Rezultat pretrage za pojam: Devin Booker
Poraz Clevelanda u San Antoniju
SAN ANTONIO - U najnapetijoj utakmici koja je u subotu igrana u NBA San Antonio Spursi su nakon produžetka sa 118-115 pobijedili Cleveland Cavalierse.
Šarićevih 17 poena u pobjedi Philadelphie, Warriorsi nadigrali Cavalierse
PHILADELPHIA - Dario Šarić je odigrao još jednu dobru utakmicu u pobjedi Philadelphia 76ersa protiv Milwaukee Bucksa od 113-104, on je u 23 minute koliko je proveo na terenu zabio 17 koševa te upisao devet skokova uz četiri asistencije i jednu ukradenu loptu.
Bender i Sunsi iznenadili Spurse
PHOENIX - U svih pet utakmica u NBA ligi koje su bile na programu u subotu slavili su domaćini, a jedino je iznenađenje 108-105 pobjeda Phoenix Sunsa protiv San Antonio Spursa u kojoj je zapaženu ulogu imao i mladi hrvatski igrač Dragan Bender.
Šarić solidan, Sixersi opet izgubili
PHOENIX - Iznenađenje večeri u NBA ligi priredili su košarkaši Phoenix Sunsa koji su sa 99-91 svladali Toronto Raptorse, a 19-godišnji "rookie" u redovima domaće momčad Dragan Bender sudjelovao je u uspjehu svoje momčadi sa po tri koša i skoka za 10 minuta provedenih na parketu.
Cavaliers bolji od Bucksa drugu večer zaredom
CLEVELAND - Najučinkovitiji kod Clevelanda bio je Kyrie Irving koji je utakmicu završio sa 31 pogotkom i 13 asistencija, dok je LeBron James ubacio 29 za drugu pobjedu Cavaliersa nad Bucksima u dvije večeri, odnosno osmu u zadnjih devet utakmica.
Treći double-double sjajnog Šarića
PHILADELPHIA - Šarić je odigrao još jednu sjajnu utakmicu, upisao je još jedan double-double, treći ove sezone, zabivši 21 koš i ugrabivši 12 skokova te dvije asistencije i jednu ukradenu loptu u 27 minuta koliko je proveo na terenu.
Benderu 30 minuta u pobjedi Phoenixa
LAS VEGAS - Hrvatski košarkaš Dragan Bender je bio u startnoj postavi Phoenixa i odigrao 30 minuta u svom drugom nastupu na NBA Ljetnoj ligi u Las Vegasu, gdje je njegova momčad stigla do druge pobjede svladavši Boston s 87-74.
Bryant uspješniji od Jamesa, ali Cavsi svladali Lakerse
SAN ANTONIO - Drugoplasirana momčad Zapadne konferencije i čitave NBA lige, košarkaši San Antonio Spursa zadržali su stopostotni učinak na vlastitom parketu ove sezone i nakon 31. utakmice zahvaljujući 109-101 pobjedi protiv Chicago Bullsa.
Oklahoma bolja od Minnesote, San Antonio razbio Houston
MINNEAPOLIS - Oklahoma City Thunder je u trileru pobijedila Minnesota Timberwolvese sa 126-123, a Kevin Durant je zabio 27 koševa uz devet skokova i pet asistencija.
<<  <  Strana 4 od 4 . Ukupno: 81.  >  >>