Rezultat pretrage za pojam: Phoenix
Joker i Netflix predvode kandidate za dodjelu Oscara
OSCARI
LOS ANGELES - Najprestižnija nagrada filmske umjetnosti - Oscar, dodijelit će se 9. veljače 92. put, a utrku za zlatni kipić s 11 nominacija predvodi film Todda Phillipsa *Joker*, smješten u svijet stripovskog junaka Batmana, dok je prvi put u povijesti dodjele nagrade filmski studio s najviše nominacija streaming servis Netflix.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
Bogdanovićevih 30 poena, Šarić s Phoenixom slavio u Bostonu
NEW YORK - Bojan Bogdanović je sa 30 koševa predvodio Utah Jazz u domaćoj pobjedi 123-101 protiv Sacramenta, dok je Dario Šarić ubacio 13 poena uz 11 skokova i pet asistencija u iznenađujućem trijumfu Phoenixa 123-119 na gostovanju u Bostonu.
Bogdanovićevih 16 poena u pobjedi Utaha
NEW YORK - Utah Jazz su sinoć kod kuće svladali Charlotte Hornetse, a Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 16 koševa, dok je Dario Šarić, čiji su Phoenix Suns bili bolji od Orlando Magica, ubacio devet koševa a Ivica Zubac za slavlje svojih LA Clippersa nad Golden State Warriorsima četiri.
<<  <  Strana 17 od 17 . Ukupno: 388.  >  >>