Rezultat pretrage za pojam: All England Club
Becker i službeno bankrotirao
BANKROT
LONDON - Sutkinja Christine Derrett zaključila je da ne postoje dokazi da ne postoje dokazi o kreditnoj sposobnosti nekadašnjeg njemačkog asa i da će svoje dugove moći otplatiti uskoro. Stoga je odbacila zahtjev za odgodom plaćanja duga.
Wimbledon: Drugi naslov i dva milijuna funti Andyju Murrayju
LONDON - Britanski tenisač Andy Murray po drugi je put u karijeri trijumfirao na domaćem Grand Slam turniru u Wimbledonu, gdje je u nedjeljnom finalu sa 6-4, 7-6 (3), 7-6 (2) nadigrao Kanađanina Miloša Raonića koji se po prvi put borio za naslov pobjednika na jednom od četiri najveća turnira.
Wimbledon: Serena Williams obranila naslov
LONDON - Prva tenisačica svijeta Amerikanka Serena Williams po sedmi je put osvojila naslov pobjednice u Wimbledonu nakon što je u subotnjem finalu nadigrala Njemicu Angelique Kerber sa 7-5, 6-3.
Wimbledon: Murray protiv Raonića za naslov
LONDON - Britanski tenisač Andy Murray u petak je svladao Čeha Tomaša Berdycha sa 6-3, 6-3, 6-3 i pridružio se Kanađaninu Milošu Raoniću u nedjeljnom finalu Wimbledona.
Wimbledon: Raonić zaustavio Federera
LONDON - Kanađanin Miloš Raonić postao je prvi tenisač koji je u polufinalu Wimbledona uspio pobijediti Švicarca Rogera Federera svladavši ga u petak sa 6-3, 6-7 (3), 4-6, 7-5, 6-3 nakon tri sata i 24 minute borbe, čime je izborio mjesto u svom prvom finalu na Grand Slam turnirima.
Wimbledon: Serena Williams u finalu za 48 minuta
LONDON - Prva tenisačica svijeta, Amerikanka Serena Williams po deveti se put u karijeri plasirala u finale Wimbledona, braniteljica naslova je u polufinalnom susretu za samo 48 minuta svladala Ruskinju Jelenu Vesninu sa 6-2, 6-0.
Federer: Čilić me pomeo na US Openu, nadam se revanšu
WIMBLEDON
LONDON - Sedmerostruki wimbledonski pobjednik Roger Federer bit će suparnik Marinu Čiliću u četvrtfinalu Grand Slam turnira u londonskom All England Clubu, nakon što je u osmini finala sa 6-2, 6-3, 7-5 nadigrao Amerikanca Stevea Johnsona.
Wimbledon: Kompletirani parovi osmine finala
LONDON - Pobjedom Čeha Jirija Veselog nad portugalskim tenisačem Joaom Sousom (6-2, 6-2, 7-5) u nedjelju su u Wimbledonu kompletirani parovi osmine finala u obje pojedinačne konkurencije.
Karlović izbacio Ćorića, Čilić bez puno muke
WIMBLEDON
LONDON - Ivo Karlović u tri je seta sa 7-6 (8), 7-6 (7), 6-4 svladao Bornu Ćorića u prvom kolu turnira u Wimbledonu te se pridružio Marinu Čiliću koji je kao prvi od naših predstavnika izborio plasman u drugo kol.
Đoković osvojio svoj treći Wimbledon
LONDON - Novak Đoković potvrdio je da je trenutno najbolji teniser sveta odbranivši titulu na Wimbledonu, pobedom nad Rogerom Federerom u finalu.
Ivanišević: Marin igra tenis 22. stoljeća
SLIKOVITO
NEW YORK - "Davno sam ja već govorio kako je on igrač za biti među prvih pet, ljudi su me čudno gledati i nisu mi vjerovali, a sada smo im dokazali da su bili u krivu", rekao je Ivanišević.
Wimbledon: Đoković zaustavio Čilića
LONDON - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nije se uspio plasirati u polufinale Wimbledona, uspješniji od njega bio je prvi nositelj turnira, Srbin Novak Đoković sa 6-1, 3-6, 6-7 (4), 6-2, 6-2 u susretu koji je trajao tri sata i 18 minuta igre.
Čilić: Taktički sam odigrao fenomenalno
WIMBLEDON
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić bio je vrlo zadovoljan svojom igrom u 3. kolu Wimbledona i 7-6 (5), 6-4, 7-6 (6) pobjedom protiv šestog igrača svijeta, Čeha Tomasa Berdycha, finalista u All England Clubu otprije četiri godine.
Federer: Jako sam razočaran, ali moram krenuti dalje
LONDON - Federer je prvi put, nakon 2002. godine, izgubio u Wimbledonu u prvom tjednu. Posljednji koji ga je tako rano otpratio kući je bio Mario Ančić koji ga je tada pobijedio na samom startu turnira.
Wimbledon: Steve Darcis senzacionalno izbacio Nadala
LONDON - Najbolji španjolski tenisač svih vremena je i prošle godine rano okončao nastup u All England Clubu, porazom u drugom kolu od Čeha Lukasa Rosola.
Roger Federer sedmi put osvojio Wimbledon
WIMBLEDON
LONDON - Švicarac će se u ponedjeljak vratiti na prvo mjesto nove ATP ljestvice, no za Rogera je još važnije što će tako prestići Samprasa po broju tjedana provedenih na prvom mjestu ATP ljestvice.
Nadal iduće godine neće igrati u Davis Cupu, fokusiran na Olimpijadu
MADRID - Najavljeno je iz Nadalovog stožera da će drugi tenisač svijeta biti usredotočen na svoj ATP put, ali prvenstveno na Olimpijske igre koje se održavaju u Londonu.
USA Today: Hrvatskoj sedam, Srbiji pet, a BiH nijedna medalja u Londonu
PROGNOZE
LONDN - Prema ovoj prognozi najuspješnije zemlje na predstojećim Igrama bit će SAD i Kina, koje će osvojiti po 89 medalja, dok će Rusija biti treća sa 83 odličja.
Nadal i Đoković u finalu Wimbledona; Đoković prvi tenisač svijeta
LONDON - Nadal je peti put uzastopno došao do finala u All England Clubu, ako ne računamo 2009. godinu kada zbog ozljede nije ni igrao Wimbledon.
<<  <  Strana 2 od 2 . Ukupno: 43.  >  >>