Rezultat pretrage za pojam: jazz
Novi double-double Ivice Zupca
LOS ANGELES - Nakon što je bio ključ pobjede nad Nikolom Jokićem i Denver Nuggetsima, Ivica Zubac dan poslije ostvario je četvrti uzastopni double-double u uvjerljivoj pobjedi LA Clippersa nad Utah Jazzom 131:102.
Vrlo dobar obrambeni učinak Ivice Zubca
NEW YORK - Ivica Zubac sinoć je odigrao svoju 492. utakmicu u NBA ligi, računajući samo osnovni dio sezone.
Brunson blistao u San Franciscu za pobjedu Knicksa nad Warriorsima
NEW YORK - Još je jedna večer puna događaja za košarkaše u sjevernoameričkoj NBA ligi. Istaknuo se 27-godišnji Amerikanac Jalen Brunson. Zabio je 34 koša i bio ključni čovjek New York Knicksa pod obručima Chase Centera u San Franciscu, dok su Knicksi na gostovanju pobijedili Golden State Warriorse sa 119-112.
Preminuo skladatelj Igor Savin
IN MEMORIAM
ZAGREB - U 78. godini života preminuo je klavirist, klavijaturist, vibrafonist, skladatelj, aranžer i producent Igor Savin.
Bogdanović odigrao najgoru utakmicu u NBA ligi u posljednje tri godine
NEW YORK - Hrvatske NBA zvijezde imale su očajnu večer u međusobnom okršaju njihovih klubova, u kojem su Golden State Warriorsi u gostima pobijedili New York Knickse 110:99.
Lisinski srijedom: nova platforma za glazbu i zvuk
GLAZBA
ZAGREB - U Maloj dvorani Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog uskoro nas očekuju nova koncertna događanja za muzikofile širokih vidika.
Bogdanović prvi put odveo Knickse do pobjede
NEW YORK - Drugi dio sezone NBA lige počeo je odlično za Bojana Bogdanovića i New York Knickse, koji su došli do prve zajedničke pobjede, a hrvatski košarkaš imao je izvrsnu šutersku večer i bio najbolji strijelac slavne franšize.
Zubac solidan, Clippersi pobijedili Warriorse
LOS ANGELES - Ivica Zubac odigrao je najbolju utakmicu nakon ozljede i double-doubleom pomogao LA Clippersima da velikim preokretom u četvrtoj četvrtini pobijede Golden State Warriorse, za koje je Dario Šarić igrao samo šest minuta. Clippersi su početkom odlučujućeg perioda imali 14 poena zaostatka, a na kraju su slavili 130:125.
Sixersi ne mogu bez Embiida, izgubili su osmi put u devet utakmica
NEW YORK - Ozljeda Joela Embiida, koji je do tog trenutka bio uvjerljivo vodeći u utrci za ovosezonskog MVP-a NBA-lige, Philadelphia 76erse je u ekspresnom roku iz jedne od najboljih momčadi Istoka pretvorila u ekipu koja niže poraze i klizi u poretku prema mjestima koje vode tek u play-in.
Bojan Bogdanović u Knicksima
NEW YORK - Bojan Bogdanović novi je igrač New York Knicksa, javlja Adrian Wojnarowski. Hrvatski košarkaš odlazi iz Detroit Pistonsa u razmjeni u posljednjem danu prijelaznog roka u NBA ligi.
Curry odigrao nevjerojatnu utakmicu, Warriorsi izgubili
ATLANTA - Stephen Curry odigrao je nevjerojatnu utakmicu i drugi put u karijeri ubacio minimalno 60 koševa.
Bogat program 75. Dubrovačkih ljetnih igara
NAJAVE
DUBROVNIK - Tri velike dramske premijere te gostovanja sopranistice Sonye Yoncheve, tenora Josepha Calleje i violinista Renauda Capuçona vrhunci su programa 75. Dubrovačkih ljetnih igara, najavljeno je u petak na konferenciji za novinare održanoj u Festivalskoj palači u Dubrovniku.
