Rezultat pretrage za pojam: Masters 1000
Franulović: Đokovića ćemo dočekati raširenih ruku, ako zadovolji uvjete
PORUKE
MONTE CARLO - "Ako Đoković zadovolji tražene uvjete koje postavlja francuska vlada, bit će nam zadovoljstvo dočekati ga", izjavio je Željko Franulović, direktor turnira u Monte Carlu, na predstavljanju ovogodišnjeg izdanja prvog od europskih natjecanja iz serije ATP Masters 1000 na zemljanoj podlozi.
ATP Adelaide: Čilić u polufinalu na Hačanova
ADELAIDE - Marin Čilić će u subotnjem polufinalu ATP turnira u Adelaideu igrati protiv ruskog tenisača Karena Hačanova (ATP - 29.) koji je sa 7-5, 6-3 u četvrtfinalnom dvoboju nadigrao Bjelorusa Jegora Gerasimova (ATP - 113.).
Đoković: Meč s Hrvatskom nosi dodatni motiv i stres
MADRID - Najbolje rangirani tenisač svijeta Novak Đoković poručio je uoči polufinalnog meča Davis Cupa između njegove Srbije i Hrvatske kako će obje reprezentacije biti dodatno motivirane i pod dodatnim stresom zbog velikog rivalstva među tim susjednim zemljama.
Čilić: Vjerujem da mogu protiv Novaka odigrati sjajan meč
DAVIS CUP
MADRID - Hrvatska teniska reprezentacija u petak (16 sati) će se u Madridu boriti za ulazak u svoje četvrto finale Davis Cupa, prvo u novom formatu natjecanja, a s druge strane mreže bit će izabrana vrsta Srbije predvođena najboljim tenisačem svijeta Novakom Đokovićem.
Đoković: Još ćemo vidjeti hoću li igrati na Australian Openu
PORUKE
TORINO - Prvi svjetski tenisač Novak Đoković neće igrati u finalnom susretu ATP Finala koji se održava u Torinu nakon što je u tri seta izgubio polufinale od Alexandera Zvereva.
ATP Pariz: Rekordni 37. masters 1000 naslov za Đokovića
SJAJAN USPJEH
PARIZ - Prvi tenisač svijeta, Novak Đoković po sedmi je put u karijeri osvojio ATP turnir iz serije "masters 1000" u pariškoj dvorani Bercy, on je u finalu nadigrao drugog igrača svijeta Rusa Danila Medvedeva sa 4-6, 6-3, 6-3.
Đokoviću finale Pariza i rekordni, sedmi završni broj 1
PARIZ - Novak Đoković je po sedmi put u karijeri izborio finale turnira Masters 1000 serije u Parizu pobijedivši u polufinalu najboljeg poljskog tenisača Huberta Hurkacza sa 3-6, 6-0, 7-6 (5), čime je najbolji tenisač svijeta po rekordni, sedmi put osigurao i završni 'broj 1' na kraju godine.
ATP Pariz: Ispao i Dodig
PARIZ - Hrvatski tenisač Ivan Dodig se s Brazilcem Marcelom Melom nije uspio plasirati u četvrtfinale ATP turnira iz serije "masters 1000" u Parizu, uspješniji od pobjednika ovog turnira iz 2015. godine bili su Francuzi Benjamin Bonzi i Arthur Rinderknech sa 6-4, 6-7 (5), 12-10.
ATP Indian Wells: Karlović u 2. kolu kvalifikacija
INDIAN WELLS - Hrvatski veteran, 42-godišnji Ivo Karlović plasirao se u 2. kolo kvalifikacija za nastup na ATP turniru tenisača iz serije "masters 1000" u Indian Wellsu, on je 1. kolu svladao Kanađanina Braydena Schena sa 4-6, 7-6 (5), 7-6 (7).
Razišli se Marin Čilić i Vedran Martić
ZAGREB - Hrvatski tenisač Marin Čilić razišao se sa svojim dosadašnjim trenerom Vedranom Martićem, inače aktualnim izbornikom hrvatske Davis Cup reprezentacije.
Novak Đoković službeno odustao od Indian Wellsa
ODUSTAJANJE
BEOGRAD - U srijedu se činilo vrlo vjerojatnim, a u četvrtak je najbolji svjetski tenisač Novak Đoković i službeno odustao od nastupa na Masters 1000 turniru u Indian Wellsu.
ATP Cincinnati: Rubljov opet bolji od Čilića
MASTERS 1000
CINCINNATI - Ruski tenisač Andrej Rubljov (ATP - 7.) probio se u 3. kolo ATP turnira Masters 1000 serije u Cincinnatiju pobijedivši u 2. kolu Marina Čilića sa 5-7, 6-3, 6-1.
