Rezultat pretrage za pojam: foden
Englezi u 90. minuti izborili finale Eura
MILJENICI SREĆE
DORTMUND - Momčad Garetha Southgatea u polufinalu je preokretom pobijedila Nizozemsku 2:1 i izborila ogled sa Španjolskom za trofej europskog prvaka.
Englezi se izvukli protiv Slovačke i ušli u četvrtfinale
PRODUŽETAK
BERLIN - Engleska je u nevjerojatnoj utakmici osmine finala Europskog prvenstva pobijedila Slovačku 2:1 i plasirala se u četvrtfinale u kojem će igrati protiv Švicarske. Slovačka je povela golom Ivana Schranza u 25. minuti i vodila je sve do nadoknade.
Danska i Engleska remizirali
SKUPINA C
BERLIN - Engleska i Danska odigrale su 1:1 u drugoj utakmici skupine C na Europskom prvenstvu. Za Englesku je zabio Harry Kane u 18. minuti, a za Dansku Morten Hjulmand u 34. minuti.
Engleska pobijedila Srbiju
SKUPINA C
GELSENKIRSCHEN - Na Veltins Areni u Gelsenkirchenu Engleska je u prvom kolu skupine c s 1:0 pobijedila Srbiju. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Vinicius izabran za najboljeg igrača Lige prvaka
UEFA
NYON - Uprava Europske nogometne federacije (Uefa) proglasila je danas brazilskog nogometaša Viniciusa Juniora, koji je u subotu odveo Real Madrid do europske slave, najboljim igračem sezone u Ligi prvaka. Njegov suigrač Jude Bellingham dobio je nagradu za najboljeg mladog nogometaša.
Manchester City četvrti put zaredom prvak Engleske
PREMIERSHIP
MANCHESTER - Manchester City obranio je naslov prvaka Engleske.
Gvardiol zabio Fulhamu dva predivna gola
BRILJIRA
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Cityja svladali su u gostima Fulham 4-0 u prvom susretu 37. kola engleske Premier lige te su se s tom pobjedom vratili na vrh ljestvice.
Gvardiol nominiran za igrača mjeseca u Cityju
SJAJNE IGRE
MANCHESTER - Manchester je za vikend na gostovanju pobijedio Nottingham Forest 2:0 u 35. kolu Premier lige. Vodeći pogodak mančesterske momčadi u 32. minuti postigao je Joško Gvardiol.
Real nakon drame jedanaesteraca izbacio City
MADRID - Nogometaši Real Madrida u fantastičnom četvrtfinalu Lige prvaka izbacili su Manchester City s ukupnih 5:4, a raspletu su prethodili produžeci i penali.
Modrić među 20 igrača s najviše nastupa u Ligi prvaka
ISKUSTVO
MADRID - Real Madrid i Manchester City odigrali su 3:3 u nevjerojatnoj prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.
City pobijedio u gradskom derbiju i približio se Liverpoolu
ENGLESKA
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Cityja preskočili su veliku prepreku u borbi za obranu naslova prvaka Engleske. U 27. kolu slavili su u manchesterskom derbiju protiv Uniteda s 3:1.
Kovačić povratkom u prvi sastav oduševio navijače
POVRATAK
MANCHESTER - Aktualni prvaci Engleske, nogometaši Manchester Cityja minimalnom 1-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Bournemoutha u 26. kolu primakli su se vodećem Liverpoolu na bod zaostatka.
Guardiola: Ovo što nam rade je previše
PORUKE
MANCHESTER - Pep guardiola, menadžer Manchester Cityja, pohvalio je svoje igrače nakon pobjede nad Bournemouthom, nazivajući ih "supermenima", dok nastavljaju lov na četvrti uzastopni naslov prvaka Engleske.
Evo čime je Gvardiol oduševio navijače i Guardiolu
ODUŠEVLJENJE
MANCHESTER - Aktualni engleski nogometni prvak i pobjednik FA kupa Manchester City rutinski se plasirao u 16-inu finala FA kupa uvjerljivom pobjedom (5:0) protiv Huddersfield Towna.
City osvojio Svjetsko prvenstvo. Kovačić se upisao u povijest
USPJESI
MANCHESTER - Manchester City prvi je put u povijesti osvojio Svjetsko klupsko prvenstvo. U finalu ovogodišnjeg izdanja europski prvak pobijedio je južnoameričkog, brazilski Fluminense, 4:0. To je 11. uzastopni naslov za europske klubove i 16. ukupno od 20 mogućih.
Transfermarkt: Gvardiol je najvrjdniji branič u Premier ligi
PREMIERSHIP
LONDON - Trabsfermarkt, web stranica koja prati i procjenjuje vrijednost nogometaša iz cijelog svijeta, objavila je svoju idealnu jedanaestorku najskupljih igrača iz Premier lige.
Gvardiol i Kovačić na meti kritika
KRITIKE
LONDON - Hrvatski nogometaši Joško Gvardiol (21) i Mateo Kovačić (29) ljetos su stigli u Manchester City. Gvardiol je u rekordnom transferu od 93 milijuna eura prešao iz RB Leipziga i postao najskuplji branič ikad, dok je Kovačić za 30 milijuna eura došao iz Chelseaja.
City i Tottenham remizirali u spektakularnoj utakmici
PREMIERSHIP
MANCHESTER - Manchester City i Tottenham su remijem 3:3 podijelili bodove u posljednjoj utakmici 17. kola engleske Premier lige.
Ivković: Pretjeruje se s Gvardiolom
JASNA PORUKA
ZAGREB - Manchester City u utorak je na stadionu Etihad pobijedio Young Boys 3:0 i time, s RB Leipzigom iz skupine G, osigurao plasman u nokaut-fazu Lige prvaka.
City šesticom zasjeo na vrh
PREMIERSHIP
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Cityja lako su i uvjerljivo ostvarili novu pobjedu u engleskog Premier ligi, na svom su Etihadu u 11. kolu svladali Bournemouth 6-1
Guardiola oduševljen Kovačićem
CITY
MANCHESTER - Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić (28) odigrao je prvu utakmicu za Manchester City u 5:3 pobjedi nad japanskom Yokohamom. Kovačić je krenuo od prve minute u veznom redu u prijateljskoj utakmici protiv Japanaca, a iz igre je izašao na poluvremenu te ga je zamijenio Phil Foden.
Manchester City osvojio prvi europski naslov
ISTANBUL - Nogometaši Manchester Cityja prvi put u povijesti postali su europski prvaci nakon što su u finalu Lige prvaka u Istanbulu pobijedili Inter sa 1-0.
Veliki preokret Arsenala
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Arsenala ponovno imaju pet bodova prednosti u odnosu na Manchester City na vrhu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući dramatičnoj 3-2 (0-1) domaćoj pobjedi protiv Bournemoutha u susretu 26. kola.
Francuska opet u polufinalu
VELIKI OKRŠAJ
DOHA - Branitelj naslova svjetskog nogometnog prvaka Francuska posljednji je polufinalist ovogodišnjeg SP-a, na stadionu Al Bayt Francuska je u četvrtfinalu svladala Englesku sa 2-1 (1-0).