Nova koncertna zvijezda Francescu Tandoi otvara JazzHR
JAZZ
ZAGREB– Volite li urbanu zabavu, cool doživljaje i vrhunsku glazbu, preporuka je svakako ne propustiti najnovije koncerte – powered by JazzHR! Jer tri termina i čak šest koncerata od veljače do travnja u Maloj dvorani Lisinski po svemu su doista i jedinstveni i posebni.
Bojan Bogdanović odigrao jednu od svojih najboljih utakmica
DETROIT - Bojan Bogdanović odigrao je jednu od svojih najboljih utakmica ove sezone, a njegovi Detroit Pistonsi stigli su do rijetke pobjede.
Booker odigrao utakmicu karijere
NEW YORK - Phoenix Suns ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu svladavši u gostima New Orleans Pelicanse 123:109 na krilima Devina Bookera, koji je postigao čak 52 poena.
Dejan Milojević doživio srčani udar
OAKLAND - Srpski košarkaški trener Dejan Milojević koji je član stručnog stožera Golden State Warriorsa (46) doživio je srčani udar
Dobra utakmica Šarića nije pomogla Warriorsima
OAKLAND - Oslabljeni Golden State Warriorsi poraženi su sa 129-118 kod Milwaukee Bucksa, a Dario Šarić je bio u početnoj petorci gostujuće momčadi te za 34 minute ubacio 12 koševa uz šest skokova i šest asistencija
Giannis zabio 48, ali...
NEW YORK - Sinoć su u NBA odigrane četiri utakmice, a pobjede su upisali Houston, New York, Boston i Utah.
Rubio zbog mentalnog zdravlja prekida NBA karijeru: Jednom ću sve ispričati
MIROVINA
MINNESOTA - Ricky Rubio, koji je u kolovozu prošle godine obznanio da privremeno prekida karijeru zbog psihičkih problema, u četvrtak je preko društvene mreže X (bivši Twitter) objavio da je završio s igranjem u NBA ligi u kojoj je proveo punih 12 godina.
Bogdanović briljirao, Detroit opet izgubio
DETRPOT - Bojan Bogdanović odigrao je najbolju utakmicu sezone, no ni ona nije pomogla njegovim Detroit Pistonsima da izbjegnu novi poraz i dodatno pokvare najslabiji omjer u NBA ligi. Pistonsi su ovaj put poraženi u produžetku utakmice u Salt Lake Cityju, gdje je Utah Jazz slavio 154:148.
Bogdanović podbacio u 25. uzastopnom porazu Pistonsa
DETROIT - Detroit Postons, za koje igra hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović, ponovo su izgubili. Pobijedio ih je Utah Jazz 119:111 u Detroitu.
Koncertna dvorana Vatroslav Lisinski slavi 50. rođendan
ROĐENDAN
ZAGREB - Koncertna dvorana Lisinski proslavit će 50. rođendan trodnevnim programom od 28. do 30. prosinca, u kojemu se ističe zajednička izvedba Beethovenove Devete simfonije Simfonijskoga orkestra i Zbora HRT-a, Zagrebačke filharmonije, Zbora Opere HNK i Zbora Ivan Goran Kovačić.
Dončić odigrao poluvrijeme za povijesr
DALLAS - Luka Dončić je protiv Utah Jazza odigrao prvu četvrtinu, poluvrijeme i utakmicu za povijest najjače lige svijeta. Tako je odveo Dallas i do povijesne pobjede, 147:97, +50, treće najuvjerljivije Mavsa ikad.
Najteži poraz LeBrona u karijeri
LOS ANGELES - Košarkaši Los Angeles Lakersa poraženi su na gostovanju kod Philadelphia 76ersa predvođenih sjajnim učinkom Joela Embiida. Centar 76ersa nije niti igrao četvrtu četvrtinu, a utakmicu je završio s učinkom od 30 koševa, 11 skokova i 11 asistencija u slavlju svoje momčadi 138:94.