Rezultat pretrage za pojam: Zach LaVine
Sunsi razbili Lakerse, Blazersima nije pomogla ni povijesna izvedba Lillarda
NEW YORK - Damian Lillard ušao je u povijest NBA doigravanja oborivši niz rekorda, ali utakmicu je završio pognute glave. Usprkos njegovih 55 poena Portland je nakon dva produžetka izgubio od Denvera 140:147.
Bogdanović vrlo dobar u pobjedi protiv Bullsa

NEW YORK - Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović zabio je 18 koševa u pobjedi Utah Jazza protiv Chicago Bullsa 113-106, dok je Dario Šarić ubacio 11 koševa u slavlju Phoenix Sunsa protiv Oklahoma City Thundera 140-103.

Miami zaustavio Utah, Bogdanović solidan
MIAMI - Najbolja momčad NBA Utah Jazz je sinoć doživio poraz, bolji od njih su sa 124-116 bili domaći Miami Heat, a hrvatski košarkaš je Bojan Bogdanović je odigrao solidno u porazu svoje momčadi.
Četiri debitanta na All Staru
ZAGREB - Američka profesionalna košarkaška NBA liga objavila je imena svih igrača koji će nastupiti na "All Star" utakmici 7. ožujka u Atlanti.
Osma uzastopna pobjeda Utaha, Bogdanović zabio 14 poena
SALT LAKE CITY - Utah Jazz su sinoć pobijedili Golden State Warriorse sa 127-108 produžujući pbjedonosni niz i osmu utakmicu, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi kod kuće pridonio sa 14 koševa.
Durant i Mitchell igrat će online turnir u košarci kako bi razveselili gledatelje
NBA2K20
NEW YORK - Nakon što je NBA sezona prekinuta do daljnjega zbog pandemije koronavirusa 16 njenih zvijezda, među kojima su Kevin Durant i Donovan Mitchell, pokušat će razveseliti svoje navijače sudjelovanjem na online turniru videoigrice NBA2K20 što će od petka prenositi ESPN.
NBA liga nije pozvala Bogdanovića na All-Star u gađanju trica
NEW YORK - Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović igra sezonu života u NBA ligi. Bogdanović nastupa za Utah Jazz, a u prosjeku upisuje 21,2 poena, 4,1 skok i 3,3 trice po utakmici.
Bogdanovićevih 30 poena u porazu Utaha
SALT LAKE CITY - Bojan Bogdanović je zabio 30 koševa, a Donovan Mitchell 36 za Utah Jazz koji je unatoč tome poražen kod kuće od Houston Rocketsa 117-126 koje je prevodio Eric Gordon sa 50 ubačaja.
LeBron uz novi triple-double vodio Lakerse do šeste pobjede zaredom
LOS ANGELES - Lakersi su stigli do šeste uzastopne pobjede na gostovanju kod Chicago Bullsa. Slavili su 118:112, iako su većinu susreta bili u zaostatku.
Hezonja vodio Knickse do pobjede protiv Lakersa
NEW YORK - Utakmica večeri u sinoćnjem programu NBA lige odigrana je u Chicagu gdje su Bogdanovićevi Pacersi protiv Bullsa nakon produžetka odnijeli pobjedu 119:116, što im je šesta uzastopna pobjeda.
Poraz Orlanda unatoč sjajnom Hezonji
CHICAGO - Dario Šarić i Mario Hezonja su sinoć bili najučinkovitiji u redovima svojih momčadi i dok je Šarićeva Philadelphia slavila protiv New York Knicksa sa 108-92, Hezonjin Orlando je izgubio od Chicago Bullsa sa 101-105.
Golden State upisao 70. pobjedu
OAKLAND - Stephen Curry i Golden State Warriorsi su stigli do brojke koju su prije njih u povijesti NBA ostvarili samo Michael Jordan i Chicago Bullsi nakon što su sinoć sa 112-101 pobijedili San Antonio Spurse i upisali 70. pobjedu ove sezone.
Spursi lako protiv Minnesote
TORONTO -  Sinoć su Brookyln Nets Bojana Bogdanovića poraženi od Toronta, Minnesota Timberwolves Damjana Rudeža od San Antonio Spursa, a Orlando Magic Marija Hezonje od Los Angeles Lakersa.
Minnesota bolja od Brooklyna, Bogdanović zabio osam poena
MINNEAPOLIS - U sinoćnjem okršaju između Minnesota Timberwolvesa i Brooklyn Netsa slavila je Minnesota sa 132-118, a Damjan Rudež je u slavlju svoje momčadi u minutu i pol na terenu ostao bez učinka.
NBA: SAD bolji od Ostatka svijeta, odlični Hezonja
ALL-STAR
TORONTO - Nakon 40 minuta ekshibicije bolja je sa 157-154 bila selekcija SAD-a. Hezonja je za "Ostatak svijeta" postigao 19 koševa uz 10 skokova i 7 asistencija, dok je Bogdanović ubacio 6 poena uz po 2 skoka i asistencije.
Oklahoma bolja od Minnesote, San Antonio razbio Houston
MINNEAPOLIS - Oklahoma City Thunder je u trileru pobijedila Minnesota Timberwolvese sa 126-123, a Kevin Durant je zabio 27 koševa uz devet skokova i pet asistencija.
Cleveland bolji od Dallasa nakon produžetka
DALLAS - Cleveland Cavaliersi su sinoć sa 110-107 nakon produžetka pobijedili Dallas Maverickse produljivši svoj pobjednički niz na osam utakmica.
Osam poena i Hezonje i Bogdanovića
NEW YORK - Mario Hezonja je sinoć u pobjedi Orlanda nad Charlotte Hornetsima zabio osam koševa, Bojan Bogdanović je odigrao gotovo 40 minuta u porazu Brooklyna od Miami Heata i zabio također osam koševa.
LeBron i Love sredili Celticse
MINNEAPOLIS - Denver Nuggetsi su sinoć sa 112-100 pobijedili Minnesota Timberwolvese, a Damjan Rudež je u 10:36 minuta koliko je bio na terenu ostao bez učinka.
Durant i Westbrook sredili Utah, Rudež solidan
PHOENIX - Jedini Hrvat koji je sinoć istrčao na terene u NBA bio je Damjan Rudež koji je u porazu svojih Minnesota Timberwovlesa od 108-101 od Phoenix Sunsa igrao 21:51 minutu i zabio 11 koševa te upisao jednu asistenciju.
Teletović donio pobjedu Sunsima
CHICAGO - Phoenix Suns su sinoć sa 103-101 pobijedili Chicago Bullse, a pobjednički koš je 0,3 sekunde prije kraja zabio Mirza Teletović.
Warriorsi ubilježili i 17. pobjedu zaredom
NEW YORK - Uz bok sjajnim Warriorsima sinoć je bio i branič Houstona James Harden koji je ubacio 50 koševa Philadelphiji.
Najbolja utakmice Rudeža u dresu Wolvesa
MINNEAPOLIS - Rudež je u 16:59 minute koliko je proveo na terenu pridonio sa 13 pogodaka, a pogodio je tri trice iz četiri pokušaja, te je ugrabio jedan skok.
Warriorsi pobijedili i dvanaestu zaredom
NEW YORK - Brooklyn Nets su sinoć pobijedili Atlanta Hawkse sa 90-88 nakon što je Thaddeus Young pogodio dva slobodna bacanja 1.4 sekundi do kraja, a Bojan Bogdanović je u nešto više od 22 minute na terenu upisao samo četiri skoka, bez ijednog pogotka.