NBA: Košarkaši četiri kluba u petak mogu krenuti s treninzima
NEW YORK - Košarkaši pojedinih klubova NBA lige u petak će moći krenuti s individualnim treninzima u dvoranama, ali samo u onim gradovima gdje su lokalne vlasti ublažile restriktivne mjere za borbu protiv koronavirusa.
Koronavirus i među Nuggetsima, NBA zatvara klubove
VIRUS
DENVER - Nakon Utah Jazza, Detroit Pistonsa i Brooklyn Netsa, Denver Nuggetsi četvrta su NBA momčad u koju je 'ušao' koronavirus.
Bucksi izgubili od Sunsa, Booker i Rubio briljirali
NEW YORK - Milwaukee Bucksi poraženi su 140:131 od Phoenix Sunsa u utakmici koju su igrali bez svog najboljeg košarkaša Giannisa Antetokounmpoa.
Giannis Antetokounmpo se ozlijedio, propušta dvije utakmice
OZLJEDA
NEW YORK - Giannis Antetokounmpo ima manju istegnuće zgloba kapsule lijevog koljena i neće igrati u preostale dvije utakmice tijekom gostujuće turneje Milwaukee Bucks-a, objavio je tim.
New Balance potpisao višegodišnji ugovor s NBA ligom
SPORT I BIZNIS
NEW YORK - Nacionalna košarkaška asocijacija (NBA liga) i New Balance objavili su višegodišnji ugovor kojim će globalna marka sportske odjeće postati službeni marketinški partner lige.
Jokić: Bolje igram otkako sam smršao
BEOGRAD - Nikola Jokić, srpski NBA košarkaš, rekao je da igra dosta bolje otkako je izgubio višak kilograma.
James u svoju petorku pozvao Dončića, Antetokounmpo i Embiida
LOS ANGELES - Kapetani Istoka i Zapada Giannis Antetokounmpo i LeBron James sastavili su svoje momčadi za nadolazeću All Star utakmicu koja se igra 16. veljače u Chicagu.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
Iversonu u hotelu ukraden nakit vrijedan pola milijuna dolara
KRAĐA
PHILADELPHIA - Slavnom američkom košarkašu Allenu Iversonu u jednom hotelu u Philadelphiji iz prtljage ukraden je nakit u vrijednosti od oko 500.000 američkih dolara, objavilo je više američkih medija.
Bogdanović sa 35 poena predvodio Utah do šeste uzastopne pobjede
NEW YORK - Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović imao je odličnu večer u NBA ligi, on je sa 35 koševa (šut za dva 8-12, trica 3-9, slobodna bacanja 10-10) za 33:16 minuta provedenih u igri bio prvi strijelac Utah Jazza u 128-126 gostujućoj pobjedi protiv New Orleans Pelicansa.
<<  <  Strana 12 od 12 . Ukupno: 274.  >  >>