo trenersku klupu Rome.
Barcelona poslala Trincaoa na posudbu u Wolverhampton
POSUDBA
BARCELONA - Španjolski nogometni velikan Barcelona objavio je kako je na jednogodišnju posudbu u engleski Wolverhampton Wanderers poslao portugalskog reprezentativnog napadača Francisca Trincaoa (21).
Rui Patricio blizu prelaska u Romu, još se pregovara o dolasku Granita Xhake
RIM - Talijanski prvoligaš AS Roma, na čiju je trenersku klupu sjeo Jose Mourinho, pojačava igrački kadar za novu sezonu, a klub je na putu da dovede portugalskog reprezentativnog vratara Ruija Patricia (33) iz Wolverhamptona i veznjaka Arsenala Granita Xhaku (28), kapetana švicarske nogometne reprezentacije.
Manchester City korak od naslova
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Manchester City stigli su na korak do osiguranja naslova prvaka Engleske 2-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Crystal Palacea u susretu 34. kola.
Kineski bogataši dižu ruke od investicija u nogomet
NOGOMET I BIZNIS
BERLIN - Kineski bogataši su posljednjih godina uložili milijarde eura u nogometne klubove kod kuće i u Europi. Rukovodstvo zemlje je naredilo zaokret kursa. Milijarderi se tiho povlače, a navijači u Kini protestiraju.
Arsenalu londonski derbi, sjajan pogodak Lamele
PREMIERSHIP

LONDON - U derbiju 28. kola engleskog nogometnog prvenstva, velikom londonskom okršaju Arsenal je pobijedio Tottenham sa 2-1 okrenuvši rezultat nakon što su "Spursi" poveli.

United zaustavio City
PREMIERSHIP
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Uniteda 2-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv gradskog rivala Manchester Cityja u susretu 27. kola engleskog prvenstva prekinuli su nevjerojatan niz Cityja od 21 pobjede u svim natjecanjima.
Tottenham uvjerljiv protiv Burnleyja
PREMIERSHIP
LONDON - U 26. kolu engleske Premier lige Tottenham je na svom stadionu svladao Burnley s 4-0 (3-0) uz dva pogotka Garetha Balea.
Manchester City nastavio pobjednički niz
PREMIERSHIP
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Cityja nastavili su svoj sjajni pobjednički niz ostvarivši 14. uzastopnu pobjedu u Premier ligi, a 19. u svim natjecanjima, svladavši na svom terenu West Ham United sa 2-1 (1-1) u susretu 26. kola.
Alisson Becker upokojio Kloppa, City uvjerljiv protiv Liverpoola
DERBI
LIVERPOOL - U derbiju 23. kola engleskog nogometnog prvenstva vodeći Manchester City je kao gost svladao prvaka Liverpool sa 4-1 (0-0).
Liverpool sve dalje od obrane naslova
KIKS
LIVERPOOL - Engleski nogometni prvak Liverpool sve je dalje od obrane naslova, u susretu 22. kola izgubio je na svom Anfieldu od Brighton and Hove Albiona sa 0-1 (0-0) pa sada zaostaje čak sedam bodova za vodećim Manchester Cityjem uz jedan odigran susret više.
Tuchel preuzeo Chelsea
LONDON - Bivši trener PSG-a Nijemac Thomas Tuchel službeno je u utorak imenovan trenerom engleskog prvoligaša Chelsea s kojim je potpisao ugovor na 18 mjeseci uz opciju produljenja na još godinu dana, objavio je londonski klub na svojim službenim stranicama.
FA kup: Southampton izbacio branitelja naslova
IZNENAĐENJE
SOUTHAMPTON - Nogometaši Southamptona probili su se u osminu finala engleskog FA kupa pobijedivši na svom stadionu St. Mary's branitelja naslova londonski Arsenal s 1-0 (1-0).
Chelsea slavio s igračem više
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Chelseaja u subotu su u gostima kod Fulhama slavili sa 1-0 i to nakon što su cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više, jer je u 44. minuti zbog grubog starta isključen branič domaćina Antonee Robinson.
Manchester United dočekuje Liverpool u četvrtom kolu FA kupa
ŽDRIJEB
LONDON - Manchester United će kod kuće dočekati Liverpool u četvrtom kolu FA kupa, odlučio je u ponedjeljak ždrijeb.
City nadigrao Chelsea
DERBI
MANCHESTER - U derbiju 17. kola Engleske lige Manchester City je s 3-1 nadigrao u gostima Chelsea i uhvatio priključak s vodećima.
Wolverhampton svojim igračima zabranio kupovinu u supermarketima
BIZARNO
LONDON - Engleski nogometni klub Wolverhampton prvoligaša zabranio je svojim igračima odlazak u supermarkete radi kupovine osnovnih potrepština zbog straha od zaraze novim koronavirusom.
Tottenham se obračunao s Arsenalom i zasjeo na vrh
DERBI
LONDON - U derbiju 11. kolu Premier lige Tottenham je u nedjelju na svom stadionu dobio Arsenal s 2-0. Prvo je zabio Korejac Heung-min Son u 13. minuti na asistenciju Harryja Kanea, a potom je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1) pogodio Harry Kane na dodavanje Heung-min Sona.
Bilićev WBA pao u završnici, Tottenham na vrhu
PREMIERSHIP

BIRMINGHAM - Nogometaši Tottenhama pobijedili su na gostovanju u West Bromwichu domaći Albion sa 1-0 (0-0) i s nova tri boda se privremeno probili na vrh ljestvice engleske Premier lige.