Rezultat pretrage za pojam: veszprem
Šoštarić s devet goloba zamalo srušio PSG
RUKOMET
ZAGREB - Uz Zagrebov, još su tri susreta igrana u četvrtak u rukometnoj Ligi prvaka.
Barcelona prodaje Cindrića
RUKOMET
BARCELONA - Španjolski rukometni prvak Barcelona želi da hrvatski reprezentativac Luka Cindrić napusti klub dvije godine prije isteka ugovora jer mu u sklopu rezanja troškova ne želi isplaćivati 'jednu od najviših plaća u momčadi', objavili su iz kluba.
PPD Zagreb saznao protivnike u Ligi prvaka
RUKOMET
ZAGREB - Rukometaši hrvatskog prvaka PPD Zagreba sljedeće će sezone igrati u skupini A Lige prvaka, a suparnici će im biti njemački prvak Kiel, poljski prvak Kielce, francuski prvak Paris SG, makedonski prvak Pelister, norveški prvak Kolstad, mađarski doprvak Szegedom i danski doprvak Aalborg.
Liga prvaka: PPD Zagreb potvrđen, Lokomotiva ne
RUKOMET
ZAGREB - Upravni odbor Europske rukometne organizacije (EHF) uvrstio je PPD Zagreb na popis klubova koji će iduće sezone sudjelovati u Ligi prvaka, no zeleno svjetlo nije dobila i Lokomotiva, hrvatski prvak u ženskoj konkurenciji.
Veszprem i Gudme izborili četvrtfinale, pet golova Štrleka
ZAGREB - Rukometaši mađarskog Veszprema i danskog GOG Gudmea posljednji su putnici u četvrtfinale rukometne Lige prvaka.
Manuel Štrlek potpisao za Nexe
RUKOMET
NAŠICE- Po mnogima jedno od najboljih lijevih krila na svijetu i istaknuti hrvatski reprezentativac Manuel Štrlek, od iduće će sezone nositi dres RK NEXE.
Magdeburg pobijedio PPD Zagreb
ZAGREB - U prvom susretu 13. kola A skupine rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je u Areni izgubio od Magdeburga sa 25-31 i potvrdu prolaska u osminu finala morat će potražiti u posljednja dva susreta protiv Porta i Gudmea.
Zagreb pružio vrlo ozbiljan otpor PSG-u
ZAGREB - PPD Zagreb je u susretu 11. kola rukometne Lige prvaka u Zagrebu bio jako blizu senzacije protiv PSG-a, ali nije izdržao do kraja. PSG je na kraju pobijedio 33:30.
PPD Zagreb osvojio bod u Bukureštu
ZAGREB - U utakmici 9. kola Lige prvaka za rukometaše PPD Zagreb je kod bukureštanskog Dinama odigrao 27-27 (13-14) i tako došao do prvog boda na gostovanjima u novoj sezoni Lige prvaka.
Iznenađujuća pobjeda PPD Zagreba u Ligi prvaka
ZAGREB - Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 8. kola skupine A Lige prvaka u zagrebačkoj Areni svladali mađarski Veszprem sa 29:26 (12:14).
Goluža: Utakmica će biti teža nego prošli tjedan
RUKOMET
ZAGREB - Trener PPD Zagreba Slavko Goluža očekuje da će utakmica osmog kola Lige prvaka protiv Veszprema, koja je na rasporedu u srijedu, biti teža nego ona prošlog tjedna kada su njegovi igrači pružili solidan otpor Mađarima na njihovom terenu.
Snažan otpor PPD Zagreba u Veszpremu
VESZPREM - Rukometaši PPD Zagreba doživjeli su peti poraz u novoj sezoni Lige prvaka, ali su u Veszpremu pružili snažan otpor domaćoj momčadi koja je slavila sa 32-28 (16-15) u dvoboju 7. kola skupine A.
