Rezultat pretrage za pojam: Andrea Pirlo
MANCHESTER - Oba kluba imaju istog gazdu, šeika Mansoura pa se ova opcija, za koju se zalaže menadžer Cityja Maunel Pelegrini, zvuči sasvim realno.
TORINO - Talijanski reprezentativac je za torinsku 'Staru damu' potpisao ugovor na pet godina, a Sassuolu će pripasti 18 milijuna eura odštete.
PRIZNANJA
ZAGREB - U ovom izboru FIFPro poziva sve profesionalne nogometaše za biraju svoju idealnu momčad u formaciji 4-3-3, a najbolja momčad bit će obznanjena u ponedjeljak 12. siječnja na proglašenju dobitnika "Zlatne lopte" u izboru FIFA-e.
Kovačić: Bolji smo u sredini, tu će biti prevaga
PORUKE
ZAGREB - "Utakmica će biti sigurno teška, ali to smo znali već i prije. Dobar protivnik s odličnim trenerom koji ima sve taktičke zamke, dobro će se kretati. No, imamo i mi odličnu ekipu i mislim da smo dobro raspoloženi."
Conte: Bit će nam teško, ovo je najbolja hrvatska reprezentacija u povijesti
ITALIJA
ZAGREB - Zbog ozljeda ili kartona otpala su četvorica braniča, Leonardo Bonucci (Juventus), Davide Astori (Roma), Andrea Barzagli (Juventus) i Alessio Romagnoli (Sampdoria).
Pirlo se ozlijedio, možda neće igrati protiv Hrvatske
OZLJEDA
ZAGREB - Andrea Pirlo u je na treningu Juventusa ozlijedio mišić lijeve noge zbog čega će propustiti prvenstvenu utakmicu protiv Parme, a pod upitnikom je i njegov nastup za reprezentaciju Italije protiv Hrvatske.
Real i Borussija izborili prolaz, Arsenal ispustio 3-0
ZAGREB, - U susretu 4. kola B skupine nogometne Lige prvaka Real Madrid je na Santiago Bernabeu pobijedio Liverpool 1-0 ostvarivši i četvrtu pobjedu u skupini čime je osigurao prolaz u osminu finala.
Prandelli objavio popis Talijana za Svjetsko prvenstvo
POPIS
RIM - Prandelli je pozvao 30 igrača, među kojima je i iskusni napadač Antonio Cassano, ali nema Alberta Gilardina kao niti Luce Tonija koji je ove sezone drugi strijelac Serie A sa 20 golova.
Rakitić strijelac, u polufinalu Sevilla, Juventus i Benfica
EUROPSKA LIGA
ZAGREB - Sevilla je nadoknadila pogodak zaostatka iz prve utakmice deklasiravši na Sanchez Pizjuanu Porto 4-1, a prvi pogodak za andaluzijsku momčad zabio je Ivan Rakitić.
Porto izbacio Napoli, Pirlo nokautirao Fiorentinu
LONDON - Nogometaši Porta izborili su plasman u četvrtfinale Europska lige nakon što su na vrućem San Paolu odigrali 2-2 protiv domaćeg Napolija.
Modrića nema među 15 najboljih veznjaka svijeta
NELOGIČNO
ZUERICH - Na popisu su po tri igrača Barcelone, Reala i Bayerna, a ušao je i Modrićev suigrač Isco, koji ima daleko manju minutažu od Luke.
Mandžukić i Bayern uvjerljivi, Barcelona jedva preko PSG-a
ZAGREB - Bayern uvjerljivo a Barcelona uz velike muke prošli su u polufinale Lige prvaka.
Modrić među 15 najboljih veznjaka svijeta
PRIZNANJA
ZUERICH - Dosad su iz FIFPro-a otkrili kandidate iz redova vratara, braniča i veznjaka, a napadače će priopćiti 29. studenoga.
UEFA nagrade: Modrić kandidat za najboljeg u Europi
UGLEDNO DRUŠTVO
PARIZ - Lista od 32 igrača koji konkuriraju za Uefinu nagradu napravljena je na temelju glasova sportskih novinara iz 53 zemlje članica Uefe.
Iniesta najbolji igrač Eura
UEFA
KIJEV - UEFA je objavila i najbolju momčad prvenstva u kojoj se nalazi 23 igrača, no nema hrvatskih nogometaša.
Italija u polufinalu nakon jedanaesteraca
ČETVRTFINALE
KIJEV - U četvrtfinalnom susretu EURA u Kijevu su nogometaši Italije pobijedili Englesku s 4:2 boljim izvođenjem kaznenih udaraca.
Hrvatska-Italija 1:1: Mandžukić donio bod vatrenima
SKUPINA C
POZNANJ - Talijani su dominirali u prvom poluvremenu, stvorili su puno prilika, a "vatreni" su djelovali bespomoćno i lako su gubili lopte. U drugom poluvremenu potpuno drugačija slika.
Stipe Pletikosa: Di Natale je najopasniji
MIŠLJENJE
WARKA - "Spremam se već dugo za ovu utakmicu. Pratim snimke Pirla, posebno njegove prekide, Balotellija, jedanaesterce makar ih nisu imali previše."
<<  <  Strana 2 od 2 . Ukupno: 42.  >  >>