Rezultat pretrage za pojam: Young Boys
Vladimir Petković preuzima Švicarsku
IZBORNIK
SARAJEVO - On će na klupi selektora naslijediti legendarnog Ottmara Hitzfelda, koji je bio prvak Europe sa Bayernom i Borussijom Dortmund.
Inter bolji od Partizana u Beogradu, Lyon nokautirao Athletic
EUROPSKA LIGA
ZAGREB - AIK je u Stockholmu u susretu F skupine iznenađujuće pobijedio PSV Eindhoven 1:0 golom Mohameda Bangure u 12. minuti, a Turina je odlično branio za švedski sastav.
Dnjipro bolji od Napolija, Partizan pao na samom kraju kod Intera
ZAGREB - Maribor je remizirao protiv Tottenhama 1:1, a najzaslužniji za gol slovenskog sastava bio je naš Dejan Mezga.
Rubin bolji od Parizana, Livaja opet zabio za Inter
ZAGREB - U dvoboju 2. kola Inter je s 3:1 slavio kod Nefčija u Bakuu, a Livaja je postigao treći zgoditak za goste u 42. minuti. Livaja je i u susretu 1. kola Europske lige u Milanu protiv ruskog Anžija (1:1) bio strijelac za Inter.
Livaja zabio gol, Maribor nokautirao Panathinaikos
ZAGREB - Bivši igrač splitskog Hajduka je odličnu predstavu okrunio golom za 1:1 u 39. minuti, a na terenu je proveo 60 minuta.
Europska liga: Hajduk na Stoke City, Split protiv Fulhama
TEŽAK ŽDRIJEB
ZAGREB - Čini se da je od klubova iz regije najbolje prošla Crvena zvezda koja ide na pobjednika dvoboja Soligorska i Ventspilsa.
<<  <  Strana 3 od 3 . Ukupno: 54.  >  >>