Liga prvaka: PPD Zagreb ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni
RUKOMET
ZAGREB - Rukometaši PPD Zagreba ostvarili su prvu pobjedu u novoj sezoni Lige prvaka svladavši u zagrebačkoj Areni gostujući Porto sa 29-23 (16-15) u utakmici 3. kola skupine A.
Obrvan: Vjerujem da možemo pobijediti Gudme
PPD ZAGREB
ZAGREB - Premda igramo protiv vrlo kvalitetnog suparnika vjerujem da možemo pobijediti, naglasio je Ivica Obrvan, trener rukometaša PPD Zagreb, uoči utakmice EHF Lige prvaka protiv danskog GOG Gudmea koja se igra u srijedu, u Zagrebu od 20.45 sati.
Poraz PPD Zagreba u finalu SEHA lige
RUKOMET
ZADAR - Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb poraženi su u finalu regionalne SEHA lige od Telekoma Veszprema sa 30-32, dok je u susretu za 3. mjesto Eurofarm Pelister pobijedio našički Nexe sa 27-23.
SEHA: PPD Zagreb za naslov protiv Veszprema
RUKOMET
ZADAR - Drugu godinu zaredom u finalu regionalne rukometne SEHA lige igrat će PPD Zagreb i mađarski Veszprem.
Liga prvaka: PPD Zagreb protiv PSG-a, Lokomotiva protiv Gyori ETO-a
RUKOMET
BEČ - Rukometaši hrvatskog prvaka PPD zagreba sljedeće će sezone igrati u skupini A Lige prvaka, a suparnici će im biti Paris SG, Magdeburg, GOG Gudme, Porto, Dinamo Bukurešt, Veszprem i Wisla Plock, odlučeno je ždrijebom u Beču.
Barcelona nakon drame sedmeraca do europskog naslova
KOLN - Rukometaši Barcelone pobjednici su završnog turnira Lige prvaka u Kolnu nakon što su u finalnom susretu nakon drame sedmeraca pobijedili Vive Kielce sa 37-35.
Rukomet: Barcelona i Kielce za naslov
KOELN - Rukometaši branitelja naslova Barcelone i poljskog Kielcea igrat će u finalu Lige prvaka u Koelnu.
PPD Zagreb doveo jednog od najboljih europskih šutera
RUKOMET
ZAGREB - Rukometaši PPD Zagreba dobili su veliko pojačanje za sljedeću sezonu, a riječ je o sjajnom crnogorskom šuteru Vuki Borozanu.
SEHA liga: Veszpremu naslov, nakon sedmeraca svladali PPD Zagreb
RUKOMET
ZAGREB - Rukometaši mađarskog Veszprema osvajači su ovosezonske SEHA lige nakon što su u nedjelju u finalu završnog turnira u Zadru poslije boljeg izvođenja sedmeraca sa 31-29 (27-27) svladali PPD Zagreb.
SEHA liga: PPD Zagreb u finalu
RUKOMET
ZADAR - Rukometaši PPD Zagreba plasirali su se u finale završnog turnira regionalne SEHA lige u Zadru, oni su u polufinalu svladali bjeloruski Meškov iz Bresta sa 38-37 nakon izvođenja sedmeraca. Rezultat nakon 60 minuta bio je 32-32.
Ovo je popis hrvatskih rukometaša za Euro Cup
RUKOMET
ZAGREB - Hrvatska rukometna reprezentacija okupila se danas u Zagrebu te se zaputila do Sv. Martina na Muri gdje će boraviti sljedećih pet dana. Reprezentaciju ovaj tjedan čekaju tri susreta EHF EURO Cupa, odnosno dva ogleda protiv Slovačke u Varaždinu te jedan protiv Mađarske u Veszpremu.
Hrvatska protiv Slovačke i Mađarske bez Cindrića
OZLJEDA
ZAGREB - Hrvatska muška rukometna reprezentacija igrat će u dvobojima protiv Slovačke i Mađarske u EHF Euro kupu bez srednjeg vanjskog Barcelone Luke Cindrića koji će zbog ozljede mišića desne noge izbivati s terena barem tri tjedna, objavio je njegov klub.