Mektić i Pavić izborili finale Mastersa u Torontu
TORONTO - Zlatni hrvatski olimpijci, teniski par Nikola Mektić i Mate Pavić plasirali su se u finale ATP turnira iz serije 'Masters 1000' u Torontu, oni su u polufinalu svladali Nijemca Kevina Krawietza i Rumunja Horiju Tecaua sa 7-6 (3), 7-6 (12).
Nadal odustao i od Cincinnatija
CINCINNATI - Španjolski tenisač Rafael Nadal otkazao je svoj nastup na ATP turnbiru iz serije "masters 1000" koji će se sljedećeg tjedna igrati u Cincinnatiju zbog ozljede lijevog stopala.
Čilić nije uspio zaustaviti Ruudov pobjednički niz
TORONTO - Marin Čilić se oprostio od nastupa na Masters 1000 turnira u Torontu, gdje ga je u noći s utorka na srijedu u dvoboju 2. kola pobijedio najbolji norveški tenisač Casper Ruud (ATP - 12.) sa 6-3, 3-6, 6-3 nakon dva sata i tri minute igre.
ATP potvrdio otkazivanje turnira u Šangaju, Chengduu i Zhuhaiju
LONDON - Udruga teniskih profesionalaca (ATP) potvrdila je u ponedjeljak da ni ove godine neće biti odigran Masters 1000 turnir u Šangaju, kao ni dva ATP turnira serije 250 u Chengduu i Zhuhaiju, a razlog je kao i prošle godine pandemija Covida-19.
Nadal preko Đokovića do desetog naslova na rimskom Mastersu
RIM - Španjolski tenisač Rafael Nadal po deseti put u karijeri osvojio je naslov pobjednika rimskog Masters 1000 turnira pobijedivši u nedjeljnom finalu prvog igrača svijeta Srbina Novaka Đokovića sa 7-5, 1-6, 6-3 nakon dva sata i 49 minuta igre.
Nikola Mektić i Mate Pavić osvojili rimski Masters
RIM - Hrvatski reprezentativci Nikola Mektić i Mate Pavić pobjednici su rimskog turnira iz Masters 1000 serije na kojem su u nedjeljnom finalu muških parova nadigrali Amerikanca Rajeeva Rama i Britanca Joea Slisburyja sa 6-4, 7-6 (4) za 83 minute.
Mektić i Pavić izgubili prvo finale na Mastersima
MADRID - Nikola Mektić i Mate Pavić doživjeli su prvi poraz u finalima turnira iz Masters 1000 serije, a u nedjelju su ih u Madridu nadigrali Španjolac Marcel Granollers i Argentinac Horacio Zeballos sa 1-6, 6-3, 10-8.
ATP Madrid: Mektić i Pavić u polufinalu
MADRID - Hrvatski par Nikola Mektić/Mate Pavić plasirao se u polufinale ATP turnira Masters 1000 serije u Madridu svladavši nakon velike borbe Nizozemca Wesleya Koolhofa i Poljaka Lukaša Kubota s 6-3, 6-7 (4), 10-7.
Đoković odustao od nastupa na turniru u Madridu
POTEZI
MADRID - Prvi tenisač svijeta Novak Đoković neće braniti naslov na teniskom ATP turniru u Madridu sljedeći tjedan nakon što je odlučio ne nastupiti na tom turniru iz Masters 1000 serije , objavili su u srijedu organizatori.
Mektić i Pavić osvojili peti zajednički naslov
MONTE CARLO - Nikola Mektić i Mate Pavić još su jednom potvrdili status najboljeg para današnjice. Hrvatski Davis Cup reprezentativci u Monte Carlu su osvojili svoj drugi zajednički Masters 1000 naslov, a ukupno peti u ovoj sezoni.
ATP Monte Carlo: Pavić i Mektić u finalu
MONTE CARLO - Hrvatski teniski par Mate Pavić i Nikola Mektić plasirali su se u finale ATP turnira Masters 1000 serije na zemljanoj podlozi u Monte Carlu nakon što su u subotu u poufinalu poslije sat i 34 minute igre sa 3-6, 7-6, 10-4 pobijedili španjolsko-argentinsku kombinaciju Marcela Granollersa Puyola i Horacia Zeballosa.
ATP Monte Carlo: Mektić i Pavić lakoćom do polufinala
MONTE CARLO - Najbolji svjetski teniski par u 2021., Zagrepčanin Nikola Mektić i Splićanin Mate Pavić, lakoćom su se plasirali u polufinale ATP turnira Masters 1000 serije na zemljanoj podlozi u Monte Carlu, gdje su u petak u četvrtfnalu nadigrali Francuze Pierre-Huguesa Herberta i Nicolasa Mahuta sa 6-3, 6-1.